Автор Тема: Сборная Украины по конкуру покоряет Кубок Наций  (Прочитано 23576 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
6 мая украинская сборная заняла второе место в первом этапе Кубка Наций, проходившем в австрийском Линце. Наша команда была всего в полушаге от победы – польская сборная опередила нас всего на один бал.

13 мая команда одержала победу в этапе Кубка Наций в городе Целе (Словения), опередив сборную Испании на 4 балла.

Александр Онищенко охарактеризовал себя единственным аматером в команде профессионалов и сообщил о том, что крайне доволен результатом: «С таким уровнем всадников наша команда обречена на успех!» 

Результаты: https://uahorses.com/news/view/sbornaya-ukrainyi-po-konkuru-pokoryaet-kubok-natsiy


Оффлайн Dofina

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 11061
  • Зная ваши ценности нет желания вам нравиться.
    • Просмотр профиля
Ничего личного... что в "нашей" сборной нашего, кроме фамилии Онищенко и буквы "У"?
Мне лично как-то стыдно... абстрактно стыдно.

Оффлайн ok!

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4664
    • Просмотр профиля
А у других стран иначе?

Оффлайн sergeyant8

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1244
    • Просмотр профиля
Ничего личного... что в "нашей" сборной нашего, кроме фамилии Онищенко и буквы "У"?
Мне лично как-то стыдно... абстрактно стыдно.
Полностью согласен. Читаешь эту иностранную весть и думаешь , где былые годы. Наверно хватит хвалиться чужими регалиями. Пора своё иметь. Одним словом УМНИЦА  ДОФИНА.

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Та хто ж не дає?)) Взяли, купили коня за многатищ і поскакали. :sarcastic: Немає многатищ - знайшли сонсора, у якого вони є, і знову поскакали. Нема ні спонсора, ні тищ - сидимо і придумуємо, кого б ми на місці спонсора за його гроші взяли у збірну. :sarcastic:

Timbuktu

  • Гость
Це, звичайно, його особиста справа, на кого гроші витрачати, але це не збірна України, а "комерційна команда імені Онищенка". Її успіхи якось не викликають ентузіазму чи бажання вболівати. І для кінного спорту в Україні користі з цього нуль цілих хрін десятих :pardon:. Відповідаючи на запитання

А у других стран иначе?
 

Так, в інших країнах якщо хочуть залучити іноземний досвід, то наймають тренерів, а не спортсменів. Це як у тій притчі - для того, щоб була якась користь, треба не дати одну рибину, а навчити ловити рибу.

Оффлайн ok!

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4664
    • Просмотр профиля
Мабуть, другий варіант по часу довший і ще дорожчий, і Онищенку не по кишені  :hehe:
Я не дуже разбираюсь в конкурі чи виїздів, але той же Валегро голландець. Сумніваюсь, що англійці не раді його перемогам чеиез це. Були б в нас спортсмени і фінанси на них такого рівня, було б чудово. Краще вже нехай комерційна збірна Оніщенка ніж ніяк.

Timbuktu

  • Гость
Ну, чекайте, Валегро -- це кінь, а не спортсмен, усе-таки)))  Не пам'ятаю, де він був народжений, але вирощений і підготований з нуля однозначно в Англії.

Краще вже нехай комерційна збірна Оніщенка ніж ніяк.

Ну, особисто я дотримуюсь іншої думки :pardon:. Я краще вболівала б за своїх, нехай би вони навіть для початку займали -надцяті місця, аніж за групку німців, які, може, й виступають добре, відпрацьовуючи свої гроші, але які до України мають такий же стосунок, як я -- до Тімбукту))   


Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Будь-який професійний спорт - це бізнес. Там заробляють гроші. Саме тому поки всі будуть ставитись до спорту, і кінного в тому числі, як "держава-спонсори-суспільство повинні", а не "треба бути не лише спортсменом, а й бізнесменом, вміло продаючи свої вміння", у нас будуть лише іноземні спортсмени-бізнесмени.

Скільки я не передивилась іноземних новин, там ціняться конкуристи, які вміють продати себе, коня під собою і навіть коня, який ще не куплений. І за це їх люблять свої ж спонсори. І благодійністю там навіть не пахне. А у нас думають, що спонсори сплять і бачать, як оплачувати спортсмену все, а той буде старатись.

Та нащо спонсору старання? Йому треба відбивати затрати, а не "за державу вболівати". І це не лише українських стосується. :pardon:

Timbuktu

  • Гость
Не знаю, я часто бачу за кордоном випадки, коли спонсори (фактично, спонсори там = власники коня) підтримують свого спортсмена навіть якщо він, наприклад, травмований і пропускає цілий сезон змагань, а також тих, які спонсорують молодих вершників і вершників, які є міцними середнячками, і явно не мають шансів виграти (і навіть потрапити на) найближчу Олімпіаду... Все залежить від того, який у спонсора кінь, скільки він готовий вкладати (не всі вкладають мУльйони, дехто просто хоче бути залученим до соціальної сторони спорту, їздити на змагання, дивитись, як їхній кінь прогресує). І головне - дуже важливо, які стосунки складаються у спонсора зі спортсменом. І якраз таких людей, про яких ти написала (які готові не довго думаючи продатись тому, хто більше заплатить) ніхто й ніде не любить.

Але це другорядне питання. А основне, з чим я не згодна, це ось це:

Будь-який професійний спорт - це бізнес. Там заробляють гроші.
   

В принципі, це правильно. Але бізнес робиться і гроші заробляються на комерційних турнірах, на зразок того ж Глобал Чемпіонз Туру. Ось і нехай би ця команда "Онищенко & німці" їздили на комерційні турніри й заробляли собі "плюшки". Але в усьому світі до континентальних чемпіонатів і ОІ ставлення зовсім інше. Це справа не бізнесу, а національної гордості. Виставити замість збірної команди України команду іноземців -- це, в принципі, ганьба і прилюдна демонстрація своєї слабкості і повної безнадії. Невже тільки я це відчуваю? :unsure:

Оффлайн mysteryof

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 555
  • Что? Не можешь больше? Тогда еще 4 круга. ©
    • Просмотр профиля
Ось і нехай би ця команда "Онищенко & німці" їздили на комерційні турніри й заробляли собі "плюшки".
так вони ж наче і туди їздять :sarcastic:
http://www.globalchampionstour.com/profiles/riders/7218/oleksandr-onyshchenko/

Цитировать
Виставити замість збірної команди України команду іноземців -- це, в принципі, ганьба і прилюдна демонстрація своєї слабкості і повної безнадії. Невже тільки я це відчуваю? :unsure:
а є кого послати замість них?)

Timbuktu

  • Гость
а є кого послати замість них?)


Якщо хтось наївно чекає, що наші одразу привезуть медалі -- тоді ні :sarcastic:. Але якщо метою є послати наших спортсменів і дозволити їм здобувати досвід і вчитись на помилках, тоді, звичайно, є кого. Проводяться національні відбори, як в усіх нормальних країнах, і посилається верхівка рейтинга.