Автор Тема: Щоденник селянина,або конюх в відставці. Життя Зорі.  (Прочитано 30234 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Lembergpferdman

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 99
    • Просмотр профиля
Очень хорошо пишете)Я в пч :yes:
Дякую,буду старатись.


Оффлайн Lembergpferdman

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 99
    • Просмотр профиля
Про кого би то вам, шановне пансто, далі розказати? Ага згадав Танюха. Танюха в нас коник незвичайний. Велика сіра (білих коней,щоб панство знало  світі не існує,вся масть сірою вважаєтся) рисачка завезена до нас з конезаводу,десь з південної України. Там вона була дочкою старшої в табуні кобили - матки,одним словом модна з народження кобила. Вона вміє показати свій авторитет серед інших коней,але дуже слухняна і покладиста. Має дуже швидку рись, з нею в швидкості "на рисях" зрівнятися може лише Каміла ( спортивна кобилка про яку рзповім потім). Тана,хоч і є військовою кобилкою,в свій час (як була в нас в оренді) була дуже добре догянута і виїжджена, на ній старший тренер і власниця того клубу,де я власне і працюю Клубу верхової їзди "Мон Шері" їздила на змагання на Львівський іподром.Зараз на жаль Тану в роботу беруть рідше,тому вона дещо втратила форму.

Оффлайн Lembergpferdman

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 99
    • Просмотр профиля
Наша Танюшечка
Стара фотографія Тани

Пасемся

 дивимося в камеру зараз "вилетить пташка"

Оффлайн Lembergpferdman

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 99
    • Просмотр профиля
Ну зараз позволю собі трохи відірватися від теми наших малих і розказати про день сьогоднішній. Отже так на роботу сьогодні я явився дуже пізно,аж в 3 дня.Прийшовши на конюшню був приємно здивований тим,що в нас тепер є волонтери. одна нова дівчина Роксолана і знову зявилась мала помічниця 12 річна Таня. Відбивав нині 1 денник у Мірної якраз + завіз на конюшню запас сіна 14 тюків. Того має на дня 4 хватити. Щоб лишній раз завкона Ігора Степановича не рухати,то і відкладаю наперед. Дівчата знов тирсу завезли до Мірни і Еріка (про того коника теж потім розкажу). От так допомагають мені. Треба буде ще навчити Роксолану сідлати коней (чистити вона вже вміє)До речі завтра в Роксолани тренування. Вперше в житті на коня нормально сяде. От так день минув.

Оффлайн Pechivo

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3347
  • Любовь к лошадям - не имеет границ ...
    • Просмотр профиля
Лошадки все красатульки))))

Оффлайн Lembergpferdman

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 99
    • Просмотр профиля
Сьогодні нічо не пишу, завтра про Камілу розкажу

Оффлайн Antaxe

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3651
    • Просмотр профиля
Андрей, с дневничком!  :glad: :glad: :glad:
Поскольку я зануда, сразу же советую: записывай впечатления, эмоции, события. Я не сразу начала дневник, и многое стеснялась или ленилась описывать, в итоге сейчас ОЧЕНЬ жалею. Вещи, которые, казалось бы, не забудешь нигогда.... куда-то из памяти пропадают. Жалко.
Пиши, очень рада тебя здесь видеть.
(я Тоня, блудная хозяйка Харизмы)))))


Оффлайн Lembergpferdman

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 99
    • Просмотр профиля
Ну одним словом довго я тут не появлявся. Після розгрузок кормів на конюшні і не хотілось :hehe: 4 тонни ,то троха є. Ну слава богу пушистіки кормом обезпечені,а мені через рік- два і на "Богатирські ігри" записуватись можна буде. є там така вправа "прогулянка фермера",коли спорцмен з 2 мішками 300 метрів іде,прям погрузка суща :sarcastic:.От таке от. про Камілу завтра розкажу.

Оффлайн Lembergpferdman

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 99
    • Просмотр профиля
Отже Каміла. Каміла ворона кобила пророди УВП. дуже слухняна і добре виїжджена мала. Найшвидша на нашій конюшні. По суті сама розумна конячка.вміє виконувати елементи Малого призу.Вміє обережно возити маленьких діток. Камілка багато разів була учасницею змагань на СКА і іподромі, в переважній більшості випадків привозить призові місця. От така спорцменка наша Каміла. І ще ласунка страшна. Любить дуже яблучка і моркву.



Оффлайн Lembergpferdman

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 99
    • Просмотр профиля
Сьогодні перший день Нового 2016 року.  (До речі всіх з Новим роком: щастя,здоров'я Формально вихідний :sarcastic: реально підбирал дєнники. взяв на корду 2 коней Камілку і Леді. Каміла вела себе чемно ,відходили 3 рисі. Леді нечемна була потащила сильно.Вирвалась. Зловили,вибігалась стала чемна. Юра (часний коневладєлєц) Гаріка гонив  (коня тренерші) той тож вирвався :yes: зловили аж за 30 хвилин. Ледве в дєнник загнали. Тирси 4 день нема щоб добре було "Львівському фанерному заводу". в мене коні на "ласкових засранцев" перетворились. Ще до 4 терпіти,або не дай Бог довше.Та й такий не дуже вдалий день

Оффлайн Milady

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3512
    • Просмотр профиля
Добре, що мене вчора не було  :hehe: А то довелось би і коней ловити, і Юру  :max:
Пам"ятаю, як терміново шукала тирсу, щоб на свята вистачило... І сіна взяли більше, ніж завжди, щоб, в разі неможливості привезти в свята, вистачило на всіх наших обжор  :hehe:

Оффлайн Lembergpferdman

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 99
    • Просмотр профиля
Ігор мав тирсу закупити,але розійшлись,то він і не купив. Тому зараз голяк. Сьогодні в дєнниках меліорацію проводив :facepalm: Бо чистити вже зовсім нема як.ще чекати, або до понеділка,бо до 10 числа. мож витримаєм.