Автор Тема: Проект: Развитие конного спорта в Украине  (Прочитано 15204 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Марусик

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1164
  • Мы, всадники...
    • Просмотр профиля
Да, я школьница.... и на таком странном уроке как черчение нам задали задание: сделать какой-то проект на любую тему. Ну так как я не совсем здраво мыслю :sarcastic: тему я выбрала придумала вот какую:Развитие конного спорта в Украине. задание проекта следующее: Развитие и выведение конного спорта Украины на Европейский уровень. Так вот собственно почему я здесь, я в принципе набросила парочку пунктов, но мне хотелось бы узнать и ваше мнение... мнение спортсменов, конников, коневладельцев и других форумчан. А не просто мысли алюминиевого чайничка :hehe:


Оффлайн Homak

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 15534
    • Просмотр профиля
Re: Проект... как бы...
« Ответ #1 : Сентябрь 08, 2011, 08:08:59 »
Марусик, назови тему понятнее и перенесем в Конференц зал

Оффлайн Марусик

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1164
  • Мы, всадники...
    • Просмотр профиля
Re: Проект: Развитие конного спорта в Украине
« Ответ #2 : Сентябрь 08, 2011, 09:20:34 »
всё, переименовала

Timbuktu

  • Гость
Re: Проект: Развитие конного спорта в Украине
« Ответ #3 : Сентябрь 08, 2011, 10:09:53 »
Якщо взяти до уваги, що предмет все-таки креслення, то ваш учитель, швидше за все, мав на увазі не такий проект). Мабуть, вам потрібно накреслити проект (іншими словами - план) якого-небудь матеріального об'єкта. Якщо хочете, щоб проект був пов'язаний із кіньми, то пошукайте приклади проектів конюшень, наприклад. Або схеми побудови виїздкових полів, якщо креслення конюшні виявиться для вас заскладним. А взагалі, я б вам рекомендувала уточнити у вчителя, якого роду проект він мав на увазі)

Чисто умоглядно, ось приклад проекту конюшні:


Оффлайн gold unicorn

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 874
    • Просмотр профиля
Re: Проект: Развитие конного спорта в Украине
« Ответ #4 : Сентябрь 08, 2011, 11:17:36 »
Timbuktu, не могли бы кинуть ссылочку на сайт с проектом этой конюшни или другими проектами если есть, буду очень признательна. В гугле искала, но там не сильно много проектов нашла.

Оффлайн Марусик

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1164
  • Мы, всадники...
    • Просмотр профиля
Re: Проект: Развитие конного спорта в Украине
« Ответ #5 : Сентябрь 08, 2011, 15:49:51 »
нужно всего лишь написать чего не хватает украинскому КС для выхода так сказать "в люди".... ну да... всего лишь :sarcastic: во написала :sarcastic:

Оффлайн Summer

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3234
  • Beautiful is as beautiful does.
    • Просмотр профиля
Re: Проект: Развитие конного спорта в Украине
« Ответ #6 : Сентябрь 08, 2011, 16:46:47 »

Чисто умоглядно,

Вот чисто из уважения к украинскому языку: лучше пишите по-русски, чем разводить суржик со всякими "умоглядно", "придбаваємий" и прочее в том же духе. 

Timbuktu

  • Гость
Re: Проект: Развитие конного спорта в Украине
« Ответ #7 : Сентябрь 08, 2011, 16:57:49 »
Іноді я дозволяю собі припуститися однієї-двох помилок, особливо під час неформального спілкування. Зрештою, я всього лише людина, а errare humanum est. Суржиком це наврядчи можна назвати. Переважно, мова в мене чиста. Російською мовою я не володію в обсязі, достатньому для вільного спілкування.

Timbuktu

  • Гость
Re: Проект: Развитие конного спорта в Украине
« Ответ #8 : Сентябрь 08, 2011, 17:32:44 »
Невеличкий update. Вирішила себе перевірити. Взяла академічне видання словника синонімів української мови. Слово "умоглядний" там є. Для певності погортала великий зведений орфографічний словник. Слово "умоглядний" тут як тут.

Можливо,
чисто из уважения к украинскому языку

треба точно впевнитись, що якесь слово є помилковим, а вже потім критикувати того, хто його вжив?..

Оффлайн Black Unicorn

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • A scattered dream that's like a far-off memory
    • Просмотр профиля
Re: Проект: Развитие конного спорта в Украине
« Ответ #9 : Сентябрь 08, 2011, 18:34:36 »
Что-то я никак не пойму как в задание по черчению может входить проект на общие темы?

Оффлайн Summer

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3234
  • Beautiful is as beautiful does.
    • Просмотр профиля
Re: Проект: Развитие конного спорта в Украине
« Ответ #10 : Сентябрь 08, 2011, 19:53:41 »
Невеличкий update. Вирішила себе перевірити. Взяла академічне видання словника синонімів української мови. Слово "умоглядний" там є. Для певності погортала великий зведений орфографічний словник. Слово "умоглядний" тут як тут.

Можливо,
чисто из уважения к украинскому языку

треба точно впевнитись, що якесь слово є помилковим, а вже потім критикувати того, хто його вжив?..

І російську і українську знаю в об'ємі, достатньому для спілкування, а "умоглядний" вперше бачу і виглядає воно чистої води калькою з російської.  Академічне видання та словник де і коли видані? І хто автори?  Останніми роками багато чого видавалося, але не все з виданого варте того паперу, на якому надруковане...

Timbuktu

  • Гость
Re: Проект: Развитие конного спорта в Украине
« Ответ #11 : Сентябрь 08, 2011, 20:25:38 »
Академічне видання - мається на увазі видання, підготоване НАНУ. Орфографічний словник теж "канонічний" (якщо це принципово, то завтра гляну укладача/видавця). Я намагаюся тримати в себе лише якомога більш гідну довіри довідкову літературу.

Про видання останніх років - частково ви маєте слушність, але, разом із тим, ви ніде не побачите більше русизмів і калькування, ніж у словниках, виданих за Союзу. Таким чином, що можна вважати за надійне джерело?

Оскільки все це вже офтоп, можливо модератори можуть перенести цей шматок дискусії в більш підходящу для цього тему?..