Автор Тема: "Конный остров"...перемены светлые и радостные))))  (Прочитано 1005253 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Timbuktu

  • Гость
У середу та четвер мені випала довгоочікувана нагода побувати в гостях в Альони та Діми, на їхньому затишному "Острові". Велике сердечне ДЯКУЮ за гостинність!
Перше враження людини, яка займалася винятково на міських базах, де випаси відсутні як клас: як фантастично сидіти в полі на траві і дивитись на блискучих, вкритих яблуками коней на свободі. Ось він, найкращий вид медитації і релаксації :). Як здОрово, коли коні в полі довірливо підходять знайомитись, а "ярий жеребець"(с), маючи ціле поле трави, приходить і починає делікатно вищипувати травинки з-під рук, ніг і... гм... інших точок опори :hehe:, тому що йому цікаво товктися біля людей. Відразу згадалися чиїсь слова про те, що спортсмени, мовляв, своїх коней в леваді спіймати не можуть)).
До речі, про спорт. Від спостережень за роботою залишились дуже позитивні враження. Я тепер не дивуюсь, чому Альона, пишучи про своїх тренерів, постійно вживає слово "Тренери" з великої літери. Про тамтешніх Тренерів тільки так і хочеться писати, з великої літери :).
Але годі балачок, до справи. Тобто, до фотографій. Их есть у меня :)

Альона з Бентлі:

 





 


Timbuktu

  • Гость
З Вареником:





Вареничкова мося:


YT

  • Гость
як фантастично сидіти в полі на траві і дивитись на блискучих, вкритих яблуками коней на свободі. Ось він, найкращий вид медитації і релаксації :)

Хочу підписатися під кожним з цих слів! Атмосфера там дійсно неймовірна!

Timbuktu

  • Гость
Таня на Тюльпані:









І на Іхолі:


Timbuktu

  • Гость
Альона на Бароні:










Timbuktu

  • Гость
На дивовижному в усіх відношеннях Мерліні :kiss:








Timbuktu

  • Гость
Дехто з інших мешканців конюшні:




Оффлайн Michiru

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1051
    • Просмотр профиля
Які фото чудові!  :glad:
Тімбукту, знаєш, як я тобі заздрила, коли Адажио сказала, що ти у неі в гостях? Прям аж-аж! :yes:
Всміхнена Альона з Вареником - просто чудове фото. І Мерлін просто чарівний вийшов, ятак не вмію. :(

Оффлайн Алльо:)

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3462
    • Просмотр профиля
Timbuktu, а де Франція? :glare:

Оффлайн sem_d

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1504
  • К концу сказки добро победило разум.
    • Просмотр профиля
Цитировать
Велике сердечне ДЯКУЮ за гостинність!
І тебе велике дякую за гарний відгук, та гарне спілкування. Дуже приемно коли приїзджають люди з віткритим серцем...
Дуже дякую за фото.
Что касается остальных жителей "Острова" в частности котов, то они все время так спят то на лестнице то в ведре то в тазиках :sarcastic:

Timbuktu

  • Гость
Дякую!

Тімбукту, знаєш, як я тобі заздрила, коли Адажио сказала, що ти у неі в гостях? Прям аж-аж! :yes:

Та я так, разочок заїхала, а ти ж там регулярно буваєш. От правда ж "Кінний Острів" має неймовірну енергетику? Юрковская теж про це писала.

Всміхнена Альона з Вареником - просто чудове фото. І Мерлін просто чарівний вийшов, ятак не вмію. :(

Це не я, це все фотоапарат h:blush

Timbuktu, а де Франція? :glare:

Саме збиралася спитати дозволу викласти Франині фото :yes:

Timbuktu

  • Гость
Франя - дуже добра, контактна, делікатна дівчинка. Хвилюється тільки коли роздають харчі - раптом про неї забудуть, проминуть її денник?! Спадщина з минулого життя. Також не до кінця довіряє великому страшному світові з травою, деревами, свіжим повітрям. Вона його так мало бачила раніше. Почувається спокійно, якщо поруч є люди - можна попроситись на ручки)