Автор Тема: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)  (Прочитано 1058849 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Чтотыделаешьпрекрати

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Печеньки equiua.com
    • Просмотр профиля
Re: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #2196 : Март 15, 2011, 14:35:19 »
Я хотел сказать, что большинство женщин хотят сидеть дома и воспитывать детей, а мужчина должен их содержать.
я тебе по секрету скажу - даже в такой ситуации, женщины хотят, что мужчина их содержал и помогал воспитывать детей :sarcastic:


Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Re: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #2197 : Март 15, 2011, 14:40:21 »
Ееее, не пойняв, як це немає перешкод жінкам? Що це ви вчепились у бізнес, наче інших сфер немає. А я хотіла стати пілотом пасажирського лайнеру, а мені, так мерзенно посміхаючись, сказали, що жінки можуть бути лише стюардесами, водієм потягу я теж бути не можу, а тільки провідницею... Я образилась на всіх і пішла в бухгалтери. :hehe:
І от тепер скажи мені, Макс, як те, що я жінка, перешкоджає мені бути пілотом чи водієм потягу? Якщо за кордоном це нікому не заважає? Інша справа, що їх все одно мало, але у них є це право. А мені у цьому праві відмовили. :glare:
І не треба казати, що треба було добиватись свого права, тягати усіх по судах і зістаритись у намаганні довести, що я маю рівні права із чоловіками. Бо це несправедливо, чоловіки нічого і ніде не доказують, вони можуть бути ким завгодно, а жінка повинна довести, що вона не верблюд. І де рівноправ"я і відсутність причин для феміністичного руху?

Оффлайн Kat

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3869
    • Просмотр профиля
Re: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #2198 : Март 15, 2011, 14:43:41 »
Цитировать
Про воспитание - согласен, и уже написал выше, что мешает этому. По поводу пропаганды и демонстраций - неубедительно как-то.
Особисто я готова вийти з транспарантом "Потискай руку жінці, вона теж ЛЮДИНА".

Демонстрація - один зі шляхів надати інформацію про існування проблеми.

Max T

  • Гость
Re: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #2199 : Март 15, 2011, 14:45:02 »
Цитировать
Зараз, на щастя, на роботі важливій фах та здібності, а не стать.
Цитировать
Зараз головне мати бажання знгання і впевненість у своїх силах тоді різниці статі немає, можливості однакові.
На жаль, це все лише в теорії  :(

Ні, це реальність  :yes:.

Цитировать
В бізнес потрібно прориватися з бійкою, там нікого не очікують з сіллю та караваєм.
Уяви, як жінкам важко прориватися з бійкою в бізнесі, якщо ти тут, у спокійному спілкуванні, не можеш вислухати наших аргументів і змінити свого ставлення.

Кат, на всі ваши аргументи я даю аргументовані відповіді. До чого я маю змінити ставлення? До того, щоб потискувати жінкам руку на рівні чоловіків? Так вже змінив :).

Цитировать
Ася, как ты заставишь поменять отношение к женщинам? Не права, а отношение?
Не знаю, як Ася, а я вважаю, що відношення можна змінити, говорячи, що проблема існує, і повторюючи це багато разів. Хоча іноді я теж втомлююсь  :glare:

На мій погляд, найкраще вірішення проблеми -  змінити ставлення ділом, а не словами.

Я хотел сказать, что большинство женщин хотят сидеть дома и воспитывать детей, а мужчина должен их содержать.
я тебе по секрету скажу - даже в такой ситуации, женщины хотят, что мужчина их содержал и помогал воспитывать детей :sarcastic:

В этом случае равного участия папы и мамы в воспитании ребёнка не получится по техническим причинам  :sarcastic:.


Оффлайн Asja

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 9974
    • Просмотр профиля
Re: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #2200 : Март 15, 2011, 14:48:55 »
Та хотя б с этого форума  :sarcastic:.

А ты знаешь, что такое статистика, Макс? :hehe:

А вообще, я вот не понимаю, что неестественного в том, что если женщина остаётся дома с ребёнком, то мужчина их обеспечивает? И как это противоречит учатию мужчины в процессе воспитания? h0.0 По секрету - для этого не нужно быть всё время дома. Нужно только хотеть ;)

Макс, пардон, но это бред какой-то :8):

Оффлайн Tuluza

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4618
  • Пролетариат
    • Просмотр профиля
Re: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #2201 : Март 15, 2011, 14:56:53 »
Читала-читала, вообще не поняла, о чем спор  :sarcastic:.
Можно вкратце напомнить "кто на ком стоял"  :sarcastic:?

По поводу того, что женщина "хочет не просто сидеть дома, но еще и чтоб мужчина ее содержал". Ну да, она хочет. А что тут плохого или бескультурного :unsure:?
А что, мужчина не хочет "ее содержать"? Иногда очень даже хочет. Так почему бы мужчине не позволить не только содержать, но и даже баловать  "ее" :hehe:.

В любой семье со стажем ценности свои. И они рождаются в результате жесточайшей притирки сторон. И, поскольку пустых мест в природе не бывает (с), то любой компромисс с одной стороны должен быть заменен уступкой с другой.
То есть, хочешь ребенка и зарабатывающую нормально! жену - будь готов всецело заменить ее.
А как иначе? Это ж семья!

Оффлайн Asja

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 9974
    • Просмотр профиля
Re: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #2202 : Март 15, 2011, 14:58:44 »
А как иначе? Это ж семья!

