Автор Тема: И носило меня, от Амура до Туркестана.....  (Прочитано 398432 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Катерина

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 15420
  • I'm not perfect ~ I'm original.
    • Просмотр профиля
И носило меня, от Амура до Туркестана.....
« Ответ #708 : Апрель 18, 2012, 11:51:40 »
Первое фото единственное, которое получилось так, как я планировала (просто деревья дают неравномерную сетчатую тень), со световым акцентом на голову и грудь.

Понимаю.


Оффлайн An

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4409
  • Відповідальність починається з мене.
    • Просмотр профиля
И носило меня, от Амура до Туркестана.....
« Ответ #709 : Апрель 18, 2012, 12:02:58 »
Перша фотка - клас.. А жереб возмужал  :max:
Марьяна, спасибо. Шура и возмужал, и подрос немного  :yes:

Оффлайн Катерина

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 15420
  • I'm not perfect ~ I'm original.
    • Просмотр профиля
Фото получила  :yes: "бум колдовать"
Единственная и огромная для меня проблема это - направление коня вправо  :cry:

Оффлайн An

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4409
  • Відповідальність починається з мене.
    • Просмотр профиля
Фото получила  :yes: "бум колдовать"
Единственная и огромная для меня проблема это - направление коня вправо  :cry:
А надо влево? Могу зимнее предложить  ;)

Оффлайн Катерина

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 15420
  • I'm not perfect ~ I'm original.
    • Просмотр профиля
А надо влево? Могу зимнее предложить  ;)

Ага  :yes: (ну вот такая я неумёха  :blush:) Отлично! А теперь жду его, как и предыдущее, ОК?

Оффлайн An

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4409
  • Відповідальність починається з мене.
    • Просмотр профиля
ну вот такая я неумёха
ага, видела я результаты твоего неумения, шоб я так снимала, как ты не умеешь  :yes:

А вообще есть у меня мечта, так пейзажи фотографировать, как Левитан рисовал  :nu_nu: Ну да, мне скромность не к лицу.

Оффлайн Катерина

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 15420
  • I'm not perfect ~ I'm original.
    • Просмотр профиля
ага, видела я результаты твоего неумения, шоб я так снимала, как ты не умеешь  :yes:

Сейчас засмущаюсь вся  :blush: :la_la: (правда!  :yes:) СПАСИБО!
Как можно заметить, в 90% (а может и чуть больше) случаев я рисую по направлению влево.

Оффлайн An

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4409
  • Відповідальність починається з мене.
    • Просмотр профиля
И носило меня, от Амура до Туркестана.....
« Ответ #715 : Апрель 19, 2012, 11:25:32 »
ЗАСОБИ І МЕТОДИ ЗАХИСТУ КОНЕЙ ВІД ІКСОДОВИХ КЛІЩІВ ТА КРОВОСИСНИХ КОМАХ
Інсектоакарицидні препарати, що застосовуються в данний час, надежать до трьох основних груп хімічних сполук: ФОС, карбамати, піретроїди. Причому останні за інсектоакарицидною активністю значно випереджають попередників. До значних переваг піретроїдів належить їх низька токсичність для ссавців, швидка руйнація та виведення з організму. У піретроїдів слабо виражені  кумулятивні та алергенні властивості.
Останніми роками в ТОВ  "Бровафарма" розроблено та впроваджено у виробництво декілька варіантів комбінованих препаратів на основі альфаметрину. Наш практичний досвід свідчить про іх значну ефективність в комплексі мір захисту коней від збудників ектопаразитозів.
"Ектосан ТМ" - препарат, що являє собою емульсію світло - жовтого кольору з легким  приємним специфічним запахом. Комбінація синтетичного піретроїду альфаметрину з діетиленгліколевим ефіром піпероніл - бутоксидом (діючі речовини препарату,що впливають синергічно) є контактним інсектицидом, що вражає переферійну нервову систему комах і кліщів на різних фазах іх розвитку (лічинка - імаго).
Препарат застосовують у вигляді водних розчинів переважно  методом обприскування за допомогою різноманітних обприскувачів, які спроможні забезпечити дрібнодисперстний потік рідини.
Водні розчини з розрахунку 1: 500 використовують для дезакаризації тваринницьких приміщень (0,2 л/м2), а для дезінсекції (проти мух) - 1:50.  Таким чином обробляють до 10% площі приміщень (двері, підвіконня, стіни тощо). При застосуванні 2% розчину "ЕктосануТМ" на 7% водному розчині меду встановлено високу ефективність обробки тваринницькіх приміщень протягом 10 діб.
Розведення 1:1000 застосовують коням за ураження іх іксодовими кліщами та кровосисними комахами. Для одноразової обробки використовують робочий розчин в кількості 1-3 мл на тварину, а для захисту від гнусу - 1 раз на добу в кількості 0,2 - 0,3 л;
При лікуванні тварин, уражених іксодовими кліщами, через 9-12 діб обробку повторюють в такий же спосіб.

(Уривок з Методичних рекомендацій "Застосування новітніх засобів захисту коней від кровосисних комах та іксодових кліщів" Державного комітету ветеринарної медицини України, Сумський Національний аграрний університет).

 

Оффлайн An

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4409
  • Відповідальність починається з мене.
    • Просмотр профиля
А в турме сейчас макароны дают...   А на Подоле сейчас абрикосы цветут....

Оффлайн Alex_@

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1182
    • Просмотр профиля
Очень весенние фото, а Шура красавчик....!

Оффлайн An

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4409
  • Відповідальність починається з мене.
    • Просмотр профиля
Очень весенние фото, а Шура красавчик....!
Алеся, спасибо.

А вы заметили, что только ранней весной зелень бывает такого нежного салатового цвета?

Оффлайн Катерина

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 15420
  • I'm not perfect ~ I'm original.
    • Просмотр профиля
А вы заметили, что только ранней весной зелень бывает такого нежного салатового цвета?

КанЭШнА!