Автор Тема: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)  (Прочитано 1059087 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Max T

  • Гость
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #3312 : Июль 28, 2012, 20:20:13 »
Хорошо, буду употреблять политкорректное "пороки в развитии"  :yes:.
Хотя это намного дольше набирать  :glare:.


Оффлайн Habanera

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 6115
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #3313 : Июль 28, 2012, 22:55:34 »
если сказать слово "с..а", то 99% людей в 99% случаев подумают НЕ о самке собаки. у некоторых слов сильная негативная энергетика.

А как быть со мной, ни в какие души не верящей? :sarcastic:

нам, не верящим, сложнее всего - нужно называть вещи своими именами. и не самоуспокоишься уже никакими теориями о постепенном вхождении души в тело :sarcastic:

Оффлайн Elite F

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1660
  • Donec eris felix, multos numerabis amicos. (Ovid)
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #3314 : Июль 29, 2012, 08:00:48 »
Заметили, как в большинстве противоположно высказываются те, у кого есть дети (или кто с ними часто общается, занимается) и у кого их нет? :)

Garmata

  • Гость
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #3315 : Июль 29, 2012, 10:45:03 »
Да нет, у меня детей нет, например -)

Оффлайн Elite F

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1660
  • Donec eris felix, multos numerabis amicos. (Ovid)
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #3316 : Июль 30, 2012, 07:13:05 »
там ключевое - "большинство" :). У Блэк Юникон тоже вроде как нЭту (ну, кроме фризы и Рыжего  :sarcastic: )

Оффлайн Asja

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 9974
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #3317 : Июль 30, 2012, 08:03:11 »
Заметили, как в большинстве противоположно высказываются те, у кого есть дети (или кто с ними часто общается, занимается) и у кого их нет? :)

Да я бы не сказала. Хаба тоже бездетная. Пока ;) И Виля.

Оффлайн Habanera

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 6115
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #3318 : Август 01, 2012, 14:42:58 »
думаю, что свои дети тут совсем не при чем. просто у некоторых есть какой-то комплекс бога - они думают, что знаю, что будет потом )
но ведь можно выносить здорового ребенка, а он при родах получит травму. или выносить и родить здорового, но он заболеет или покалечится. или может даже вырастет здоровым, а потом свяжется с плохой компанией и станет наркоманом.. и во всех случаях родители столкнутся с описанной реакцией общества на их детей.

Garmata

  • Гость
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #3319 : Сентябрь 12, 2012, 15:53:31 »
Интересно http://esquire.ru/niqab

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #3320 : Сентябрь 15, 2012, 11:00:04 »
Ну я в принципі не люблю фанатичності, тому для мене ця паранджа - дикість і єресь. :glare: А дівчата або якісь недалекі, або їх виставили в такому світлі, спотворивши їхні відповіді.

Оффлайн Kat

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3869
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #3321 : Сентябрь 15, 2012, 11:32:02 »
Цитировать
А дівчата або якісь недалекі, або їх виставили в такому світлі
Вони просто виховувалися і живуть у такому суспільстві, іншого життя не знають  :( І можливості щось змінити практично не мають, особливо заміжні.
Колись дуже давно прочитала я в одному журналі розповідь дівчини-мусульманки, котра разом з родиною жила в Європі, а потім поїхала на канікули до родини на батьківщину батьків (не пам`ятаю яка саме з мусульманських країн це була), і потім не могла повернутися додому. Мене це оповідання дуже вразило, бо я особливо не замислювался наскільки їх життя відрізняється від нашого. Батько дівчини вирішив, що для неї там буде краще, ніж в Європі, і сказав дядькові додому її не відправляти. А вийти з будинку, десь в громадське місце, без чоловічого супроводу, неможливо, купити квиток на літак - тим більше. Вона написала листа батькам, де вмовляла забрати її додому, і попросила двоюрідного брата-однолітка, з яким нібито була в хороших стосунках, віднести на пошту і відправити, а він посміявся і віддав листа дядькові, і дівчину ще й побили. Для цієї дівчини закінчилося добре - їй батько врешті решт все-таки дозволив повернутися до Європи (подробиць не знаю, бо в журналі був надрукований лише уривок), а що робити більшості жінок, котрі живуть в таких умовах? Яким навіть не має до кого звернутися?

Оффлайн Kat

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3869
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #3322 : Сентябрь 15, 2012, 11:40:55 »
Вони, може, й недалекі, але це тому, що більшість не має можливості отримати освіту.

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #3323 : Сентябрь 15, 2012, 11:49:12 »
Ну ти знаєш, це ще бабця надвоє сказала, погано їм чи не дуже. У мене одногрупниця була вірменка. Там звісно християнство, але ісламізоване якесь. :sarcastic: Так от, жили вони в Україні довгий час, мати наша, батько їхній. Ну і усе як пложено - авторитарний такий батько, в спідниці ходити тільки із під"юпником, в майці - тільки на широких бретельках, ще й із другою майкою під першою(і це в літню спеку!), ну і купа інших заборон. Здавалось би, взвиєш від такого, особливо якщо бачиш, що навколо набагато простіше живеться. І зустрічалась вона із хлопцем (да, це все таки не іслам, свободи набагато більше). Хлопець її на руках носив, всі забаганки виконував. А їй набридло, їй треба був такий же авторитарний чоловік, як батько. І вийшла вона заміж за чоловіка, набагато старшого, з яким познайомилась лише на заручинах, якого вибрав їй батько. І щаслива зараз! Діти вже є.

А от мені дико, щоб чоловіка мені вибирав хтось інший, навіть мій тато. Це ж мені з ним жити! Не треба замість мене вирішувати!

Вибираємо просто саме погане в чужих віруваннях і жахаємося. У нас он ледь не кожен п"ятий п"є до зелених коників і дружину з дітьми б"є. То що ж тепер, весь світ нехай думає, що у нас одні п"яниці, і нікого щасливого у шлюбі немає?