Вот-вот :yes:

Оффлайн Чтотыделаешьпрекрати

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Печеньки equiua.com
    • Просмотр профиля
Re: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #2203 : Март 15, 2011, 14:59:18 »
Читала-читала, вообще не поняла, о чем спор  :sarcastic:.
тссс. это не важно. Главное, всегда есть о чем поговорить!

Оффлайн Kat

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3869
    • Просмотр профиля
Re: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #2204 : Март 15, 2011, 14:59:59 »
Цитировать
Ні, це реальність  
Реальність в нас виглядає настпуним чином: "ALL ANIMALS ARE EQUAL BUT SOME ANIMALS ARE MORE EQUAL THAN OTHERS"

Цитировать
Кат, на всі ваши аргументи я даю аргументовані відповіді. До чого я маю змінити ставлення?

Хоча б до того, що жінкам слід платити меншу зарплату і не брати їх на керівні посади, тому що вони можуть колись піти в декрет.
Цитировать
На мій погляд, найкраще вірішення проблеми -  змінити ставлення ділом, а не словами.
Ок, порадь, яким чином ми-жінки можемо змінити ділом ЧОЛОВІЧЕ ставлення?

Тулузо, почалося з феміністичного руху. На даний момент ми б`ємося за те, щоби жінка, яка хоче нормально працювати і заробляти, мала можливості це робити.

Max T

  • Гость
Re: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #2205 : Март 15, 2011, 15:01:40 »
Ееее, не пойняв, як це немає перешкод жінкам? Що це ви вчепились у бізнес, наче інших сфер немає. А я хотіла стати пілотом пасажирського лайнеру, а мені, так мерзенно посміхаючись, сказали, що жінки можуть бути лише стюардесами, водієм потягу я теж бути не можу, а тільки провідницею... Я образилась на всіх і пішла в бухгалтери. :hehe:
І от тепер скажи мені, Макс, як те, що я жінка, перешкоджає мені бути пілотом чи водієм потягу? Якщо за кордоном це нікому не заважає? Інша справа, що їх все одно мало, але у них є це право. А мені у цьому праві відмовили. :glare:
І не треба казати, що треба було добиватись свого права, тягати усіх по судах і зістаритись у намаганні довести, що я маю рівні права із чоловіками. Бо це несправедливо, чоловіки нічого і ніде не доказують, вони можуть бути ким завгодно, а жінка повинна довести, що вона не верблюд. І де рівноправ"я і відсутність причин для феміністичного руху?

Може, тому що ці професії потребують чоловічих особливостей психіки та моторики? Не знаю, не в курсі. Але американці стали колись брати жінок у пілоти корабельних гелікоптерів. Машини стали падати з такою частотою, що на "рівність прав" тут же плюнули.
Й не думаю, що за кордоном є повністю жіночі екіпажи літаків.  

Та хотя б с этого форума  :sarcastic:.

А ты знаешь, что такое статистика, Макс? :hehe:

Чувствую подвох, но не вижу, где именно. Знаю, знаю.

А вообще, я вот не понимаю, что неестественного в том, что если женщина остаётся дома с ребёнком, то мужчина их обеспечивает? И как это противоречит учатию мужчины в процессе воспитания? h0.0 По секрету - для этого не нужно быть всё время дома. Нужно только хотеть ;)

Макс, пардон, но это бред какой-то :8):

Я не говорю, что неестественно - и не говорил этого. Может и так быть  :yes:. Но зачем тогда обижаться на советы в жэке "выгодно жениться" и на удивление при виде женщины-бизнесмена?

Оффлайн Dobi

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1032
    • Просмотр профиля
Re: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #2206 : Март 15, 2011, 15:02:07 »
Ееее, не пойняв, як це немає перешкод жінкам? Що це ви вчепились у бізнес, наче інших сфер немає. А я хотіла стати пілотом пасажирського лайнеру, а мені, так мерзенно посміхаючись, сказали, що жінки можуть бути лише стюардесами, водієм потягу я теж бути не можу, а тільки провідницею... Я образилась на всіх і пішла в бухгалтери. :hehe:
І от тепер скажи мені, Макс, як те, що я жінка, перешкоджає мені бути пілотом чи водієм потягу? Якщо за кордоном це нікому не заважає? Інша справа, що їх все одно мало, але у них є це право. А мені у цьому праві відмовили. :glare:
І не треба казати, що треба було добиватись свого права, тягати усіх по судах і зістаритись у намаганні довести, що я маю рівні права із чоловіками. Бо це несправедливо, чоловіки нічого і ніде не доказують, вони можуть бути ким завгодно, а жінка повинна довести, що вона не верблюд. І де рівноправ"я і відсутність причин для феміністичного руху?
Ти намагалась отримати вищу освіту і стати пілотом пасажирського лайнеру чи водієм потягу і у тебе не прийняли документи? Якщо так то дійсно не мали права і як вони це все обгрунтовували? Можливості є у всіх, а те що вони трохи відрізняються заважають стереотипи і фізіологічні особливості. Вони і не можуть бути ніяк однаковими так-як ми різні як не крути і хтось краще виконує один вид робіт, хтось краще виконує інший, навіть я би сказав не краще, а більш схильний до виконання певного роду робіт. Результат буде однаковий но час та витрачені сили та емоції зовсім різні.

Max T

  • Гость
Re: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #2207 : Март 15, 2011, 15:03:13 »
Читала-читала, вообще не поняла, о чем спор  :sarcastic:.
Можно вкратце напомнить "кто на ком стоял"  :sarcastic:?

Началось всё в темпе   :sarcastic:. И перелезло сюда в конце-концов  :8):!