Автор Тема: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)  (Прочитано 1057552 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Garmata

  • Гость
Re: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #1800 : Январь 26, 2011, 10:40:30 »
Макс - вон из дома (с)  :sarcastic:


Оффлайн Dobi

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1032
    • Просмотр профиля
Re: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #1801 : Январь 26, 2011, 10:44:31 »
Еееее.. ну як це, чим ще? ВСІМ купою, а не окремим суповим набором. :sarcastic:
Купою чого, того що висипається із сумочки і не зрозуміло як воно туди могло поміститись? :sarcastic:

Оффлайн Anka

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2759
  • Если безобразие не остановить его надо возглавить!
    • Просмотр профиля
Re: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #1802 : Январь 26, 2011, 10:47:40 »
Странные вы мужчинки :8): По такой логике чем нам в вас восхищаться кроме машины и счёта в банке?

Оффлайн Black Unicorn

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • A scattered dream that's like a far-off memory
    • Просмотр профиля
Re: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #1803 : Январь 26, 2011, 10:48:33 »
На самом деле даже ходить далеко не надо. Вконтакте у меня есть в друзьях однокурссницы и одноклассницы, которые на аватары ставят свои полуголые (есть одна которая ставит и голые) фото с надутыми губами и в, так называемых, сексуальных позах. Ну, количество друзей там в обоих случаях зашкаливает  :sarcastic: при чем в основном это парни. Ходят по институту тоже как попугаи.
Я вообще этого не могу понять. И, кстати, внимание на них обращают соответствующие парни с соответствующими намерениями.
Кстати, вот что радует, что у нас в стране в последние несколько лет выросло количество девушек, которые хоть и позициниориуют себя как товар, но как качественный товар. Стало намного меньше вульгарно одетых девушек (я так думаю, в большой мере благодаря популярности глянца и сериалов типа Сплетницы), а намного больше стильно одетых. Приятно смотреть. Хотя, конечно, накладные длиннющие неухоженные ногти, перепаленные перекисью волосы, боевой раскрас на каждый день и прочие атрибуты сельского гламура еще присутствуют.

Max T

  • Гость
Re: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #1804 : Январь 26, 2011, 10:50:17 »
Странные вы мужчинки :8): По такой логике чем нам в вас восхищаться кроме машины и счёта в банке?

Та шутка то была. Шут-ка  :sarcastic:.
(господа, вы же все прекрасно знаете, как я люблю кинематограф  :sinjak:) (с)

Timbuktu

  • Гость
Re: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #1805 : Январь 26, 2011, 10:53:07 »
Я можу сказати те що бачив сам поїхавши на октоберфест минулого року, по дорозі у Німеччину зупинялись ночувати у Польщі там дівчат гарних меньше ніж у нас, но коли добрались до Німеччині зрозуміли що там їх було ще багато, все те саме відчувалось у зворотньому напрямку по дорозі додому. І діло зовсім не у бойовому розмальовуванні обличчя та інших частин тіла, як на мене якщо воно має бути то так щоб не напрягало все скромно і зі вкусом, а не чим більше тим краще, а таки у наших країнах гарних дівчат більше і ненафарбована і в кросівках вона буде виглядати гарнінше ніж більшість дівчат з Німеччини.
Мені здається, я вже десь писала бриденький анекдотик про жіночу красу, але якщо вже зачепили Німеччину, Польщу й Україну, то я повторюсь:

Розмовляють німець із українцем. Німець, звісно, хвалиться бундесівськими дорогами:
- Якось їхав я з Німеччини до вас в Україну машиною. Доки їхав Німеччиною - все йшло як по маслу. В нас таке покриття, що яйце по дорозі покотИ - не розіб'ється. В Польщі справи пішли гірше, але ще стерпно. А у вас в Україні - то просто жах, суцільне бездоріжжя. Весь час боявся, що в аварію втраплю!
Українцеві критика допекла, і він відказав:
- Знаєш, мені якось теж довелося з України їхати до вас у Німеччину машиною. Доки їхав Україною, теж весь час боявся втрапити в аварію...
Німець підтакує:
- Отож і я кажу, дороги у вас жахливі!
Українець:
- Та до чого тут дороги? Ти далі слухай! Доки їхав Україною, то скрізь мені писані красуні траплялися. То на ту зиркнув, то на іншу задивився... Ледь машину не розбив. У Польщі вже було спокійніше - хіба раз чи два від дороги відволікся. А вже в Німеччині і подивитися нема на що, тільки на дорогу. Так я ось до чого веду, дороги-то виправити можна...


П.С. Це не означає, що я згодна з анекдотом :). Зрештою, реальних підрахунків красунь по кожній окремій нації ніхто не проводив. І канони краси відрізняються в різних країнах, а тим більше - в різних частинах світу.

Оффлайн Dobi

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1032
    • Просмотр профиля
Re: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #1806 : Январь 26, 2011, 10:58:13 »
Странные вы мужчинки :8): По такой логике чем нам в вас восхищаться кроме машины и счёта в банке?

Та шутка то была. Шут-ка  :sarcastic:.
(господа, вы же все прекрасно знаете, как я люблю кинематограф  :sinjak:) (с)
Так саме так, як і те що натовскі солдати вирішили використовувати замість своїх речових мішків жіночі сумочки, у них влазить більше  :sarcastic:

Оффлайн Habanera

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 6115
    • Просмотр профиля
Re: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #1807 : Январь 26, 2011, 14:11:07 »
А если с самооценкой всё гуд, то независимо от наличия силикона, макияжа и каблуков ещё мужчину заставят корячиться что б обратила на него внимание.

она его заставит покорячиться, чтобы она на него внимание обратила :rolf:

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Re: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #1808 : Январь 26, 2011, 16:38:37 »
А взагалі то, бойовий розкрас відлякує чоловіків, британські вчені досліджували. Губи з яскравою червоною помадою створюють "зону відчуження", така жінка сприймається як гарна, але далека і до неї бояться підходити. А яскраво рожевий колір чоловікам не подобається, в такому одязі жінка не сприймається серйозно, як особистіть, а викликає асоціації з дитинством, коли все можна було. І так "усе можна" і переносять на жінку, яку вважають легкодоступною.
Тімбукту, згідна, кожному своє подобається. :yes:

Оффлайн Homak

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 15534
    • Просмотр профиля
Re: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #1809 : Январь 27, 2011, 09:09:12 »
А взагалі то, бойовий розкрас відлякує чоловіків
А кому нужен трусло?  h:D

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Re: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #1810 : Январь 27, 2011, 09:21:27 »
А взагалі то, бойовий розкрас відлякує чоловіків
А кому нужен трусло?  h:D
Так проблема в тому, що вони всі такі боязливі! h:DD

Оффлайн Чтотыделаешьпрекрати

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Печеньки equiua.com
    • Просмотр профиля
Re: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #1811 : Январь 27, 2011, 09:34:49 »
не, ну не все. зависит от соотношения мозги-гормоны)