Автор Тема: Можно ли ездить верхом на этой лошади?!  (Прочитано 35308 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

KRASAVA

  • Гость
Можно ли ездить верхом на этой лошади?!
« Ответ #96 : Февраль 25, 2013, 11:08:23 »
Так!Шо за наезды!
Я со своими 180 см,даже когда выглядела тощей жердью,с прилипшим к спине животом- была 69 кг.Худее представить трудно..Там нечему было худеть..Вот реально говорю.


Оффлайн Yagusya

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 392
    • Просмотр профиля
Можно ли ездить верхом на этой лошади?!
« Ответ #97 : Февраль 25, 2013, 11:13:51 »
ТП задал вопрос о работе молодого едва заезженного коника под тяжелым всадником.а мы пытаемся подсказать и подтолкнуть его к грамотному решению.
Каждую ситуацию нужно рассматривать отдельно.Нет готовых решений.кто-то смотрит с позиции всадника,а кто-то защищает интересы лошади.
Почитайте нормы нагрузки ,погуглите..
Но в военных походах максимальный вес на спине верховой лошади в обозе 120кг-всадник+аммуниция+вьюк,а упряжной - 250кг на одну голову.И скорость движения там очень ограничена.А вы хотите 100кг веса конкура прыгать,по полям сайгачить и т.д.С дуру можно и ...сломать.Конячку жалко..

Оффлайн Ілона

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1537
    • Просмотр профиля
Можно ли ездить верхом на этой лошади?!
« Ответ #98 : Февраль 25, 2013, 11:23:46 »
Топікстартер вже зробив висновки, тема почалася розвиватися сама по собі - тому що зачепило за живе.
Одні свої ... пхають на делікатних коників, а другі потім цих конячок лікують і ночами не сплять  :madgirl:
Так!Шо за наезды!
Я со своими 180 см,даже когда выглядела тощей жердью,с прилипшим к спине животом- была 69 кг.Худее представить трудно..Там нечему было худеть..Вот реально говорю.
Ага, в мене бувша однокласниця - така собі в міру кругленька молодичка важить 90 кг.
Не товста, не жирна - а є таке слово дебела.
Або "кров з молоком" або повна пазуха е-е-е-е
Їй один раз мужчинкО якийсь хамити почав, так вона ніжно подивилася на нього своїми великими і сумними очима і сказала:
- Зараз як сяду на тебе...
Дядьку як вітром здуло  :sarcastic:
А ми тепер катаємося на такому конику Михасеві (скорочено Ми-и-и-ишка)  ;)

І я сміливо навертаю на обід вареники з піджарочкою, бо цей диванчик винесе мене з поля бою при великій вазі. :hehe:

KRASAVA

  • Гость
Можно ли ездить верхом на этой лошади?!
« Ответ #99 : Февраль 25, 2013, 11:27:15 »
Вороной и бАльшоЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Заводи дневник!Хочу всех твоих животных видеть!!!!

Garmata

  • Гость
Можно ли ездить верхом на этой лошади?!
« Ответ #100 : Февраль 25, 2013, 11:39:26 »
Илона, так вроде ж кобылу брали, не?!

Оффлайн Ілона

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1537
    • Просмотр профиля
Можно ли ездить верхом на этой лошади?!
« Ответ #101 : Февраль 25, 2013, 11:43:02 »
За Великобританію ми на "низькому старті" - поки вона в державній конюшні, де втихаря її підгодовуємо і підліковуємо  :cry:
Скоро моє приїхати скотовозка з бойні - і її сразу на нас  ;) в луччий мір!
Там страшні інтриги за неї пішли - конюхи просікли що ми при грошах, і почали комедію ламати  :madgirl:

Garmata

  • Гость
Можно ли ездить верхом на этой лошади?!
« Ответ #102 : Февраль 25, 2013, 11:58:59 »
шо за народ такой  :(

Оффлайн Ілона

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1537
    • Просмотр профиля
Можно ли ездить верхом на этой лошади?!
« Ответ #103 : Февраль 25, 2013, 12:08:08 »
Не битий давно народ цей...  $:)
І так пропоную ціну як за нормального коня.
Жалко мені її - вона вже в душі мертва  :(, якийсь погляд такий приречений, ніщо її не радує... покладе голову на плече і тільки жмуриться коли її чухаю...
Інші коні верещать і копитами гамселять коли я приходжу і вкусняшками пригощаю, а вона ... аж плакати хочеться, коли пишу.
Ми ж беремо її для того, щоб діти за нею доглядали, щоб паслася в саду коли тепло, щоб чухати її та обнімати.
Навіть їздити не будемо - тільки щоб доживала у ситості та теплі і ми просто будемо любуватися. :kon9:

Garmata

  • Гость
Можно ли ездить верхом на этой лошади?!
« Ответ #104 : Февраль 25, 2013, 12:30:52 »
Не битий давно народ цей...  $:)
І так пропоную ціну як за нормального коня.
Жалко мені її - вона вже в душі мертва  :(, якийсь погляд такий приречений, ніщо її не радує... покладе голову на плече і тільки жмуриться коли її чухаю...
Інші коні верещать і копитами гамселять коли я приходжу і вкусняшками пригощаю, а вона ... аж плакати хочеться, коли пишу.
Ми ж беремо її для того, щоб діти за нею доглядали, щоб паслася в саду коли тепло, щоб чухати її та обнімати.
Навіть їздити не будемо - тільки щоб доживала у ситості та теплі і ми просто будемо любуватися. :kon9:

ЗдОрово... Просто молодцы ты и твоя семья.

Оффлайн Понь_Пржевальского

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 5723
  • ♏ http://www.furaffinity.net/user/equimanul/
    • Просмотр профиля
Можно ли ездить верхом на этой лошади?!
« Ответ #105 : Февраль 25, 2013, 14:56:25 »
А Ваш гуру эту ситуацию отрицает ;) я читала)
не ну а какая там может быть "тайна"? Вон мустангов взять хотя бы. Они аж никак не 6000 лет мустанги, по таким меркам совсем недавно как мустангами стали. И шо? Им без тайнов вполне так жилось неплохо :sarcastic: