Автор Тема: Мої кінні пригоди. Львівський іподром. Фото ©  (Прочитано 87525 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Джесса

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 25
    • Просмотр профиля
Оксана® дякую за запрошення. ;) та поки що не має часу. Робота, потім біжу до коників, або на танці. тай погода не дуже. А взагалі ми збирались до вас в гості. я, подруга і дівчинка в якої я займаюсь. так що може і на вихідних вийде. не буду обіцяти.В мене теж є любимиця. дуже гарна. ніжна. добра та з характером. Деколи так мене строіть. :sarcastic: та все одно для мене найкраща.
давайте ще Ваші фоточки. Вони дуже гарні. :yes:


Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Оксана® дякую за запрошення. ;) та поки що не має часу. Робота, потім біжу до коників, або на танці. тай погода не дуже. А взагалі ми збирались до вас в гості. я, подруга і дівчинка в якої я займаюсь. так що може і на вихідних вийде. не буду обіцяти.В мене теж є любимиця. дуже гарна. ніжна. добра та з характером. Деколи так мене строіть. :sarcastic: та все одно для мене найкраща.
давайте ще Ваші фоточки. Вони дуже гарні. :yes:
Погода для СКА непроблема, там є великий критий манеж. Це скоріше до Milady вгості бо я буваю тоді коли в мене є цілий вільний день...
Фоточок наразі більше нема, був тільки один фотосет хіба до попередніх ще пару докину.

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Так, в нас такі дикі жеребці, що аж прям хочеться зачухати їх до смерті  :hehe:
Хоча, деякі недоброзичливі люди говорять, що в нас такі душевні коні виключно від недоїдання  h:hi: От ти хоч раз бачила, щоби в нас коні стояли голодні? А злі очі бааааааачили  :yes:
Так що приходь, годуй, їзди, а коли буде більш-менш суха погода, то і в ліс можна їхати  h:hi:  А то зараз слизько після дощів  :(
Як би я побачила що коней на конюшні не годують, вони в жахливому стані і до них погано відносяться то я б більше туди не прийшла бо я не можу дивитись на те як цих прекрасних тварин мучають. Які вони голодні, хто це придумав? Вони як стоять то постійно щось жують, сіно їм декілька разів на день підкидають, в конюшні один денник повністю забитий мішками з зерном, а інший сіном. Хто приходить поїздити то приносить моркву, яблука чи цукор. Коні ситі ще й їм вкусняхи перепадають... Цих коней всі дуже люблять, коли приходила дівчина-фотограф щоб зробити мені фото то вона була просто в захваті від них, бігала годувала яблуками і гладила :) Буде можливість то наступного тижня обов"язково прийду!

Оффлайн Texs

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3158
  • Без любви к ним ,жизнь будет не полной.
    • Просмотр профиля
ну и я б хотела увидеть новые фотки. фотографу большой респект.видно что девушка знает свое дело.

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Признаюсь чесно - фото любительського рівня, фотограф далеко не профі, молоденька дівчина. Фотографами можу поділитись тільки треба щоб хтось поділився конем :)

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Ще є такі фото правда я на них дуже серйозна получилась  :sarcastic:



Оффлайн Texs

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3158
  • Без любви к ним ,жизнь будет не полной.
    • Просмотр профиля
мне первая фотка понравилась больше по сюжету, а третья по модели.  ;) хорошо получилось.
Признаюсь чесно - фото любительського рівня, фотограф далеко не профі, молоденька дівчина. Фотографами можу поділитись тільки треба щоб хтось поділився конем :)
я б поділилась коником. тільки боюсь вони не зовсім підходять для "чайничків" Хочете приходьте в гості  на чай с тортіком. h:hi:

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Ну Аза тоже дівчинка не для чайничків, але фотосет пройшов спокійно, без особливих жертв, всі цілі :)

Оффлайн Orzo

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 144
    • Просмотр профиля
Сфотографуйте,якщо можна робочий процес на СКА(Ележку,Фортуну..,інших))(ой,я здаеться почала забувати імена-караул!)
Хотілось бі їх дуже побачити,не скоро приїду..

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Їх там багато і деякі окрасом схожі тому імен всіх я ще сама не запам"ятала  :sarcastic: На рахунок "сфотографувати" це треба питати тьотю Milady, вона там кінний гуру, цифровик в мене є :)

Оффлайн Orzo

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 144
    • Просмотр профиля
Фортуну я не забуду,бо вона мені на ногу ..наступила :sarcastic: :sarcastic:

А Елегія була першим конем у моему житті,якого я чистила)Це чудові відчуття..)
Також з неї я ледве не впала.  :8): Це теж чудові відчуття) :sarcastic:
І саме її досі не можу забути..
На СКА є ще одна "Елегія"-вони майже однакові,але на фото,які переглядаю,завжди впізнаю ту саму.. :max:Ех...

Оффлайн Orzo

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 144
    • Просмотр профиля
На рахунок "сфотографувати" це треба питати тьотю Milady, вона так кінний гуру, цифровик в мене є :)

Надіюсь тьотя Milady дозволить??))) :sarcastic:Діан дозволиш??Я дуже хочу їх побачити!!! :cry: