Автор Тема: -  (Прочитано 30834 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн dalgo

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 465
    • Просмотр профиля
-
« Ответ #84 : Февраль 04, 2013, 21:55:50 »
-


Оффлайн Доця

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4707
    • Просмотр профиля
Алтайская порода
« Ответ #85 : Февраль 04, 2013, 22:13:47 »
О!!!!веселуха пошла на форуме!!!!вот,это по-нашому,по хорсе!Илонка,ну,ты боевая баба,тебе надо юморески писать ! :rolf:я в отпаде от твоего стиля,ну а долбоdalgo,  мог бы и повежливее быть,всё же дама и потенциальный покупатель,а значит:Всегда права!

Оффлайн dalgo

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 465
    • Просмотр профиля
-
« Ответ #86 : Февраль 04, 2013, 22:20:32 »
-

Оффлайн priboi

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 623
    • Просмотр профиля
Алтайская порода
« Ответ #87 : Февраль 04, 2013, 22:28:58 »
А меня цеплять не надо! Я говорю, что вчера привезла от Вовы лошадей, нормально всё было, и почему-то мне никто такого не писал! Странно это всё как-то :8):  P.S Я не из Крыма :yes:

Оффлайн Ілона

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1537
    • Просмотр профиля
Алтайская порода
« Ответ #88 : Февраль 04, 2013, 22:38:49 »
Нєєєє, Доця, я стільки не вип"ю щоб у Долбо..гримза щось купляти!
А ти ж знаєш якого коника я хочу  :()
Твоя Санатана - це шедевр! Таки і моя мрія....
Але, пробач,  :blush: я зараз почала кампанію за врятування Великобританії - а там все дико запутано  :madgirl:
В суботу були на конюшні - хотіли підпоїти конюхів, щоб домовитися за її продажу втихаря.
Тіпа вона померла і її викинули - неа, не пройшло!
Подзвонили м"ясникам - сказали, що коли я знайду еквівалент кількості м"яса, то вони віддадуть
Ми з моїм дядею почали шукати стадо баранів на продаж (пробачте мене, пухнастики :( )
Короче, конюхів поїти - невдячна справа, до тепер гикаю  :8): і шось пиво так почало подобатися...

До речі, про баранів....
ЗдрастЄ, недоДолбобитий!
Ой, дякую, нешановний за пораду, а може мені  не звертатися до лікарів - а таки в доХтури податися?
Уже на "ви" перейшли після матюків в "лічці"  :yes: прогрессссс!
Тут в аську мені неграмотні діточкИ стукають - ви собі достойний контингент вирощуєте? :max:
Мені якось незручно когось незнайомого посилати в еротичний піший напрямок.
Любе потерчАтко Долбо ... кака, поясніть своїм симпатикам що я рокИ-рокЕнні займалася тим, що вичисляла різних потвор у віртуальному просторі.
А потім влаштовувала їм розвеселе життя - тому ви тепер у мене як головне СЧастя, ну самі знаєте чому (базар треба контролювати)... от не вірю в гороскопи, а таки Зміюка енд Скорпіон вміють воювати, правда?
І компів у мене не два абіжааааєте, а чотири - ось такі ми буржуї пАгані.
Але айпішник-то один учите матчасть - тому коли я ще чуть педальку натисну і коЄ-кого притисну, то швидесенько модератори розберуться хто кому писав.
А шо, знову в кущі сиганули?
Какать захотілося від страху? :tong:

Оффлайн priboi

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 623
    • Просмотр профиля
Алтайская порода
« Ответ #89 : Февраль 04, 2013, 22:53:23 »
Это камень в мой огород? Я украинский плохо понимаю, я из России родом :unsure:

Оффлайн Ілона

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1537
    • Просмотр профиля
Алтайская порода
« Ответ #90 : Февраль 04, 2013, 23:10:29 »
Ні, Ви тут явно не при чому - ой, навіть не так...
Ви везунчик, що Вас не надурили  :yes:

Garmata

  • Гость
Алтайская порода
« Ответ #91 : Февраль 04, 2013, 23:25:00 »
Илона, а вы это модераторам показывали? Только у меня ощущение, что далго давным-давно надо было забанить, и не временно, а на веки вечные и не по нику, а по айпишнику? У меня он тоже в личке ошивался пару раз, это ж неадекват.

Оффлайн Ілона

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1537
    • Просмотр профиля
Алтайская порода
« Ответ #92 : Февраль 04, 2013, 23:45:38 »
Ні, як показує практика самій треба добивати троля а не надіятися що модери доберуться  ;)
Якщо в нього "плаваючий" айпішник, то задовбешся какухи видаляти - треба самій ножками затоптувати!
Він в "лічку" вже такі нещасні повідомлення шле, аж жалко  :yes:
Але коли почнуться серйозні розборки - то я зрозуміло що, все зкопіюю і перешлю - там волосся дибки стає ой, пора робити епіляцію.
З одного боку навіть добре що він себе так виявляє - тоді сам собі рекламу робить і сам собі ямку риє  :tong:
Але таки дійсно в людини проблеми з психікою.... :(

Garmata

  • Гость
Алтайская порода
« Ответ #93 : Февраль 04, 2013, 23:52:42 »
Да это ж не тролль. Не позорьте гордое имя тролля  :sarcastic:

Оффлайн dalgo

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 465
    • Просмотр профиля
-
« Ответ #94 : Февраль 05, 2013, 00:04:29 »
-

Оффлайн Ілона

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1537
    • Просмотр профиля
Алтайская порода
« Ответ #95 : Февраль 05, 2013, 00:28:38 »
Троль - це перепуджене і затюкане створіння, котре боїться вякнути "брись" сусідній курці, котра клює на його городі кукурудзу.
Зате за монітором у цього нещастя виростають крила - і воно починає поносити направо-наліво  :max:
Не у всіх вистачає терпіння і наглості прогнати це нещастя, котре і муляє, та і жалко його, убогого.
Те що я ДолЬбу достала - говорить про те, що це слабенький і нецікавий тролик, отаке мужчинкО яке немає жодних принципів (ну похамити може в "лічці" або телефонувати серед ночі).
Зараз він тіпа хлопає дверима (я на форумі недавно, і все сто разів його торжЄственний уход бачила)  $:)
Чоловіче (блін, аж кортить назвати базарною бабою) - йди з Богом, і не шукаю собі пригод на другі "дев"яносто".
Я ж тебе, нещастя, доб"ю...
Я ж попереджувала - буду ганятися поки ти у всіх дівчат не попросиш пробачення, я тебе буду на зубах носити до опупЄнія, поки ти сам не зкопитишся.
З часом ця війна перейде в такі масштаби - що ти хом"яка не продаш.
Ти собак не боїшся?
ПрАльна! Бо я не собака - я землеройка, знаєш такого звірка?
Гугл в помощь ;)