Автор Тема: Удаление тем  (Прочитано 17113 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Expressiya

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 659
    • Просмотр профиля
Re: Удаление тем
« Ответ #12 : Январь 25, 2011, 09:12:03 »
...каждый будет иметь возможность удалить свои старые ненужные темы...
Отлично!!! Ждём субботник!


Оффлайн Invisible

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3101
    • Просмотр профиля
Re: Удаление тем
« Ответ #13 : Январь 25, 2011, 17:07:56 »
А когда это будет? Не хочу пропустить субботник  :sarcastic:
Ну, в течении месяца будет. Мы заранее предупредим.

Timbuktu

  • Гость
Re: Удаление тем
« Ответ #14 : Январь 25, 2011, 17:49:31 »
А я б усе залишила як є... Навіть старі теми з продажу можуть стати в пригоді: для порівняння динаміки цін на кінному ринку, скажімо :). Або ж людина, яка зібралася щось у когось купити з рук, має змогу прошерстити старі теми, і подивитися, чи продавець уже реалізовував щось через форум і яка в нього репутація/відгуки. Знову ж таки, іноді хочеться (чи потрібно) скласти враження про якусь конкретну людину. В таких випадках буває корисно почитати її пости з різних тем і в різні часи. Є ризик, що під час "зачисток" люди повидаляють теми, які виставляють їх у невигідному світлі (таке вже було на цьому форумі, хоч тоді це вийшло випадково), а мені думається, що форумчани повинні знати, з ким мають справу...

Безперечно, це тільки моя особиста думка. Я взагалі прихильник приказок "Что написано пером..." і "Слово - не горобець..." :sarcastic:. Але вирішувати, звичайно, адміністрації сайту.   

Оффлайн Horsewoman

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 505
    • Просмотр профиля
Re: Удаление тем
« Ответ #15 : Январь 30, 2011, 19:19:50 »
В какой-то мере я очень даже согласна с Timbuktu, но с другой стороны.. Все же количество уже ненужных тем слишком большое. И это не очень удобно, много блокированых тем. Толку с них никакого. Поэтому я, наверное, тоже-За. Теперь главное субботник не прозивать)

Оффлайн DimonSE

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 29
    • Просмотр профиля
Re: Удаление тем
« Ответ #16 : Январь 30, 2011, 19:54:12 »
В таком случае удобно сделать соответствующие подразделы "Архив тем" и перенести все старые темы туда.

И раздел будет вычищен, и темы не исчезнут, а просто переместятся.