Автор Тема: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)  (Прочитано 1058906 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Адажио

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 9882
  • мудрый ничего не делает против своей воли
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #3684 : Апрель 25, 2013, 13:03:52 »
А мне очень повезло с...бывшими женами Димы...если после жизни с ними ему жизнь с таким чудовищем как я нравится...(три года уже),а меня выдержать ох,как не легко.Особенно в рабочей обстановке...


Max T

  • Гость
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #3685 : Апрель 25, 2013, 13:19:27 »
Якась я неправильна жінка... :8):

Илона, ты просто сокровище  :yes:.

Оффлайн Адажио

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 9882
  • мудрый ничего не делает против своей воли
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #3686 : Апрель 25, 2013, 13:21:19 »
Вот видишь,Макс,настоящие Женщины еще есть,так чо не теряй надежды  :hehe: :hehe:

Оффлайн yurma1995

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2043
  • как-то так.. пока
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #3687 : Апрель 25, 2013, 13:33:27 »
:hehe:
я вас умАляю...
Я просто хитра як лисиця!
Замість того щоб пиляти і зудіти над вухом - я піду напечу в духовці картопельки-корабликів, принесу Максиму під комп"ютер, а потім буду ніжно чухати йому спинку.
Вранці не буду його будити, сама відведу дітей до школи, по дорозі куплю якихось смаколиків і швиденько спечу домашнього хліба щоб він прокинувся від гарного запаху.
Буду постійно мовчати і сумно зітхати.
Максим від такого щастя розслабляється і вже готовий зробити все що я його попрошу.  :nu_nu:
... і ще в мене дома є боксерська груша - коли в мене поганий настрій я там гамселю і ричу як п"яна бабуїна!
А потім повертаюся до любої сім"ї спокійна і врівноважена! :sarcastic:
Значит, все-таки повезло именно тебе... Знаю такие семьи, где мужья оказываются неблагодарными свинюхами, заботу и ласку жены воспринимают, как само-собой разумеющееся и жены не то что благодарности не видят - огребают люлей за малейшую "провинность" (крадется жена утром на кухню с целью приготовить вкусный затрак - да и скрипнет половицей!) :madgirl:.

Оффлайн Ілона

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1537
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #3688 : Апрель 25, 2013, 13:44:22 »
Max T, у нас так дівчат змалку виховують!
Ви що думаєте, що Максим мені такий попався - чарівний, золотий і в обгорточці?  :sarcastic:
Я сама все так зробила - було нелегко і довго, але результат закріплюється на роки!
І я просто відношуся до життя легко і граючись!  :yes:
Я спокійно можу потягнути тачку з цеглою - але не буду це робити, простіше зробити очі як в котика зі "Шреку", сидіти і спостерігати за роботою.
Обов"язково вголос захоплюватися силою і спітнілим торсом Максима   :yes:
Я ніколи не дозволю чоловіку мити посуду (пилососити, пришивати гудзики, гріти їжу) - бо це є ЖІНОЧА робота!
У мене велика сім2я - мама і три тітки, котрі обожнюють Максима і періодично шпиняють, що він мене балує. :max:
А чому?
Бо я йому у всьому догоджаю! Навіть у дурничках.
В хаті повно їди а він захотів банош - я встану і зроблю, корона не впаде!
Батьки коли за Торі дізналися - мама міа... шо то було! Але чоловік таки відгавкав  :hehe:
Ми геть різні - я шумна, криклива, постійно якісь ідеї спалахують і я починаю перевертати світом.
Максим - тихий, врівноважений, з дому не витягнеш і неконфліктний.
І нічого - вже десять років живемо, він терпить моїх тварин котрих я постійно притягую з вулиці а я терплю його чоловічий пофігізм.
Недавно з невинними очима запитав чому я не білю дерева  :shocked:
Чуть не вбила хлібопічкою...
А ще він раз в місяць їде в Київ і ми відпочиваємо один від одного, і встигаємо заскучати!
От попробуйте побути дома ніжними кішечками а не агресивними тигрицями.
Я вже писала яка має бути жінка - на кухні, в спальні і в гостинній.
Головне - не переплутати  :rolf:
Але коли попадеться невдячний свинюх - то досвідання! Життя надто коротке щоб тратити його даремно!


Max T

  • Гость
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #3689 : Апрель 26, 2013, 10:30:27 »
Вот видишь,Макс,настоящие Женщины еще есть,так чо не теряй надежды  :hehe: :hehe:

Та я как бы и не рвусь в женатики :pardon:.

Оффлайн yurma1995

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2043
  • как-то так.. пока
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #3690 : Апрель 26, 2013, 11:14:42 »
 Не хочу быть ни кошечкой, ни тигрицей, ни зайчиком.. Хочу быть тем, кто я есть - человеком, женщиной . (Больше скажу - я из тех, кто мужчин тоже людьми считает - только тссс.. :sarcastic: ). Не хочу никем манипулировать, никого воспитывать, не хочу чтобы воспитывали и дрессировали меня. Хочу рядом "человека разумного"!
А на самом деле, рецептов семейного счастья бесконечное множество. Как и несчастья. У каждой пары - свой. Наверное то, что подходит одним, не годится для других.. Как-то так.

Оффлайн Asja

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 9974
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #3691 : Апрель 26, 2013, 11:46:33 »
yurma1995, +100  :yes:
Я вот, честно, всю эту тему "мудрой" женщины вообще не понимаю. Есть семья, есть две личности, два партнёра. Почему кто-то должен кем-то манипулировать, делать вид, что не может сделать то, что может? Что-то делает один, что-то - другой. Не может сделать один - помогает второй. Всё ж так просто....

Оффлайн Чтотыделаешьпрекрати

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Печеньки equiua.com
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #3692 : Апрель 26, 2013, 11:53:18 »
Та ладно. Действительно, есть тысячи методов :sarcastic: Главное, чтоб обоих партнеров всё устраивало

Garmata

  • Гость
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #3693 : Апрель 26, 2013, 15:41:25 »
Продолжаю "оставлять это здесь"  :sarcastic:

http://zygmantovich.com/?p=283

Оффлайн Ілона

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1537
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #3694 : Апрель 26, 2013, 16:03:34 »
У кожного свій шлях до сімейного щастя.
Комусь простіше тягнути вищевказану тачку з цеглою, комусь краще помурликати біля чоловіка  :sarcastic:
Ніхто нікого не ламає, тому що коли починаєш тиснути - у відповідь таке протистояння йде!
Я ніколи не заставляю, бо не вмію - тому і хочу піти на курси НХ з Торі  :yes:
тільки в сусідній темі запуталася
Сімейне життя - компроміс, хтось може знайти спільні ниточки, а хтось їх і не шукає.




Оффлайн Чтотыделаешьпрекрати

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Печеньки equiua.com
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #3695 : Май 21, 2013, 20:25:08 »
ах :nu_nu: