Автор Тема: Всяко разно:и снова ЗДРАСТЕ )))  (Прочитано 726781 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн madam-yana

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 7980
  • Я бьі вас послала,да вижу вьі оттуда.Ф.Раневская.
    • Просмотр профиля
Всяко разно:и снова ЗДРАСТЕ )))
« Ответ #9024 : Июнь 07, 2015, 19:07:53 »
И тебя, ты ж тренировала.

Дякую.Тільки що я? То ж не я кишки витрушувала на тому олені по спеці.  :sarcastic:


Оффлайн Mikky

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4532
    • Просмотр профиля
Всяко разно:и снова ЗДРАСТЕ )))
« Ответ #9025 : Июнь 07, 2015, 19:09:58 »
 :unsure:

Оффлайн madam-yana

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 7980
  • Я бьі вас послала,да вижу вьі оттуда.Ф.Раневская.
    • Просмотр профиля
Всяко разно:и снова ЗДРАСТЕ )))
« Ответ #9026 : Июнь 07, 2015, 19:12:19 »
:unsure:
Ти чого?Він же Бембі.От і олень.

Оффлайн Mikky

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4532
    • Просмотр профиля
Всяко разно:и снова ЗДРАСТЕ )))
« Ответ #9027 : Июнь 07, 2015, 19:17:40 »
та не обращай внимания, я неадекватная.  Олень так олень, не бабуин и уже хорошо.)

Оффлайн madam-yana

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 7980
  • Я бьі вас послала,да вижу вьі оттуда.Ф.Раневская.
    • Просмотр профиля
Всяко разно:и снова ЗДРАСТЕ )))
« Ответ #9028 : Июнь 27, 2015, 06:57:19 »
Усім привіт.Писати власне нема про що...Рутина...Дім,діти,робота...На роботі спад,в сенсі- літо,людей мало.Дівчата самі працюють з понями.Навіть до лісу на них вибрались.)))Я потроху лажу в сідло.
А,ще один неприємний момент- дуже неприємно ще раз підтверджувати свою думку про... людину( а чи людина взагалі то після такого???).Геть дика ситуація...Воно(інакше язик не повертається назвати) повідомило людей,що моєї мами нема(дай Боже мамуні довних літ життя),та ще й за упокій пило... Це така,мабуть,дяка за те що в голодні часи підгодовувала??? Бридко і неприємно...Наскільки треба бути злою(???), заздрісною(???).Бог суддя...
А в іншому-все добре.Матуся поряд,малечаттакож,улюблена робота.Чого ще требе?

KRASAVA

  • Гость
Всяко разно:и снова ЗДРАСТЕ )))
« Ответ #9029 : Июнь 27, 2015, 16:27:20 »
Янусь,это хороший знак,значит твоя мамочка проживёт ещё долго-долго!А она действительно золотой человек.
А ОНо,пускай пьёт дальше.))

Оффлайн madam-yana

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 7980
  • Я бьі вас послала,да вижу вьі оттуда.Ф.Раневская.
    • Просмотр профиля
Всяко разно:и снова ЗДРАСТЕ )))
« Ответ #9030 : Июнь 27, 2015, 16:33:25 »
KRASAVA, Криська,а мама в чому винна???В тому що була доброю до неї???Я людина досить відходчива ал цього,цього ніколи не вибачу! Нехай згниє там у своєму болоті!

Garmata

  • Гость
Всяко разно:и снова ЗДРАСТЕ )))
« Ответ #9031 : Июнь 29, 2015, 12:09:48 »
KRASAVA, Криська,а мама в чому винна???В тому що була доброю до неї???Я людина досить відходчива ал цього,цього ніколи не вибачу! Нехай згниє там у своєму болоті!

"Ты виноват лишь в том, что хочется мне кушать" (с)
Злобу - оно ж все равно на ком вымещать :glare:

Оффлайн madam-yana

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 7980
  • Я бьі вас послала,да вижу вьі оттуда.Ф.Раневская.
    • Просмотр профиля
Всяко разно:и снова ЗДРАСТЕ )))
« Ответ #9032 : Июнь 29, 2015, 17:28:49 »
Garmata, може і так але то суЧність людини...

Оффлайн madam-yana

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 7980
  • Я бьі вас послала,да вижу вьі оттуда.Ф.Раневская.
    • Просмотр профиля
Всяко разно:и снова ЗДРАСТЕ )))
« Ответ #9033 : Июль 07, 2015, 13:54:18 »
Не так сталося як гадалося... Дивлюся і розумію- даремно відновила щоденник.Нема,а ні бажання,а ні можливості щось писати,а тим паче фотки викладати.Та й купа власних проблем...Коротше- не до щоденника.Вибачайте,маю розпрощатися.Можли,можливо я знову візьмусь за писанину,а поку... бувайте!

Оффлайн madam-yana

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 7980
  • Я бьі вас послала,да вижу вьі оттуда.Ф.Раневская.
    • Просмотр профиля
Всяко разно:и снова ЗДРАСТЕ )))
« Ответ #9034 : Апрель 19, 2016, 18:35:16 »
Ну ось i знову я.Минув без малого рiк з останньої публiкацiї.Життя плине,я старішаю.стаю у чомусь спокійніша,а в чомусь і надалі дивуюсь.Дивуюсь людям-їх недолугості,а в декого і недалекості...Дувують і хорошим-небайдужістю,вмінням співчувати,розуміти,допомагати.І таких наразі більше.
В моєму житті є деякі зміни-додалось роботи,більше турбот але то приємні турботи,принаймні для мене.
Моя малеча росте,бешкетує.Вже мають на все свою думку.Зараз самий цікавий у них вік-все пізнають,пробують. :max:
Та й дітенята які в мене тренуються теж мене радують-приємно бачити як вони вже виросли і фізично і навчились багато чого верхи і вже можуть користуватись своїми вміннями без моєї дороги.І радісно і в той самий час сумно.Ще трохи і маю їх передати до спорт школи,де вони пересядуть з поні на коні.Дуже Сподіваюсь,що будуть і надалі займатись з таким самим захватом як і в мене.
А ще,24 квітня ми проводитемо наші клубні змагання.
Для самих молодших є три рівні підготовки.Для біль досвідчених-їдуть під диктовку судді,старші їдуть вже їзду.І заключна фаза-на коні їзда(не на поні).Бажаючих подивитись-запрошуємо. :yes:

Оффлайн Mikky

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4532
    • Просмотр профиля
Всяко разно:и снова ЗДРАСТЕ )))
« Ответ #9035 : Апрель 19, 2016, 18:53:01 »
Когда дети растут и идут дальше, грустно всегда, чтобы там не говорили. Грустно - потому что просто уже нельзя с ними общаться так часто.  Но на их место придут новые детки, и будут расти новые звездочки. Как знать, какие сюрпризы и успехи вас ждут.
А на всякий случай у тебя есть я! Я точно никуда не уйду!  :sarcastic:  И выгнать не получиццо. )))