Автор Тема: Чемпионат Украины по конкуру. Юноши и юниоры. В СУМАХ  (Прочитано 43794 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн tommy girl

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2861
  • omnia vanitas
    • Просмотр профиля
Так все-таки звідки чутка про Лісники і про Діпропетровськ? хто претендент в Дніпрі на прияйняття ЧУ?

Про Лесники мне сказал мой коновод. У него там свои связи. :girl_haha:
Я про Днепр-просто слышала,что вроде туда перенесли


Fabiola

  • Гость
короче мені теж сказали, що вже стопудово Лісники... я гадаю, Марин, ти в курсі хто  :girl_haha: ... цей хтось безпосередньо спілкувався з організаторами, тож впринципі я своїм довіряю  :yes: ... може просто готують "запасний аеродром"? от і чутки полізли  :glare:

Оффлайн tommy girl

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2861
  • omnia vanitas
    • Просмотр профиля
короче мені теж сказали, що вже стопудово Лісники... я гадаю, Марин, ти в курсі хто  :girl_haha: ... цей хтось безпосередньо спілкувався з організаторами, тож впринципі я своїм довіряю  :yes: ... може просто готують "запасний аеродром"? от і чутки полізли  :glare:

Не,не в курсе )) Так что,местный папараци,ты приедешь? ))

Fabiola

  • Гость
он зараз якщо вициганю собі відпустку - першу за два два з половиною роки :glare:, то приїду, а нагадай коли там усьо оцьо намічається? зтирю у Серьоги карту 8гігову і буде весело (900 кадрів вміщається  :shocked: ) :sarcastic: я хоч і юніор ще, але навряд чи приїду на копитах Віолкіних ... та й хто зна, поки що тільки почали нормально тренуватися - рано возити сиру кобилу  :glare: ... мабуть вже буду колись по основним їхати  :sarcastic: , а поки що дівчата з мене на останніх змаганнях приколюються: "На старт запрошується Клименко Марія з Кеноном 350Д"  :rolf:

Звісно дуже хочеться подивитись на техніку, роботу з кіньми, самих коней (хоча для мене це лише для "порадіти за інших"...я своїх обожнюю і нікому не заздрю) ... дуже цікаво послухати, що інші кажуть і як маршрути ставлять ...  :yes:

Оффлайн tommy girl

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2861
  • omnia vanitas
    • Просмотр профиля
С 9 по 12 июля )) приезжай,там и поговорим,о чем ты хотела )) лошадок тебе своих покажу ))

Fabiola

  • Гость
я так і знала!!!!  :shocked: ...в мене 10го хеппі-днюха ... як раз вийду із статусу "юніори"  :rolf: ... окей,не загадуватиму наперед, бо завжди не виходить заплановане, буду діяти по можливості:)

Оффлайн Г@р@ж

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 5449
    • Просмотр профиля
короче мені теж сказали, що вже стопудово Лісники...

Главное, что Лесники еще так стопудово не уверены  :sarcastic:

Fabiola

  • Гость
а хто їм доХтєр :rolf: перед фактом вранці на мандатній поставлять от і вся розмова  :yes:

Оффлайн lelikbu

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 130
  • lelikbu
    • Просмотр профиля
короче мені теж сказали, що вже стопудово Лісники...

Главное, что Лесники еще так стопудово не уверены  :sarcastic:


Мы подумали, и я решила  :sarcastic:

Оффлайн Eskad@

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 209
    • Просмотр профиля
ну то как ребята????соревнования всё таки будут в Лесниках :smile3:????Или не известно до последнего дня??? :aggressive:

Оффлайн kat/

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 334
    • Просмотр профиля
В Лесниках будут соревнования.

просто не каждый может позволить себе вывезти лошадей в Лесники(В КИЕВ).

Лучше в Донецке. ;)

Оффлайн tommy girl

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2861
  • omnia vanitas
    • Просмотр профиля
Лучше в Донецке. ;)

Ну дык... Вы хотите сказать что лучше гробить лошадей на плохом грунте,чтоб они там ноги пооставляли? )) не понимаю )