Автор Тема: Історії з аматорського життя  (Прочитано 64910 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Nadiya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1250
  • nadiya_dp@mail.ru
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #108 : Декабрь 21, 2015, 14:37:45 »
На додачу.
Придивляюсь до вентиляторів, хочу вмонтувати в витяжну трубу, бо волога всередині така, що двері мокрі, а руху повітря ніякого. Не висихає навіть за кількагодинного провітрювання.

Як по-різному коні опираються. Галактика або стає дибки (напівдибки, бо невисоко й ненадовго), або опускає морду, впирається в повід й підкидає вершника спиною. Гуцулка просто задкує на вільному поводі, причому чим сильніш я її намагаюсь випхнути ногою вперед, тим швидше задкує.


Оффлайн Nadiya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1250
  • nadiya_dp@mail.ru
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #109 : Январь 01, 2016, 14:25:29 »
Напередодні нового року випав сніг:


Оффлайн Nadiya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1250
  • nadiya_dp@mail.ru
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #110 : Апрель 04, 2016, 08:33:35 »
Історія № 27
Пост одного собаки

Наприкінці лютого 2014 року, коли ні стайні, ані паркану ще не було, а був лише старий будиночок, нам подзвонила сусідка й повідомила, що в нас є перші поселенці, аж четверо. Цуценята вищать і ховаються поміж дошок. Якась тварюка підкинула. Що тоді, що й зараз я була така зла на ци підкидачів, що, аби знала, хто, запхала б викинутих цуценят в сраку. У вас є сука, бігає де схоче, а ви, замість стерилізувати, розкидаєте щенят як сміття під чужими парканами.

За добу двох забрали, і ми їхали, аби приспати двох інших. З ковбасою, щоб піймати. Викинути їх в інший двір чи завезти в ліс нам не дозволяло виховання. Не досить приємно забирати чиєсь життя, тож я в дорозі намагалась знайти інший шлях. Чоловік також, бо з радістю підхопив мою думку, що на майбутній стайні має бути чотирилапий охоронець, тож другу половину шляху ми їхали з метою погодувати собак ковбасою та роздивитись їх ближче.

Нас зустріли бутузики, що ледь пересувались самостійно. Хлопчику, що дався пійматись, теж знайшли руки. Дівчинка, найлякливіша з усього виводку, тікала або ховалась під дошками:



Назвали її Мей. Тиждень вона харчувалась тим, що приносили сусіди, далі ми її таки піймали й посадили на ланцюг. Ой, виииску було, ніби її різали!

Освоюємо утеплену будку (два шари дошок, між ними мінвата, дверцята):


Вчимося ходити на повідку:


Лащимось:


Оце ми виросли:


Змалку я її ганяла з лісапетом та нарощувала м'язи й дихалку, аби потім бігати вже за конями. З неї вийшов чудовий компаньон: швидкий, невтомний, далеко не відходить, попереду рознюхає, чужих собак порозганяє, компанію справляє. Ластиться до нестями, на сторонніх у дворі гавкає але не кусає.


Вчасно стерилізували, своєчасно робили щеплення, навіть ходили якийсь час займатись із інструктором. Намагались бути зразковими хазяїнами. Та це не вберегло: чи то від невдалого щеплення, чи від невідомої хвороби, чи, може, навіть отрути в березні 2016 року собаки не стало. Залишилась лише пам'ять, та оці фото:

Оффлайн Milady

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3512
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #111 : Апрель 04, 2016, 09:39:22 »
Шкода собаки... Я свою ледь спасла в січні, думали вже, що не виживе...

Оффлайн Nadiya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1250
  • nadiya_dp@mail.ru
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #112 : Апрель 04, 2016, 10:33:39 »
Шкода. Донька кілька годин проплакала, а я зараз кожну собаку хочу приголубити.

Оффлайн ok!

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4664
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #113 : Апрель 04, 2016, 10:56:24 »
Прикро  :cry:

Оффлайн tigra

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1067
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #114 : Апрель 04, 2016, 18:30:45 »
Всегда хреново ,когда они уходят. Просто отпустить - а непросто.
Она вернется, когда-нибудь. Они всегда возвращаются к своим людям. Ты только не пропусти ;)
Ко мне вот так вернулась Мышь.

Оффлайн Nadiya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1250
  • nadiya_dp@mail.ru
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #115 : Апрель 10, 2016, 18:18:44 »
Історія №28
Новенька

Нарешті використала фотоапарат за призначенням, й тепер можу похвалитись змінами.
Галактика поїхала до Львову, а натомість я притаскала маненьку кобилку, дійсно маненьку, з гуцула ростом.
Мало їсть, мало сере, суцільна вигода! Ще й лагідна до людей.
Знайомтесь - Манюня!





Трохи Гуци. Старі зайомі не впізнали, сказали, що надто товста.


Гості (гніда з Манюнею майже одного росту, тож можете зацінити):




І ще ми нарешті сподобились на леваду! Кільканадцять разів ми переплановували, де її робити, та ще рік відкладали. І аж коли мої коні почали вештатись по городу, а мої рідні з цього приводу закалатали на сполох, а я зробила невинну морду, одразу знайшлось і місце, й час, і гроші.

Оффлайн tigra

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1067
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #116 : Апрель 10, 2016, 19:24:01 »
А картинка коней в леваде вышла такой же умиротворяющей ,как и из-под левады) Прям передача эмоций в действии)

Пы.Сы. Вопрос на засыпку: а что ты раньше с фотоаппаратом делала (не по назначению)?))))

Оффлайн Nadiya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1250
  • nadiya_dp@mail.ru
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #117 : Апрель 10, 2016, 20:12:16 »
Забувала про нього, забувала взяти та забувала дістати з сумки. Ще й зарядити забувала.
(тут має бути смайл з дірявою головою)

Оффлайн Milady

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3512
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #118 : Апрель 10, 2016, 21:40:37 »
Нарешті новина -  Манюня  :glad:
Дивнюче створіння - конепес  :sarcastic:  Ще й зі сердечком над оком  :max:
Манюня вже гуляє з Гуцею?  ;)
Гадя зійшлася з нами і нашими кіньми так, ніби все життя жила саме тут   h0.0 Невже вони тепер дійсно там, де їм хотілося б бути?  Так буває???  :unsure:
Галактика вже заплетена моїми дітками 100500 разів, вичесана, вигуляна, вигодована морковою і яблуками, і взагалі - тішиться увагою до неї  h:yes: А за цукор, який я забороняю, дуже душевно ірже  :hehe:  Ага, я зразу знаю, що це Гадю пригодовують  :facepalm:
Поки що проходить під кодовою назвою Неля-2 (на честь Нептунії), але значно ніжніша і лагідніша... Сьогодні вперше їх переплутали  ;) А я зразу анонсувала, що приїде ще одна Неллі  :max: Дуууже явно виглядає мені, що моя "нєдотрога-бультерьєрочка" Неллі тепер стане Гадею, а Галактика - як раз ніжніше, Нелічкою  :hehe:

Оффлайн Nadiya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1250
  • nadiya_dp@mail.ru
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #119 : Апрель 11, 2016, 05:52:15 »
Гуца з першого дня в леваді затисла Манюню в куток, та, поки я добігла, добряче-таки шваркнула  :(
Потім ганяла весь наш табунок.
Потім кілька днів із заздрістю дивилась на леваду зі стайні, поки там усі мирно повзали.
І в цю суботу нарешті все було спокійно, Гуца лиш час від часу робила "І-і-і".

Чекаю на фото з Галактикою, та дуже рада, що вам ця дзиґа подобається :) до речі, галоп в неї дуже м'який.