Автор Тема: Фильмы - "посмотрел намедни", делимся впечатлениями  (Прочитано 264921 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн ok!

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4664
    • Просмотр профиля
Цитировать
На «Оскар» претендують одразу два зняті в Україні фільми
У номінації «Найкращий фільм іноземною мовою» нашу країну представлятиме картина «Українські шерифи», а стрічка «Майже святий» спробує завоювати нагороду як «Найкращий документальний фільм».
«Майже святий» — картина американського режисера Стіва Гувера, знята у копродукції України та США. Продюсером стрічки виступив легендарний постановник Теренс Малік, відомий за картинами «Тонка червона лінія» та «Дерево життя».
Фільм розповідає про маріупольського священника Геннадія Мохненка, який патрулює вулиці та силоміць забирає підлітків-наркоманів до себе у притулок, що отримав назву «Республіка Пілігрим». Реабілітаційний центр з часом розрісся до розмірів найбільшої подібної установи на території колишнього СРСР.

Центральною темою фільму стали жорсткі методи священника у вихованні. Саме вони розділили суспільство на тих, хто підтримує роботу Мохненка й тих, хто вважає його самозванцем, що рятує людей проти їх волі.


Оффлайн Чтотыделаешьпрекрати

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Печеньки equiua.com
    • Просмотр профиля
Я, кстати, хвасталась, что ходиоа в Британский театр в кино на Гамлета с Камемберджем? Если нет, то хвастаюсь и рекомендую, у кого есть возможность - схолите. А 26 октября - Франкинштейн

Timbuktu

  • Гость
Більше не показують :(. 1 жовтня був останній показ в Україні. Я примудрилась пропустити :cry:

Оффлайн Чтотыделаешьпрекрати

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Печеньки equiua.com
    • Просмотр профиля
Думаю, еще будут

Timbuktu

  • Гость
Та ні, Британська Рада оголошувала, що це буде останній показ в Україні :(

(Я маю на увазі саме цю постановку "Гамлета". Інші вистави будуть, звичайно. Он, у жовтні показуватимуть "Короля Ліра").

Оффлайн Чтотыделаешьпрекрати

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Печеньки equiua.com
    • Просмотр профиля
Я поняла, что именно ЕГО. Да, жаль. Можно найти на ехе, но в кино веселее, конечно. Прекрасная трактовка, изумительная работа с декорациями, вообще иной уровень общения со сценой, чем у нас, имхо.

Оффлайн Нина Золотова

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 720
    • Просмотр профиля
Посмотрела британский мини-сериал Fleabag, рекомендую (название переводят как Дрянь или Пройдоха, это прозвище главной героини).
Начинается как легкая и немного чернушная комедия с юмором 18+, в духе Дедпула, а потом сводится к неожиданно глубокой семейной драме. Главная героиня ворует, пьет, всех обманывает, то и дело заводит себе любовников разной степени странности, у неё есть измученная анорексией сестра-карьеристка и морская свинка, оставшаяся от погибшей подруги, остальные персонажи тоже её вполне стоят.
Есть над чем посмеяться, есть чему сопереживать, вообще очень эмоциональный сериал. Всего 6 серий, я их запоем посмотрела за два вечера.

Timbuktu

  • Гость
Рекомендую, з того, що останнім часом переглянула:

Для любителів надприродного:
Серіал "Крайне странные события" (Stranger Things) - містико-жахастик, в основі - теорія паралельних вимірів. Не страшний, але захопливий. Дивитись в озвучці від Jaskier Studio. Я дуже вимогливо ставлюсь до перекладів, тому коли не можу дивитися в оригіналі (якщо дивлюся з кимось іншим), то маніакально прослуховую фрагменти всіх доступних перекладів/озвучок, і прискіпливо вибираю найкращий варіант :). Тому іноді я рекомендую фільми тільки в якійсь конкретній озвучці.

Для прихильників англійських детективів/шпигунських фільмів:
"Агенти розвідок" (він же "Гра", The Game) - протистояння британської та радянської розвідок у часи холодної війни. Чудово знятий міні-серіал від БіБіСі.

Для тих, кому подобаються скандинавські серіали, наприклад "Міст", "Убивство":
"Код 100" (Code 100). Маніяки. У множині. І збоченці. Це все, що треба знати :). Але увага: там більш-менш відкрита кінцівка. Якщо когось це дратує, то краще не починати, бо другого сезону, здається, ще немає.

"Фортітьюд" (Fortitude) - навіть нічого не писатиму, він крутий.

Для любителів англійських комедій:
"Не те парни" (The Wrong Mans) - дуже смішний міні-серіал про двох телепнів із офісного планктону, які вляпались у кримінальну історію. Наполегливо раджу дивитися в озвучці від "Пифагор".


   

Оффлайн mysteryof

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 555
  • Что? Не можешь больше? Тогда еще 4 круга. ©
    • Просмотр профиля
+ к Stranger Things, очень кинговский сериал, хоть там к Кингу сериал никакого отношения не имеет, только отсылки на него есть.

Из недавнего вот вспомнила два хороших фильма - Captain Fantastic с Вигго Мортенсеном, у них Золотая пальмовая ветвь в этом году за режиссуру. Фильм об отце, который растит своих детей вдали от цивилизации. Драма/мелодрама/комедия - что-то такое.
Второе - The Village (2004 год, в локализации его обозвали "Таинственный лес"). Очень красивое кино (ну, там оператор - Роджер Дикинс, он Скайфолл лепил, Prisoners, True Grit, прекрасное кино No Country for Old Men, те же Игры разума, The Big Lebowski и Dead Man Walking с Дэппом, где, к слову, видеоряд просто делает весь фильм потому что фильм - артхаус  :sarcastic: ). Подборка актеров идеальная, сценарий отличный. Триллер/драма/ужасы.

Оффлайн Himera

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 854
    • Просмотр профиля
Капитан Фантастик и мне понравился. Хороший фильм, есть о чем подумать. О ценностях в современном потребительском мире, например.

Оффлайн Dina

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1358
    • Просмотр профиля
Очень неожиданный фильм http://www.ex.ua/634357?r=2

Оффлайн Олег Лободенко

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3383
  • само плывёт в руки только то, что не тонет
    • Просмотр профиля
Мистер Черч (2016)   - очень понравился,