Автор Тема: Орловская рысистая порода  (Прочитано 14957 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн ValeriaSergeevna

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 55
    • Просмотр профиля
Орловская рысистая порода
« : Июль 06, 2016, 03:09:48 »
Доброго дня! Форумчане, рятуйте!

Купили кобилку Княжна. Є інфо тількі по матері, т.е. Кубанка, буланая к. від Красавчика 2.14,8 та Катальпи Н.Б. Власником був чи була Затула В.І. Полтавська обл. Новосанжарський р-н.

Дуже хочу зробити для моєї красунечки документи, але не можу знайти інфо по батько.

Якщо можете допомогти - дуже благодарна)


Оффлайн lara

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1663
    • Просмотр профиля
Орловская рысистая порода
« Ответ #1 : Июль 06, 2016, 05:40:08 »
У красунечки вже є документ, виданий у 2013 році. Питайте у попереднього власника. Батько кобили невідомий.

Оффлайн ok!

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4664
    • Просмотр профиля
Орловская рысистая порода
« Ответ #2 : Июль 06, 2016, 05:41:46 »
Мабуть, ЗаМула, тоді це, ймовірно, з Лозівського кінного заводу. В них має бути інформація.

Оффлайн ValeriaSergeevna

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 55
    • Просмотр профиля
Орловская рысистая порода
« Ответ #3 : Июль 06, 2016, 11:16:34 »
lara, скажіть, будь ласочка, що ви знаєте про її документи, бо попередня власниця Наталя каже, що у неї немає ніяких документів. Буду дуже вдячна.
 ok!, як знайти контакти цього КЗ? Не знайшла в інтернеті. Замула, це власник, попередній за Наталією?
Щось я з інтернетом зовсім не знаходжу контакт :(

Оффлайн ok!

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4664
    • Просмотр профиля
Орловская рысистая порода
« Ответ #4 : Июль 06, 2016, 19:11:46 »
Лозівський р-н., Харківська обл., 64681
тел. 057-456-51-37
Під прізвищем Замули виступали лозівські коні на іподромі деякий час. Подробиць не знаю, думаю, він спонсорував завод. Та й булані орловцев в Україні звідти від Блеска пішли.

Оффлайн lara

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1663
    • Просмотр профиля
Орловская рысистая порода
« Ответ #5 : Июль 07, 2016, 06:14:52 »
lara, скажіть, будь ласочка, що ви знаєте про її документи, бо попередня власниця Наталя каже, що у неї немає ніяких документів. Буду дуже вдячна.
 ok!, як знайти контакти цього КЗ? Не знайшла в інтернеті. Замула, це власник, попередній за Наталією?
Щось я з інтернетом зовсім не знаходжу контакт :(
Княжна зареєстрована у державному Реєстрі тварин за номером UA800000650, і на неї видано паспорт номер AA016675. Власник перед Наталею не Замула; спробуйте звернутися до користувача spur тут на форумі.
Лозівський кінний завод, контакти: http://lozivskiy-kinniy-zavod-124.business-guide.com.ua/