Автор Тема: Чемпионат Украины по конкуру. Юноши и юниоры. В СУМАХ  (Прочитано 43748 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн tommy girl

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2861
  • omnia vanitas
    • Просмотр профиля
Совсем недавно(вчера,в Лесниках) я услышала немного информации насчет Чемпионата Украины среди юношей и юниоров.
1. В Донецке грунт не сделали (ну конечно,как за год можно сделать грунт?)
2. ЧУ будет в Сумах.
3. ЧУ будет в Киеве в Лесниках.
4. ЧУ будет в Днепропетровске
Мне вот интересно,какое из предпололжений(2,3,4) правдиво?


Fabiola

  • Гость
Щодо Сум як я зрозуміла - це Патріотівка ... ммм... я б хотіла, впринципі треба буде згодом пронюхати, тим більш, що я там з осені практику проходитиму мабуть і до кінця цього місяця планую в гості поїхати ... Маринка,якщо буде в нас, то мені світить рибний ЧУ... запасаюся картами пам'яті ... буду клепати всіх підряд  :girl_haha: ... приймаю замовлення  :yes:

Оффлайн tommy girl

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2861
  • omnia vanitas
    • Просмотр профиля
Машут,а грунт там как?

Оффлайн lelikbu

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 130
  • lelikbu
    • Просмотр профиля
Слышала вариант Лесники, от Кириченко... Но точно не знает никто, это еще не решили  :smile3:

Fabiola

  • Гость
ммм, ну... колись був гарний... впринципі те, що прощупала "власними" копитами патріотівських коней того року мені сподобалося ... я не знаю там всяких стандартів, знаю тільки, що копита не повинні були грузнути в "зибучих пісках", чого вже аж ніяк не помітила ... скажу із власних спостережень, що Андрій Вощакін до цього теж скурпульозно відноситься ... та й на КУ того року восени не чула жодних нарікань стосовно грунту на бойовому полі ... хіба шо колись були проблеми із маршрутом на Дербі, половина його як побачила - заявки позабирали  :sarcastic: ... але це вже інша історія ... а взагалі дуже чарівне місце,природа, ліси ... можна проводити три види змагань одночасно - конкур,виїздку і крос  :yes: ... є левади, гарні стайні ... все ніяк про них статтю не допишу  :sarcastic: недоїду ... от як раз непогане питання щодо грунту  :smile3: треба буде попитати та й своїми ногами там походити ще раз  :yes:

Оффлайн коневласник

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1013
    • Просмотр профиля
ЧУ без вариантов пройдет в Лисниках  ;)
В Сумах грунт поменять не успевают (предполагались именно Сумы. а не Патриотовка)

Оффлайн tommy girl

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2861
  • omnia vanitas
    • Просмотр профиля
ЧУ без вариантов пройдет в Лисниках  ;)
В Сумах грунт поменять не успевают (предполагались именно Сумы. а не Патриотовка)

Без вариантов-это 100%? Уже решили?

Оффлайн коневласник

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1013
    • Просмотр профиля
ну.у.у.у ...100% в этой жизни ничего нельзя утверждать  :smile3:
а ЧУ все же пройдет в Лисниках.. ;)

Оффлайн lelikbu

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 130
  • lelikbu
    • Просмотр профиля
ну.у.у.у ...100% в этой жизни ничего нельзя утверждать  :smile3:
а ЧУ все же пройдет в Лисниках.. ;)
Ага, и совсем не важно что Лесники еще не согласились  :sarcastic:

Fabiola

  • Гость
Цитировать
Ага, и совсем не важно что Лесники еще не согласились 

а звідки взагалі чутка пішла? мабуть же ш не просто так  :yes:

Цитировать
В Сумах грунт поменять не успевают (предполагались именно Сумы. а не Патриотовка)

я взагалі-то судила просто по ступеню масштабності змагань, гадаю Патріотівка на сьогодні не має конкуренції в цьому як мінімум в нашій області :smile3: ... а взагалі-то цікаво чому б не провести саме там? КУ того року непогано провели...і Спартакіаду ... і приймати за раз база може більше сотні голів ... а варіант з Дніпром - де планували ЧУ? ...  в Лісниках мені дуже сподобалося ...  :yes:

