Автор Тема: Мої кінні пригоди. Львівський іподром. Фото ©  (Прочитано 85145 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Я не коннік,я немаю власного коня...
« Ответ #12 : Июнь 14, 2012, 20:59:17 »
Зараз ще не хочу,як би мені його подарували то я б не знала що з ним робити крім того що годувати,купати,поїти і випасати і повернула б такий подарок назад :) Більш підходящий для мене варіант це доглядати чужих любимців.Купити коня нескладно,важко обезпечити йому відповідні умови для життя і щоб в якийсь момент коли в житті настане "важкий період" він не пішов на ковбасу або в руки якимось живодьорам...


Оффлайн Milady

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3512
    • Просмотр профиля
Перші враження.Перші уроки
« Ответ #13 : Июнь 15, 2012, 12:20:36 »
Незабутнім для мене став і похід на конюшню на СКА,багато коней,всі дуже спокійні,нічого не бояться,не лякаються,не скидають.Люди там хороші і веселі.А поняшки які там класні,так і хочеться їх гладити.Побачила як з дітками займаються іпотерапією,це я вважаю досить таки благородна справа.Хочеться приходити туди хоча б просто за кониками подоглядати,їх там багато і всім потрібна увага :)
Так в чому проблема? Приходь хоч кожен день, буду рада будь-якій допомозі, скучати не будеш  :glad:

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Я не коннік,я немаю власного коня...
« Ответ #14 : Июнь 15, 2012, 12:52:52 »
Закінчиться вже в нашому місті це дике футбольне свято,якщо все буде Ок почну знову займатися на іподромі,а до вас буду зрадістю заходити в якості додаткового помічника :) Так мені ваші коники в душу запали що хочеться допомогти по догляду  за ними... Скучати точно не буду в вас там досить весело :)

Оффлайн Milady

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3512
    • Просмотр профиля
Я не коннік,я немаю власного коня...
« Ответ #15 : Июнь 15, 2012, 16:51:26 »
Давай, будемо раді тебе бачити  :yes: Тим більше нарешті справжнє літо обіцяють, коней можна сміливо купати  :glad:

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Значить будемо купати  :yes:

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Прочитала тут недавно записи і сама задумалась з чого початківцю потрібно починати.Досить важливим є вибір кінного клубу чи то конюшні,щоб були хороші тренера які не будуть задирати носа перед тобою і дивитися на тебе так ніби вони роблять тобі величезну послугу що за твої ж гроші з тобою займаються,а щоб вони хотіли вчити і завжди були раді тобі.Тоді хочеться ходити і займатись.Якщо щось не получається то не варто все спихати на коня чи казати "яка я незгработа".Не менш важливо знайти "свого коня" тобто коня якому зможеш довіритись і не сидіти в сідлі зажавшись і вцепившись в сідло обома руками чекаючи що він взбрикне і висадить.Коли я перший раз випала з сідла то не звинувачувала в тому ні себе,ні коня,ні тренерів,хоча були думки що це не моє і мені краще не займатись раз впала.Та зчасом я просто зрозуміла що можливо треба знайти собі коника зі спокійнішим характером як в мене.Навчитися їздити верхи це не те що,наприклад,навчитися їздити на велосипеді.Велосипеди вони ж всі практично однакові - металеві,два колеса і руль,а коні всі різні,у кожного свій характер,своя душа,хтось спокійний,а хтось резвий.Викинувши мене з сідла так кінь напевно хотів дати мені зрозуміти що не хоче щоб я на ньому їздила і я це прийняла до уваги.Також я думаю що важливо щоб був хоч якийсь контакт з конем на якому займаєшся (щоб дозволяли почистити чи попасти),а не після заняття зразу спроваджували геть бо оплачений час закінчився...

Оффлайн Milady

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3512
    • Просмотр профиля
Також я думаю що важливо щоб був хоч якийсь контакт з конем на якому займаєшся (щоб дозволяли почистити чи попасти),а не після заняття зразу спроваджували геть бо оплачений час закінчився...

От дуже підтримую цю думку! По-перше, під час прогулянок разом знаходиш швидше спільну мову, по-друге, кінь тебе сприймає не тільки як монстра, який лізе йому на спину, але й як товариша, і по-третє, ти спокійніше до коня відносишся, підвищуюється рівень довіри, і кінь тобі більше починає вірити, що під сідлом, що в руках. Та й чим спокійніше ти на коні, тим краще він до тебе прислуховується  ;)

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
І так продовження розповіді.Після невеличкого перериву я знову почала займатись,цього разу мені більше пощастило,коник таке файнюче чудо,рись має дуже приємну,м"ягеньку,мене в сідлі вже так не ковбасить,я вже навіть риссю почала їздити не тримаючись за сідло,а тримаючись за поводи,кайфую  :glad: Раніше думала що це буде дуже складно бо за сідло трималась з відчуттям що от-от випаду,а тут за поводи тримаюсь і не випадаю... Та це тільки початок,впереді ще галоп.Помаленьку-потихеньку зі статуса "чайник" переходжу в статус "чайничок". :hehe: Як гляну на вершників в манежі КСК,важко відірватись,вони так вправно їздять,пригають через перешкоди,а я там колка на корді намотую.Але мене це не смущає,а навпаки - є на кого подивитись,є з кого і собі повчитись.Встигла вже пару синячків на ногах собі зробити,але синяки для мене не перешкода  :kon1:

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Нецікаво коли приходиш і тобі виводять вже посідланого коня, тоді я вирішила сходити в ролі помічника на конюшню. Ооо скучати мені не прийшлось. "Посвяченням молодого бійця" стало завдання почистити коня і це було не так просто, шкробати ту замурзану свинюшку прийшлось довго і усердно :) Потім навіть довірили прокат поводити, люди які катались думали що я спорстменка чи інструктор раз мені таке довірили і навіть не підозрівали що я "непродвінутий юзер" який риссю на корді гоцає :) Основним моментом тут було слідкувати за копитами коня щоб не наступив мені на ногу, а то б моя нога швидко перетворилась в ласту з відбитком підкови :) Ще я стала об"єктом любопитства одній молодій кобилці, вона підходила до мене і постійно старалась понюхати, я гладила її по морді і відходила з думкою "а може я так смачненько для неї пахну і вона вирішить мене гризнути", та вона дальше йшла за мною і обнюхувала. Ввечері коли вже добралась додому була замучена, але довольна. Стільки приємних вражень,а головне безцінний досвід... Часто думаю і чому я не безтурботна школярка тоді б змогла всі канікули проводити на конюшні, а я випускниця університету якій треба писати дипломну щоб зимою захиститись і шукати роботу по спеціальності, ех де моя юність...

Оффлайн Натаха

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2089
    • Просмотр профиля
Здравствуйте!
Я пропустила, наверное... Вы на "Виктории" занимаетесь или просто смотреть туда ходите? На ком ездите?  ;)

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Ніколи б не подумала що буду на Вікторії займатись,навіть в далеких мріях такого не було.Я стараюсь займатись і водночас позиркую за іншими вершниками в манежі :) Те що я їжджу то буде надто громко сказано  :sarcastic: Так поки намагаюсь знайти спільну мову з Магією  :kon7:

Оффлайн Натаха

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2089
    • Просмотр профиля
Извините, а что такого особенного в хождении в прокат на "Викторию"?  :sarcastic: