Автор Тема: Якість фурнітури на амуніції  (Прочитано 16140 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Darkchylde

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2864
  • Hearts On Fire Burning with desire
    • Просмотр профиля
Якість фурнітури на амуніції
« : Декабрь 16, 2016, 22:30:55 »
Стався тут цікавий діалог з одним продавцем... У зв'язку з чим маю запитання до вас, реалізатори, виробники і просто люди, маючі відношення до виготовлення амуніції:
Як я, рядовий покупець, маю визначити якість фурнітури на ваших товарах/виробах? На око? Вірити на слово? Адже у багатьох вказано - нержавіюча сталь. А по факту - хромований, або нікельований чермет.
Чи може бути якийсь документ, підтверджуючий якість, чи я багато хочу?


Оффлайн Darkchylde

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2864
  • Hearts On Fire Burning with desire
    • Просмотр профиля
Якість фурнітури на амуніції
« Ответ #1 : Декабрь 17, 2016, 08:26:36 »
Я Вам більше скажу, добра частина продавців навіть не уявляють, що вони продають.

Оффлайн Darkchylde

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2864
  • Hearts On Fire Burning with desire
    • Просмотр профиля
Якість фурнітури на амуніції
« Ответ #2 : Декабрь 17, 2016, 08:49:40 »
Я от чого не розумію, чого не робиться фурнітура з нержавіючої сталі? Так, буде дорожче, але ж і так не копійки. Невже це така проблема?

Оффлайн Dina

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1358
    • Просмотр профиля
Якість фурнітури на амуніції
« Ответ #3 : Декабрь 17, 2016, 16:02:13 »
Проблема. Перераховуйте ціну амуніції одразу в Євро і тоді Вам буде ясно яка фурнітура на виробі: уздечки, які в магазині дешевші за 50 Євро, однозначно мають хромовану фурнітуру. Те, що в перерахунку на гривні це астрономічні суми, на виробників з Південної Азії не впливає.

Оффлайн Darkchylde

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2864
  • Hearts On Fire Burning with desire
    • Просмотр профиля
Якість фурнітури на амуніції
« Ответ #4 : Декабрь 17, 2016, 18:40:31 »
тобто 60 евро за підпругу - не ціна?

Оффлайн Plusha

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 354
    • Просмотр профиля
Якість фурнітури на амуніції
« Ответ #5 : Декабрь 17, 2016, 22:28:23 »
Я от чого не розумію, чого не робиться фурнітура з нержавіючої сталі? Так, буде дорожче, але ж і так не копійки. Невже це така проблема?
Шила я себе у обычной швеи у нас тут в Черкассах недоуздок. Так вот, одно кольцо если это нержавейка и оно идёт цельное (сваренное), а не просто прижато стоит 80грн.На недоуздок их надо, кажется, 4шт. +карабин + материал. + пошив (кстати, за работу швеч взяла совсем понты. Ибо ей было интересно попробовать что то новое) в итоге. Цена получилась порядка 350грн. Если я не ошибаюсь. Вот и подумай из какой фурнитуры шьют здесь же на форуме, если у них недоуздки стоят грн 150-200?. Либо фурнитура поржавеет либо те же самые кольца разогнутся когда лошадка решит дернуться...

Надіслано від мого IQ451, використовуючи Tapatalk


Оффлайн Dina

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1358
    • Просмотр профиля
Якість фурнітури на амуніції
« Ответ #6 : Декабрь 18, 2016, 07:19:29 »
тобто 60 евро за підпругу - не ціна?

На жаль. Є абсолютно об'єктивні ціни виробників металу, тож рідко коли Вам пощастить придбати задешево амуніцію з неіржавіючою фурнітурою :( Хіба розпродаж який...
З іншого боку, я вже три сезони поспіль користуюся неопреновою підпругою, придбаною за +-20 Євро, пряжки поіржавіли, але працюють. І це в пробігах, де на амуніцію в тому числі виливається велика кількість води. Інша фурнітура на моїй амуніції або неіржавійка (сідло, свого часу ціна була 1200 Євро), або латунь на уздечці (на сайті виробника ціна 90 Євро)

Оффлайн Darkchylde

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2864
  • Hearts On Fire Burning with desire
    • Просмотр профиля
Якість фурнітури на амуніції
« Ответ #7 : Декабрь 19, 2016, 09:57:47 »
Так вот, одно кольцо если это нержавейка и оно идёт цельное (сваренное), а не просто прижато стоит 80грн.
Це тобі швея сказала ціну? На нашому залізячному базарі воно коштує 25 грн.

Оффлайн Plusha

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 354
    • Просмотр профиля
Якість фурнітури на амуніції
« Ответ #8 : Декабрь 19, 2016, 10:02:45 »
Так вот, одно кольцо если это нержавейка и оно идёт цельное (сваренное), а не просто прижато стоит 80грн.
Це тобі швея сказала ціну? На нашому залізячному базарі воно коштує 25 грн.
Нет, это я лично его покупала. То, что за 25грн не сваренное, а просто зажатое. И если лошадка, такая как моя (а ты её чудесно знаешь) решит побегать, то кольцо то её не удержит. Оно просто разлетится на куски.

Надіслано від мого IQ451, використовуючи Tapatalk


Оффлайн Darkchylde

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2864
  • Hearts On Fire Burning with desire
    • Просмотр профиля
Якість фурнітури на амуніції
« Ответ #9 : Декабрь 20, 2016, 16:04:57 »
Так вот, одно кольцо если это нержавейка и оно идёт цельное (сваренное), а не просто прижато стоит 80грн.
Це тобі швея сказала ціну? На нашому залізячному базарі воно коштує 25 грн.
Нет, это я лично его покупала. То, что за 25грн не сваренное, а просто зажатое. И если лошадка, такая как моя (а ты её чудесно знаешь) решит побегать, то кольцо то её не удержит. Оно просто разлетится на куски.

Надіслано від мого IQ451, використовуючи Tapatalk


Дивно, купувала на ріптух нержавку варену за 25 грн. До сих пір в нормі.

Оффлайн Plusha

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 354
    • Просмотр профиля
Якість фурнітури на амуніції
« Ответ #10 : Декабрь 20, 2016, 17:15:04 »
Так вот, одно кольцо если это нержавейка и оно идёт цельное (сваренное), а не просто прижато стоит 80грн.
Це тобі швея сказала ціну? На нашому залізячному базарі воно коштує 25 грн.
Нет, это я лично его покупала. То, что за 25грн не сваренное, а просто зажатое. И если лошадка, такая как моя (а ты её чудесно знаешь) решит побегать, то кольцо то её не удержит. Оно просто разлетится на куски.

Надіслано від мого IQ451, використовуючи Tapatalk


Дивно, купувала на ріптух нержавку варену за 25 грн. До сих пір в нормі.
Значит, тебе повезло. Но я наш рынок тогда облазил вдоль и поперёк и строй магазины обошла.

Надіслано від мого IQ451, використовуючи Tapatalk


Оффлайн Леголас Трандуилович

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 561
  • художник может обидеть каждого
    • Просмотр профиля
Якість фурнітури на амуніції
« Ответ #11 : Декабрь 26, 2016, 11:54:22 »
я когда то сама себе вальтрапы шила, потом покупала самопошив.. с тех дней на хорс-хендмейд у меня аллергия. А такую важную вещь как недоуздок, да ну на. ведь если он некачественный то по закону подлости в самый нужный момент он и уйдет в иной мир. наверное единственное что я до сих пор юзаю не фирменное это краги, просто размера моего не бывает. но тут на удивление повезло, отличные краги сделали!