Оффлайн коневласник

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1013
    • Просмотр профиля
я взагалі-то судила просто по ступеню масштабності змагань, гадаю Патріотівка на сьогодні не має конкуренції в цьому як мінімум в нашій області :smile3: ... а взагалі-то цікаво чому б не провести саме там? КУ того року непогано провели...і Спартакіаду ... і приймати за раз база може більше сотні голів ... а варіант з Дніпром - де планували ЧУ? ...  в Лісниках мені дуже сподобалося ...  :yes:
[/quote]
в Патриотовке ОЧЕНЬ хорошие поля.. но есть проблемочки, решение которых раньше не были продуманы... например, база не была расчитана на столь быстрое и масштабное развитие конного спорта в Украине, а соответственно на:
1) увеличение минимально необходимого числа КАЧЕСТВЕННЫХ конемест,;
2) увеличение числа спортсменов и членов команд, которых надо элементарно расселить недалеко от места проведения соревнований с организацией локального транспорта (готель-база);
3) необходимость "радио-завязки" боевого поля с конюшнями где стоят лошади-участницы (уж очень большие расстояния - берейтору не набегаться. машиной не наездишься особенно когда у тебя несколько спортсменов на нескольких лошадях, а мобильные операторы там работают выборочно)

тем более кажется разумным и целесообразным иметь несколько хороших конных баз, способных принять соревнования рангов ЧУ и КУ + международки + коммерческие. При этом раскладе - областной центр, каким бы он ни был. - есть великолепная бза для развития в нем такой конноспортивной инфраструктуры. Здесь было бы и зрителю проще добираться до соревнований. и спортсменам не надо на 1,5 - 2,0 часа раньше вставать чтобы успеть перед стартом накормить лошадей, и готели есть и питанием людей обеспечиваешь без проблеем//И когда в Сумах заменят грунт на спортивных полях - Патриотовка только выиграет от этого. Люди, которым понравиться на Веретеновке -  понравятся конноспортивные соревнования как таковые! Поэтому число зрителей на Патриотовку тоже вырастет, а соответственно вырастет заинтересованность спонсоров..
вобщем, еще раз себя убедила - ПОЛЕ НАДО СРОЧНО МЕНЯТЬ!

Fabiola

  • Гость
Згодна щодо транспорту і часу на подорож із Сум,згодна щодо готелю "чорті де за лісом", згодна щодо розвитку інфраструктури на Сумщині вцілому ... щодо конемісць впринципі не згадаю,щоб народ жалівся ... все-таки стайня, де знаходиться маточне поголів'я в зимовий період тьфу тьфу відповідає як сан.-гіг. стандартам так і зовнішній вигляд має пристойний ... все-таки писала по базі курсову і досліджувала все сама, порівнюючи зі стандартами :yes: (було це правда два роки тому)... жаль тільки всі Суми як завжди в літніх стайнях тусуються, уступаючи місця гостям з інших областей  :glare:  :hehe: (на те вони мабуть і гості) ... взагалі-то заміна грунту на ДЮСШ в Сумах теж повністю не вирішить питання для того, щоб в подальшому приймати такі змагання ... погодьтесь, там ще роботи непочатий край :yes: ... ну а взагалі-то досвід вже є, гадаю всі питання можна вирішити, мені дуже подобалися змагання КУ на Веретинівці, за тиждень на Червоній Площі вивішували плакати і була шоу програма з призами ... народу валило - територія репалась від натиску :rolf:... звичайно, міські коней тільки в селах бачили в бричці, та і то не всі... ... але все-таки я більше схиляюся до Патріотівки, не дивлячись на ті мінуси, що Ви написали (нічого особистого, просто працювала я там трошки і більш детально вивчила як місцевість так і серйозність усієї бази, тож маю свою точку зору  :yes: )

єх, то вже я від теми відійшла трошки  :yes:

Так все-таки звідки чутка про Лісники і про Діпропетровськ? хто претендент в Дніпрі на прияйняття ЧУ?