Автор Тема: Щоденник селянина,або конюх в відставці. Життя Зорі.  (Прочитано 30233 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Lembergpferdman

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 99
    • Просмотр профиля
Доброго часу доби (не знаю ж,коли ви то читати будете). Одним словом Я Андрій Остапенко живу в селі Грибовичі біля Львова,працюю на конюшні Спортивного Комплексу Армії (Клепарівська 39 а) конюхом. Про роботу свою,різні смішні і не дуже випадки пов'язані з кіньми: їх вихованням, верховою їздою,тренуваннями,прокатом і всім іншим,що доводиться бачити під час виконання своїх обов'язків і в перервах між роботою я і хотів би з ласкавим нашим читачем поділитись. Ну і фотографії часто публікуватиму і відео своїх пухнастиків.
  Перше про що розкажу,так це власне про свою посаду на даній конюшні. Почувши слово "конюх" більшість людей,навіть профеійних конярів уявляють собі старого діда років так 60 -70,який повільно сновигає по конюшні,інколи годує/ чистить коней, відбиває дєнники.Ну і як правило дідуган цей має інколи кричати на коней,погано прибирати,  може в рідких випадках бити їх,всім хамить, та ще й вживає на робочому місці горілку/спирт/пиво/одеколон в кількості вище середньої, після чого ясне діло виконувати свою роботу,як і взагалі адекватно реагувати на зовнішні подразники вже не може.  :hehe: От для того щоб такого не було на нашій конюшні,власне і найняли мене. В компетенцю мою входить чистка дєнників, чистка,годівля,сідловка коней,підготовка їх до прокату, стеження за станом коней, їх кондицією,здоров'ям, за технічним станом конюшні. Ремонт всього на конюшні сущого ,і розгрузка будь-якого приїжаючого на СКА добра,теж на 80 % на мені. От така в мене робота. Ну як в одній львівській батярській пісні співається "От така в мене робота,я кондуктор при колєї,що до лямпів нафту лєє" Ну Слава Богу я не на залізниці,а на конюшні працюю,та й часи Бабці Австрії давно минули. Ну а про коників,пухнастиків своїх любимих розкажу шановному панству вже завтра.  ;)


Оффлайн Criminal Mind

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 5975
  • ниии...чего не понимаю...
    • Просмотр профиля
Классно пишешь....ждем.....

Оффлайн Pechivo

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3347
  • Любовь к лошадям - не имеет границ ...
    • Просмотр профиля
С дневничком  :kon19:
Хороший конюх ,он на вес золота )
Ждём продолжения  h:hi:

Оффлайн Lembergpferdman

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 99
    • Просмотр профиля
       Pechivo[/b  Criminal Mind, ],      Всім дякую,отжє буду далі писати.

Оффлайн Milady

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3512
    • Просмотр профиля
Привіт, Андрюха!
Будемо із задоволенням читати про те, що відбувається на нашій конюшні  :yes:

Оффлайн Lembergpferdman

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 99
    • Просмотр профиля
Ну як я і обіцяв буду про любимок підопічних розказувати. Отже коней в нас на конюшні,якби і не багато,порівняно з Львівським іподромом,але теж досить велика конюшня. Ну почнем з того,що коники в нас на підгрупи,так сказати поділяються. Є військові коні (так ви не помилились при читанні і не бачите щось не те, в нас у Львові в 21 столітті є військовозобов'язані коні,які числяться,як транспортний засіб\ спортінвентар автобату,якому і весь комплекс юридично належить) Коників таких є 5 Забава,Лоск,Мірна,Тана (Таня), Кіпарис (Сєрий). Ну зараз Лосик,правда лікується від емфіземи на селі в старого тренера Степана Антоновича Боднара,але фото його все одно опублікую найулюбленіший мій кінь,як не як,перший на кого в житті верхом сів. Фото ввечері викладу,бо маршрутка в місто,та й просив би панство мені підказати,як фотографії з комп'ютера сюди скидати?

Оффлайн Milady

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3512
    • Просмотр профиля
Тут є інструкція, як добавляти фото:
https://uahorses.com/Forum/index.php?topic=1196.0

Оффлайн Lembergpferdman

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 99
    • Просмотр профиля
От викладаю  фото Лосика,як і обіцяв і про інших коників напишу
На пасовиську

Бігаєм в манежі



Оффлайн Lembergpferdman

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 99
    • Просмотр профиля
Лоск зимовий

Оффлайн Lembergpferdman

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 99
    • Просмотр профиля
Ну зачить Лосика на огляд шановних читачів я представив,тепер можна і про інших коней розповісти.
  Мірна. Мірна найспокійніший коник конюшні,катає діток, молодшу групу учнів, п'ятиборці тренуються на ній. Коник легко керується,як поводом,так і шенкелем ,практично нічого не боїться,крім біча, хлиста (тоді відпригує вбік і починає нестись кар'єрним галопом),що я раз відчув на собі ненароком засильно махнувши хлистом по команді тренера на підйом "в рись". Ну і результат себе не заставив довго чекати. Пронеслися по всьому манежу без амуніції. Дивом тоді не впав,хоч на таких алюрах сиджу препогано.

Оффлайн Vladikino

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 707
  • Гармония человека и лошади
    • Просмотр профиля
Очень хорошо пишете)Я в пч :yes:

Оффлайн Lembergpferdman

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 99
    • Просмотр профиля
От така вона,наша Мірна

Рідкісна фотя. пасемся лєжа за 4 роки роботи на конюшні один раз таке бачив.