Автор Тема: Персональна виставка графічних робіт "Сузір’я гуцульського коня"  (Прочитано 18988 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Катерина

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 15420
  • I'm not perfect ~ I'm original.
    • Просмотр профиля
В рамках програми Фестивалю культур прикордонних регіонів «Гуцульський кінь у культурі Східних Карпат" на території гірськолижного витягу санаторію «Квітка полонини» Свалявського району Закарпатської області презентується виставка графічних робіт

«Сузір’я гуцульського коня»




Всі заходи заплановані 7 вересня з 11:00 ранку до 19:00 вечора.


Бєлікова Катерина.

Графік. Живописець. Молодий український художник-автодидакт.

Народилась 10 червня 1984 року в м. Миколаїв.

Важкий і сміливий шлях пізнання майстерності художника, що полягає у самостійному вивченні теорії малюнка, а потім і живопису, дозволяє Катерині створювати дивовижну галерею образів у своїх роботах. Вона пише картини очима любові, особливе місце приділено гарній, добрій та розумній тварині – коню.

У роботі "Гуцульська балада" відчувається національний колорит і таке відчуття, що це старовинна картинка, які часто у наших бабусь висять на стінах – дуже незвичайні почуття виникає при погляді на неї. "Малахіт" такий динамічний, ніби зараз вирветься з площини листа і не тільки відрізняється живими очима (до чого вже майже звикли в картинах Катерини), але явно простежується характер. Мініатюрний портрет "Жеребець" викликає бажання потискати плюшевий ніс. У кожній роботі – своя краса, своя історія, але всіх їх об'єднує одне – найглибша любов до тварин. Вони вражають силою руху, захоплюють граціозністю і до глибини душі зворушують своїм розумними добрими очима... Кожен глядач у роботах Катерини зможе побачити свій символ досконалості Природи, який уособлює собою гармонію з навколишнім світом, і допомагає нам рости духовно.

Працює такими матеріалами, як олівці, туш, акрил, гуаш, олійні фарби, акварель.

1994 – 2002рр. – заняття кінним спортом та відвідування гуртка юних біологів Миколаївського зоопарку. 2000 – 2005рр. – навчання в Миколаївському державному аграрному університеті (нині національному) на зооінженерному факультеті за спеціалізацією – конярство. З 2005р. – робота в Миколаївському зоопарку.

Періодично ілюструє декілька видань з конярства.

Участь робіт у виставках: Миколаївський національний аграрний університет, Миколаївський обласний краєзнавчий музей, Галерея Чорноморського державного університету імені Петра Могили, проект Євгенії Гапчинської та ТМ Lipton «Ковток натхнення», Антікафе "МОЛОКО". Персональна виставка в арт-кафе «Griffe'ль».

Роботи знаходяться в приватних колекціях більшості міст України, а також в Америці, Росії, Англії, Польщі.


Оффлайн inSpirit

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1612
  • Я знаю,где-то есть земля,где ждут нас умершие кони
    • Просмотр профиля
Катюша, поздравляю тебя  с персональной выставкой! :) Это так здорово, ты молодец!

Оффлайн Эне Бердыева

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2484
    • Просмотр профиля
Твои работы - отдушина в свете последних событий)

Оффлайн Катерина

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 15420
  • I'm not perfect ~ I'm original.
    • Просмотр профиля
Катюша, поздравляю тебя  с персональной выставкой! :) Это так здорово, ты молодец!

Спасибо! Благодарю за поддержку, а то в последнее время всё тяжело идёт. Работ готовых пока только 7 и может быть добавим ещё 3, которые не будут продаваться.

Оффлайн Катерина

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 15420
  • I'm not perfect ~ I'm original.
    • Просмотр профиля
Твои работы - отдушина в свете последних событий)

Ничего себе! Это радует и вдохновляет. Большое спасибо!

Оффлайн Milady

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3512
    • Просмотр профиля
Обязательно буду на выставке!
И "Гуцульскую балладу" надеюсь забрать оттуда во Львов  ;)

Оффлайн Катерина

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 15420
  • I'm not perfect ~ I'm original.
    • Просмотр профиля
Обязательно буду на выставке!
И "Гуцульскую балладу" надеюсь забрать оттуда во Львов  ;)



Оффлайн Eli

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 7260
  • Я - українка
    • Просмотр профиля
Катюша, от всего сердца поздравляю с персональной выставкой!

Оффлайн Катерина

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 15420
  • I'm not perfect ~ I'm original.
    • Просмотр профиля
Катюша, от всего сердца поздравляю с персональной выставкой!

Огромное спасибо!  :thank: Это не так значительно, как у профессиональных художников в галереях, зато "в теме"!  :max:

Оффлайн Катерина

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 15420
  • I'm not perfect ~ I'm original.
    • Просмотр профиля
Афіша заходу:

Оффлайн Катерина

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 15420
  • I'm not perfect ~ I'm original.
    • Просмотр профиля
Будуть представлені 12 робіт.

Оффлайн Катерина

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 15420
  • I'm not perfect ~ I'm original.
    • Просмотр профиля