Автор Тема: Фильмы - "посмотрел намедни", делимся впечатлениями  (Прочитано 264741 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Garmata

  • Гость
О, прикольная тема -)
83 самых сексуальных момента за всю историю кино

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=c8fZFtrLiSs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=c8fZFtrLiSs</a>

А у вас есть любимые моменты?


Оффлайн Олег Лободенко

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3383
  • само плывёт в руки только то, что не тонет
    • Просмотр профиля
"список контактов"   есть что выбрать

Timbuktu

  • Гость
Мене в різдвяну пору щось потягнуло на "затишні детективи" :). Передивилася цілу купу таких фільмів за свята. Якщо тут є шанувальники жанру, то раджу міні-серіал (4 серії) "Убийства на семейном вечере" і фільм "Улика". Серіал - це французьке творіння за мотивами одного з романів Агати Крісті (оригінал вгадується тільки дуже віддалено, але фільм від цього анітрохи не програЄ). А "Улика" - це дотепна пародія на "затишні детективи". Ніби "Десять негренят" на ЛСД :sarcastic:, суцільний стьоб і абсурд, але в хорошому сенсі.
Ще "Госфорд-парк" подивилася вдруге) Технічно це не зовсім детектив, там більше про життя в англійському аристократичному маєтку і скелети в шафах (недарма ж це перший фільм Джуліана Феллоуза, творця "Абатства Даунтон"), але убивство все-таки присутнє :yes:.

А ще я недавно натрапила на геніальний повнометражний мульт для дорослих (хоча слово "мульт" тут і не зовсім доречне) "Тріо з Бельвіля". І чому я його тільки зараз знайшла? :heh: Йому вже багацько років. Там дуже специфічна графіка і практично відсутні слова, але він крутий.

Оффлайн Himera

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 854
    • Просмотр профиля
Хоч я і не люблю Лоуренс, але "Пробудження" (Passengers) виявився цілком нормальним таким фільмом. І під попкорн з колою пішов на "ура". Сюжет може і трохи мильний, але не залишає бажання забути все що побачив,  як "Ігри". За п'ятибальною шкалою на тверду четвірку. Якщо вважати що це все таки фантастична мелодрама, а не науково-фантастична стрічка. І до речі, розкручена еротична сцена досить скромна. Але 16+, вважайте коли йдете з чадами.

Garmata

  • Гость
Де Шерлок 4 скачать, а?..

Оффлайн Чтотыделаешьпрекрати

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Печеньки equiua.com
    • Просмотр профиля
Все ругают Assassin's Creed, а я похвалю) Зрелищное кино без напряга для мозга, как и положено кине по игрушке) Фассбендер, опять же)

Timbuktu

  • Гость
Де Шерлок 4 скачать, а?..

Українською не підійде? Можу скинути.
А так, взагалі, багато де можна. Вся мережа ним завалена :)

Timbuktu

  • Гость
Забула згадати в своєму попередньому списку серіал "Дірк Джентлі" (повна назва, здається, "Детективне агентство Дірка Джентлі"). Це як Шерлок Холмс схрещений із доктором Хто :sarcastic:. Знятий за мотивами книг Дугласа Адамса (автор "Автостопом по галактиці"), і це відчувається :sarcastic:.
Дуже раджу! Але тільки британську чотирисерійну версію, американська 2016-го року - це збочення.

Garmata

  • Гость
Де Шерлок 4 скачать, а?..

Українською не підійде? Можу скинути.
А так, взагалі, багато де можна. Вся мережа ним завалена :)

Пасиб, уже нашла.
Оно-то завалено, конечно, но то ссылка битая, то сам файл, то через рекламу не пропхаться -(( 

Timbuktu

  • Гость
Приємного перегляду!
Мене, на жаль, цей сезон розчарував, а стільки було очікувань(((

Garmata

  • Гость
Приємного перегляду!
Мене, на жаль, цей сезон розчарував, а стільки було очікувань(((

А чего? Я уже две серии посмотрела, пока полет нормальный -) Чета в третьей будет?

Timbuktu

  • Гость
Ні, третя мені якраз здалась трохи кращою за дві попередні.
Просто особисто мені не дуже сподобалась лінія розвитку серіалу, починаючи ще з третього сезону. Там із кожною серією ставало все менше детективу/розслідування/дедукції, і все більше бойовика/мелодрами/неправдоподібності. Тобто, я не можу сказати, що мені останні кілька серій взагалі не сподобались, вони пристойні (особливо на тлі багатьох інших серіалів), але перші два сезони високо задерли планку, і решта епізодів, на мою суб'єктивну думку, не дотягнули.