Голосование

Поддерживаете ли Вы создание нового раздела "Строительство конюшни (КСК)"?

Поддерживаю!
71 (93.4%)
Не поддерживаю!
4 (5.3%)
Что?
1 (1.3%)

Проголосовало пользователей: 67

Автор Тема: Создание нового раздела "Строительство конюшни (КСК)" - Голосование  (Прочитано 20999 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Yogi

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3350
  • Errare humanum est
    • Просмотр профиля


Оффлайн Yogi

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3350
  • Errare humanum est
    • Просмотр профиля

Оффлайн Yogi

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3350
  • Errare humanum est
    • Просмотр профиля

Оффлайн Yogi

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3350
  • Errare humanum est
    • Просмотр профиля

Оффлайн Yogi

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3350
  • Errare humanum est
    • Просмотр профиля

Timbuktu

  • Гость
Yogi, а навіщо ви щодня піднімаєте тему? :scratch: Invisible же пообіцяв уже зробити новий розділ. Тому тема голосування вже, ніби, втратила актуальність. Тепер залишилось тільки набратись трохи терпцю і почекати ;). Якщо хочете таким чином нагадати про себе Інвізіблу, то приватне повідомлення було б ефективніше.

Оффлайн Yogi

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3350
  • Errare humanum est
    • Просмотр профиля
Yogi, а навіщо ви щодня піднімаєте тему? :scratch: Invisible же пообіцяв уже зробити новий розділ. Тому тема голосування вже, ніби, втратила актуальність. Тепер залишилось тільки набратись трохи терпцю і почекати ;). Якщо хочете таким чином нагадати про себе Інвізіблу, то приватне повідомлення було б ефективніше.
Да нет. Это не напоминание, а скорее для общей статистики. :yes: h:hi:

Timbuktu

  • Гость
Статистики чого? Більшість проголосувала "за", Інвізібл сказав, що зробить розділ. Тема досягнула своєї мети :yes:.

Оффлайн Yogi

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3350
  • Errare humanum est
    • Просмотр профиля
Статистики чого? Більшість проголосувала "за", Інвізібл сказав, що зробить розділ. Тема досягнула своєї мети :yes:
А реклама будущего раздела... можно?  :la_la:

Timbuktu

  • Гость
Що я можу сказати... Особисто я не бачу необхідності в такій рекламі: якщо розділ буде цікавий і людям буде потрібна інформація такого роду, то туди і так будуть заходити. Але це моя думка.
Також мені здається, що таке "апання" цієї теми іде врозріз із одним із правил форуму:
Цитировать
3.12. Запрещается размещение сообщений, содержащих бессмысленнyю или малосодеpжательнyю инфоpмацию, которая не несёт смысловой нагрузки (флуд) - например, сообщения, содержащие только смайлики (кроме форума оффтоп).

Ця тема не в офтопі і не в оголошеннях, де це допускається. Також, як на мене, реальної необхідності наполегливо приваблювати увагу до голосування більше немає, бо результати і так уже однозначні :yes:.

Але якщо інші модератори вирішать, що це допустимо, то я замовкну :)

Оффлайн Invisible

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3101
    • Просмотр профиля
Але якщо інші модератори вирішать, що це допустимо, то я замовкну
Проще раздел наконец-то создать :sarcastic: Пока пусть так будет: https://uahorses.com/Forum/index.php?board=2.0
Помнится мне, Garmata вызывалась добровольцем темы переносить... :sarcastic:

Garmata

  • Гость
Вызвалась, не отрекаюсь  :sarcastic: