Автор Тема: Фотогалерея - новий формат  (Прочитано 15299 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Фотогалерея - новий формат
« : Июнь 04, 2015, 09:50:20 »
Нова фотогалерея порталу нарешті функціонує у повному обсязі!  https://uahorses.com/media/index?type=3

Новий формат передбачає можливість додавання фотографій лише кращим нашим фотографам, які підходять до справи серйозно. Адже нам є, ким пишатись. ;)

Нарешті працює кнопка "подобається", яка доступна всім зареєстрованим користувачам. Похвалити автора можна одним кліком! Кращі фото тижня, які набрали найбільше "лайків", відображатимуться на всіх сторінках Українського кінного порталу. Ось так це виглядає на "головній":



"Фото тижня" - це ті фотографії, що були додані за останні 7 днів і подобаються найбільшій кількості користувачів на даний момент часу. Таким чином, відображатимуться дійсно кращі фото, а не такі, що просто набрали найбільше лайків за останні три місяці, наприклад. :)

А от на форумі будуть публікуватись найкращі фото місяця, які впродовж календарного періоду (з першого по останній день місяця) набрали найбільше голосів. Так як учасників поки що небагато, то на даному етапі це лише "респект та уважуха". :) Але в подальшому планується нагороджувати авторів кращих фото місяця призами. :max:

Щоб отримати можливість створювати свої альбоми у галереї - пишіть мені у приватні повідомлення. :)


Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Фотогалерея - новий формат
« Ответ #1 : Июнь 04, 2015, 09:52:12 »
Авторам, які вже додавали свої фото у галерею, прохання - опишіть можливі недоліки у роботі, чи що ще хотілось би бачити у функціоналі?

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Фотогалерея - новий формат
« Ответ #2 : Июнь 08, 2015, 17:29:40 »
 :unsure: Невже все працює ідеально? :hehe:

Фотографіями з нової галереї можна швидко ділитись у Facebook, Twitter, Вконтакті, Однокласниках та навіть Google Plus. Для додавання на форум кнопки ще немає, але якщо дуже треба - також кажіть. ;)

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Фотогалерея - новий формат
« Ответ #3 : Июль 05, 2015, 10:12:32 »
Ну що ж, галерея потроху оживає. :) Найкраще фото в червні - від Poni. Воно отримало 4 лайки. h:hi:


Garmata

  • Гость
Фотогалерея - новий формат
« Ответ #4 : Июль 06, 2015, 09:10:16 »
Шото я не поняла, как выйти в эту фотогалерею из форума...

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Фотогалерея - новий формат
« Ответ #5 : Июль 06, 2015, 10:57:07 »
З форуму - ніяк, тільки з сайту. Як і на блоги, новини, продаж коней. :yes: Кнопки переходу на сервіси сайту сюди Інвізібл не прикручував, щоб не загромаджувати меню форуму.

З цієї теми можна перейти, клацнувши на фото.))

Garmata

  • Гость
Фотогалерея - новий формат
« Ответ #6 : Июль 06, 2015, 11:00:19 »
З форуму - ніяк, тільки з сайту. Як і на блоги, новини, продаж коней. :yes: Кнопки переходу на сервіси сайту сюди Інвізібл не прикручував, щоб не загромаджувати меню форуму.

З цієї теми можна перейти, клацнувши на фото.))

А с сайта как перейти? Я не нашла там.

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Фотогалерея - новий формат
« Ответ #7 : Июль 06, 2015, 17:27:22 »
На сайті - меню Мультимедіа/Персональні альбоми)

Garmata

  • Гость
Фотогалерея - новий формат
« Ответ #8 : Июль 07, 2015, 06:57:53 »
А! Все, поняла, дяка -)