Автор Тема: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)  (Прочитано 1059052 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Yogi

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3350
  • Errare humanum est
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7572 : Июль 24, 2015, 11:03:35 »
рубашка
http://www.netlore.ru/matt-taylor
Откуда кипишь? Вполне невинная рубашка. :hehe: Может его такие картинки вдохновляют на подвиги во имя науки.  Судить человека по форме, а не содержанию - кАсмическое зло. :sarcastic:


Оффлайн Destrie

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 10934
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7573 : Июль 24, 2015, 11:06:18 »
пойду одену рубашку с с почти  голыми мужиками и на пляж  :sarcastic:
думаю реакция не заставит себя ждать  :sarcastic:

Garmata

  • Гость
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7574 : Июль 24, 2015, 11:06:23 »
Про рубашку я шото не поняла... В чем сексизм?

Оффлайн Yogi

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3350
  • Errare humanum est
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7575 : Июль 24, 2015, 11:07:25 »
пойду одену рубашку с с почти  голыми мужиками и на пляж  :sarcastic:
думаю реакция не заставит себя ждать  :sarcastic:
Придется дубинку прихватить, чтобы отмахиваться... :sarcastic: Критиковать точно никто из мужиков не будет.

Оффлайн ok!

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4664
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7576 : Июль 24, 2015, 11:09:27 »
А як додати: Одружена, двоє дітей 12-14 років, то взагалі з руками відірвуть.
тільки от то була б неправда на двоє дітей 12-14 років. А поки діти підростають - в чоловіків досвід і службова кар"єра, жінка як мінімум кілька років втрачає.

Оффлайн Чтотыделаешьпрекрати

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Печеньки equiua.com
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7577 : Июль 24, 2015, 11:09:51 »
Ну как же. Там женщина представлена как сексуально желаемый объект! Как жишь это можно - в живого человека ... тыкать! Чувака реально запинали, он потом 35 раз исвинялся

Не удержусь

Оффлайн Destrie

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 10934
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7578 : Июль 24, 2015, 11:24:54 »
пойду одену рубашку с с почти  голыми мужиками и на пляж  :sarcastic:
думаю реакция не заставит себя ждать  :sarcastic:
Придется дубинку прихватить, чтобы отмахиваться... :sarcastic: Критиковать точно никто из мужиков не будет.
это тебе кажется :(
помню один раз на пляже ляпнула про красивую попу - так минут 15 лекция на тему развратных баб  :glare:

Оффлайн Yogi

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3350
  • Errare humanum est
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7579 : Июль 24, 2015, 11:28:54 »
помню один раз на пляже ляпнула про красивую попу - так минут 15 лекция на тему развратных баб  :glare:
от мужиков?  :shocked:
Может это был закрытый пляж общества воздержания или тайный пляж монашеского ордена?
Или это может кто-то обиделся, что это не про него сказали?  :8):

Garmata

  • Гость
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7580 : Июль 24, 2015, 11:29:36 »
Ну как же. Там женщина представлена как сексуально желаемый объект! Как жишь это можно - в живого человека ... тыкать! Чувака реально запинали, он потом 35 раз исвинялся

Ну вот это уже неадекват...

Оффлайн Чтотыделаешьпрекрати

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Печеньки equiua.com
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7581 : Июль 24, 2015, 11:36:01 »
Ну как же. Там женщина представлена как сексуально желаемый объект! Как жишь это можно - в живого человека ... тыкать! Чувака реально запинали, он потом 35 раз исвинялся

Ну вот это уже неадекват...
ну и я о том же. Но ситуация для запада довольно типичная, это не единоразовое явления. Более того, имеет широкую поддержку.

Max T

  • Гость
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7582 : Июль 24, 2015, 12:05:44 »
Цитировать
Феминистки подменяют равенство возможностей равенством результата.
Наведу приклад, який я вже колись, здається, наводила. Як поводять себе більшість українських чоловіків, коли  заходять до приміщення, де є чоловіки та жінки? Кожному чоловікові тиснуть руку, жінкам (в найкращому випадку) кажуть "привіт". Іноді просто не помічають, проходячи повз них до наступного чоловіка. На перший погляд, можливості у всіх присутніх  в кімнаті однакові - привітатися з тим, хто зайшов. Але результат абсолютно різний. Феміністки  вважають, що це образливо. І хочуть, щоби результат був однаковий для всіх: і чоловіків, і жінок.

 У наведеному мною прикладі спрацьовує інертність мислення "бо так завжди було... так історично склалося". Ідентична інертність, на жаль, спрацьовує у багатьох сферах родинного, соціального та політичного життя. Тому запровадження квот у виборчій системі дає шанс жнікам зовсім не на рівні права, а на те, щоби хоча б почати рухатися у напрямку рівних прав та можливостей.

 :no:
Здороваться и квоты в органы власти - это немножко разные вещи  :sarcastic:.

До Макса: шо ОСОБИСТО тобі  поганого зробили феміністки (приклади з Америки не приймаються  ;))?

Они посягают на мои права избирателя. Как минимум.

Це - одиниці. Скільки жінок у політиці? А чоловіків? Жінці добитися керівних посад у бізнесі та політиці дуже складно, якщо вона не створила цю фірму/партію самостійно. В протилежному випадку перевага завжди надається чоловікам (за невеликим винятком мультінаціональних компаній). До традиційно чоловічих професій жінкам важко потрапити і ще важче втриматися. Через ставлення "не жіноча справа, нема чого тут жінкам робити", яке в агресивній формі проявляється в "колег" та в пасивній - в оточуючих. Наприклад, скільки жінок в нашому уряді? Які посади вони займають?
Жінкам на співбесідах при прийомі на роботу ставлять питання, які ніколи не ставлять чоловікам: заміжня/незаміжня, чи є діти, чи збираєшся найближчим часом заміж/народжувати дітей, хоча це - їхня особиста справа. Чоловіків не питають "збираєшся одружуватися, заводити дитину", бо не вважають що це вплине на їхню працездатність. Молодій дівчині навряд чи запропонують підвищення, бо завжди підозрюють, що вона піде в декрет. Жінкам пропонують меншу зарплатню та надають менше можливостей для кар`єрного росту - це офіційні статистичні дані. На вищу посаду з  кращею зарплатнею у 90% відсотках приймуть чоловіка.
В побуті маємо ще більшу стагнацію, особливо на Західній Україні, де родинні зв`язки дуже сильні. Хто жодного разу не чув "кухня - то жіноча справа" або "чого я буду варити їсти, в мене три баби в хаті" і тому подібне?

Хочешь устанавливать  СВОИ правила в бизнесе - создай свой бизнес!


Оффлайн Destrie

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 10934
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7583 : Июль 24, 2015, 12:15:44 »
помню один раз на пляже ляпнула про красивую попу - так минут 15 лекция на тему развратных баб  :glare:
от мужиков?  :shocked:
Может это был закрытый пляж общества воздержания или тайный пляж монашеского ордена?
Или это может кто-то обиделся, что это не про него сказали?  :8):
да от того мужика ,
не ну если им так можно ,то чего  мне низя ? :sarcastic:

мне вот на улице один ляпнул что я молодец что без лифчика  :sarcastic:
я ему в ответ - присоединяйся ,долой трусы  :sarcastic:
а он обиделся  :(