Автор Тема: temp  (Прочитано 6713967 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Garmata

  • Гость
Re: temp
« Ответ #36876 : Март 15, 2011, 14:48:34 »
А мне змейку жаль -((( Тетка над ней издевалась, а когда ее укусили по заслугам, так пострадавший пострадал еще...


Оффлайн Asja

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 9974
    • Просмотр профиля
Re: temp
« Ответ #36877 : Март 15, 2011, 15:02:25 »
Я тоже за змейку :(

Оффлайн Dobi

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1032
    • Просмотр профиля
Re: temp
« Ответ #36878 : Март 15, 2011, 15:06:20 »
У змії спрацював інстинкт самозахисту, но нажаль їй не повезло :(

Garmata

  • Гость
Re: temp
« Ответ #36879 : Март 15, 2011, 16:50:15 »
Японцев, кстати, еще раз тряхнуло. На 6,2 балла.

Max T

  • Гость
Re: temp
« Ответ #36880 : Март 15, 2011, 16:52:22 »
И они переместились на 20 метров ближе к тектоническому разлому плит  :shout:.

Max T

  • Гость
Re: temp
« Ответ #36881 : Март 15, 2011, 18:22:18 »
Походу, вчера был день числа Пі. И сегодня, в связи с новыми взрывами на японских АЄС, наступает Пі...

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Re: temp
« Ответ #36882 : Март 16, 2011, 08:24:51 »
До речі, як думаєте, буде ще один Чорнобиль? :unsure:
Пи.Си. Я насправді теж за удава. :yes:

Оффлайн Чтотыделаешьпрекрати

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Печеньки equiua.com
    • Просмотр профиля
Re: temp
« Ответ #36883 : Март 16, 2011, 08:30:41 »
макс. У тебя разтроение личности.

Garmata

  • Гость
Re: temp
« Ответ #36884 : Март 16, 2011, 09:10:05 »
Максу в аватарку надо еще Рыжую Соню добавить, для равноправия полов  :sarcastic:

Max T

  • Гость
Re: temp
« Ответ #36885 : Март 16, 2011, 10:43:31 »
ни-за-что. Я не поддерживаю феминизм  :sarcastic:.

Оффлайн Dobi

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1032
    • Просмотр профиля
Re: temp
« Ответ #36886 : Март 16, 2011, 10:50:35 »
Я тут був давав ссилку на те як у Грузії зробили з міліцією і ДАІ. Коли вже у нас так зроблять, напевно ніколи.
А зараз розповім, як я поспілкувався сьогодні вночі з нашими, намагались мені припаяти п’янку чи вживання наркоти, а пив я останній раз у суботу тобто вже 3 дні пройшло, а наркоти взагалі ніколи у житті не вживав, добре що начитався і знаю як захищати свої права хоч трохи.

Може не зовсім зв’язно написано, но не хочу щоб комусь приписали те чого немає, захищайте свої права.

Моя робота пов’язана з тим що іноді якщо стається аварія потрібно її ліквідувати і вночі просипаєшся і їдеш на роботу.
Цієї ночі було саме так, приїхав зробив всю роботу. Їду додому, залишається 1 квартал і тут бачу позаду мене з’являється машина ДАІ з мигалками, з підворотні виїхали. Зупинився як потрібно, підходить до мене просить документи, даю я йому документи подивився він їх, потім попросив відкрити капот, ну я то знаю що це для того щоб я з машини вийшов і подивитися як йду, підійшов відкрив, він типа посвітив на номер кузова, щоб реально побачити його треба дуже близько дивитись. Віддав мені документи я вже сідати у машину підходить другий, і звертається щей на ти, ти  взагагалі нічого не вживаєш, я кажу що ні, і наркотичних речовин також, кажу ні. Сів я у машину, а він мені сплюнь на асфальт, потім ще раз, а у мене не було багато слюни ну сухо і все. Він після цього все типа немає слюни тіпа щось курив чи щось інше віддавай документи поїхали в наркодиспансер. Я їм кажу, добре що начитався, а де у вас технічні прилади для перевірки мого стану, якщо поїду то документи будуть у мене і своїм ходом. А є 266 стаття кодексу України про адміністративні правопорушення у якій чітко вказано «Огляд водія  (судноводія) на стан алкогольного,  наркотичного  чи іншого сп'яніння або щодо перебування  під  впливом  лікарських  препаратів,   що   знижують   його  увагу  та  швидкість  реакції,  проводиться  з   використанням   спеціальних   технічних   засобів працівником міліції у присутності двох свідків.»
Якщо їдемо у наркодиспансер, то я їду сам, він мене питає, а ти знаєш де знаходиться наркодиспансер, хотів підловити що я вже там був. Я йому знаю, був коли отримував медичну довідку. І після цього ніякого побажання щасливої дорого, сказав ладно, ніби він мені зробив послугу що відпустив. Наглість просто зашкалює.
І ще навіть якщо вас зроблять п’яним ніяких штраф майданчиків. У тій самій 266 статті вказано:
«У разі   відсторонення   особи   від  керування  транспортним  засобом,  річковим або маломірним судном можливість керування  цим  транспортним  засобом,  річковим  або  маломірним судном надається  уповноваженій нею особі,  яка має посвідчення  водія  (судноводія)  відповідної   категорії   та   може  бути  допущена  до  керування  транспортним засобом, річковим або маломірним судном.»
Визиваєте когось знайомо і ставите на своє місце машину.


Оффлайн ada

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 5263
  • лошади это чудо!
    • Просмотр профиля
Re: temp
« Ответ #36887 : Март 16, 2011, 10:55:55 »
ой,а мой муж один раз превысил скорость и нас тормознули!Пол часа долбали мозг расспрашивали чем он занимаеться(он делает сам мебель) и еще полчаса крутили мутили типа мы тебя отпустим ты мне кухню сделай!Мы поржали вдвоем ага кухня 4000-6000 гривен,а штраф 300))) Оформили штраф и поехали с улыбкой до ушей :sarcastic: