Автор Тема: Історії з аматорського життя  (Прочитано 64908 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Nadiya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1250
  • nadiya_dp@mail.ru
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #96 : Ноябрь 25, 2015, 10:12:18 »
Що омріяна, то правда. Навіть не так приймання, як слухняність, ото вже омріяна!

Навряд чи готова, бо ми ще бігаємо з задраною макітрою. Як каже мій тренер, спочатку її в повід поставити, потім підібрати, а вже потім бокові. Щось мені підказує, що вона права.

А ще коники погладшали на зиму, за підпругами видко. В Гуци навіть з'явились яблучка на попі.
А ще Галактика перебирає харчами так, що ридати хочеться. Сіно розтягує по всьому деннику, сцить прямісінько на купу, а розсипаний овес щіткою пророста на купі гною. Мама підказала, за її дитинства на селі коням овес давали в торбах, що зав'язувались за вухами. Хто що чув, чи є ще такі, й де їх взяти можна? От таку:


Хоча скоріше буде щось самій пошити, мабуть. Прив'язувати до недовуздка.


Оффлайн ok!

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4664
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #97 : Ноябрь 25, 2015, 13:46:40 »
Для вівса мішків не бачила, а от сітки и для підвішування сіна купити не проблема. Ще б хтось поділився практичним досвідом іх застосування. Можливо, на форумі така тема вже є.

Оффлайн Nadiya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1250
  • nadiya_dp@mail.ru
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #98 : Ноябрь 25, 2015, 13:54:24 »
Боюся я сіток. Встрягне ногою - і капут. А те, що встрягне, без сумніву.
От повільна годівниця, як Алльо поробила, має сенс, треба продумати.

Оффлайн Nadiya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1250
  • nadiya_dp@mail.ru
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #99 : Ноябрь 27, 2015, 13:31:25 »
Сьогодні заскочила на часинку до коней. Знайшла на сідлі мишу. Сіренька, з хвостиком, якби не боялась, що вкусить, вхопила б. А так вона бігала й вищала, поки не знайшла схованку під ящиком.

В нас взагалі миші пішки ходять, ледь не на голові. Жодного харчу всередині стайні, лише тирса. Не знаю, чи то вона їм на смак припала, чи просто так зимують. Час від часу труїмо, але допомагає ненадовго. Кішку не можем узять, поки туди не переїдем, а це нешвидко. Зате я вже знаю, від кого візьму кошеня, в кого мамка не лише мишей, а й пацюків душить.

Evelle

  • Гость
Історії з аматорського життя
« Ответ #100 : Ноябрь 27, 2015, 14:13:33 »
Як це жодного харчу всередині стайні? Розсипаний овес, сіно, шматочки моркви - все це харч для мишей. Вони навіть по кінським какухам можуть шукати що там неперетравлено лишилось.  Кінський підшерсток та волос - матеріал для кубла.  А якщо поряд є городи та поля - то миші можуть приходити до стайні просто для того щоб перезимувати в теплі та ближче до їди.  :unsure:  Кожного року так до нас на дачу лізуть. Кішка їми об'їдаїться - але миші не закінчуються. Зловила одних - з полів приходять інші. І так нескінченно.

Оффлайн Nadiya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1250
  • nadiya_dp@mail.ru
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #101 : Ноябрь 27, 2015, 14:17:46 »
Ото перезимувати хіба що. А в коней під ногами харч шукати, як про мене, надто ризиковано для маленької мишки. Щоправда я не знаю, як коні реагують, не довелось.

Оффлайн Nadiya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1250
  • nadiya_dp@mail.ru
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #102 : Декабрь 12, 2015, 15:04:07 »
Історія №26
Про користь фізкультури

Минулого тижня я провела експеримент: вивела обох кобил на поле, Гуцу на корді, Галактику взагалі на волі (бо вона від Гуци нікуди не дінеться). Виганяла кобилу, і коли обидві набігались та звернулись до пожовклої трави, відпустила. Вони паслися, підходили по черзі за сухариками та потім дали спокійно пійматись і завестись.

Сьогодні мені знов було ліньки сідлаться, та я вирішила, що саме час продовжити роботу на волі. Гуца настрибалась на корді, Галактика набігалась навколо неї, почали пастись. Я відпускаю. Але, видно, Гадя взагалі не набігалась, бо за деякий час замість підбирати сухі дрючки дала чосу. Гуца за нею. Кобили навернули зо три кола по всьому полю, потім через чужий город вибігли на дорогу й дременули геть. Собака за ними. Я слідком.

Втратила їх з полю зору дуже швидко. Почала зупиняти кожну машину та кожного стрічного - їх ніхто не бачив. Куди звернули - невідомо. Простір пошуку величезний. Машиною об'їхали навколишні поля, коли подзвонили сусіди: знайшлися коні, їх піймали та припнули біля двору якісь добрі люди, що й повідомили. Добре, що кожна собака знає, в якому провулку живуть дві кобили, та відомо, де шукати хазяїв!

Приїхали. Гуца стоїть прив'язана до стовпа, Гадя сама по собі - видко, в руки не далась. Але до нас одразу підійшла, тицьнулась мордою по сухарики. І собака біля них, за компанію. Замість завернути їх додому дурна тварина лише бігла слідом. Взяли кобил на поворозочки та й привели додому без пригод.

Страшно було лише, аби не вибігли на асфальт та не потрапили під колеса. В те, що не знайдуться, не вірила, Обухівка хоч і велика, але село - в одному кінці чхнуть, в іншому будьздоровкають. Невідомо було тільки, скільки шукати, та чи не подалися вони на стару базу за десять кілометрів. Зате я находилась, зіпріла та коні вибігались добре. Сусіди питають, чи будемо завтра знов ганяти.

Оффлайн ok!

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4664
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #103 : Декабрь 13, 2015, 10:02:27 »
В зимову сплячку коні явно впадати не збираються  :sarcastic:

Оффлайн Nadiya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1250
  • nadiya_dp@mail.ru
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #104 : Декабрь 16, 2015, 10:03:54 »
Яка там сплячка!

Коротко нотатки:
  • Витягла з відра втоплену й вмерзлу в лід мишу.
  • Трава в паморозі, поле біле-біле.
  • Галактика вже не так дере морду й не цмикає повід.
  • Гуцулка піддається нозі, а не лише п'яті.
  • Галактика не дає задні ноги тренеру, а мені дає.
  • Кобила може спітніти навіть на середній рисі, лише за рахунок переходів та збору.
  • Можна спинити кобилу одними ногами, без повода.

Оффлайн tigra

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1067
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #105 : Декабрь 17, 2015, 11:42:47 »
Вот мне все интересно ,где вы находитесь в Обуховке-то))) Все мне кажется ,что это вас я где-то далече в полях видела, как верхом с мелочью выезжала.
Я .правда ,в Обуховке более-менее центр знаю и 3 гребли - как их местные величают. И лес сосновый, в сторону санатория и озера, но там место найти могу ,а описать - фиг)

Оффлайн Nadiya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1250
  • nadiya_dp@mail.ru
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #106 : Декабрь 17, 2015, 12:19:35 »
Мені, аби до вас доїхати, треба через асфальт переїжджати, то я ніяк не доберусь. Давайте в повідомлення хоча б телефонами обміняємось, може, на вихідних зустрінемось.

Оффлайн Nadiya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1250
  • nadiya_dp@mail.ru
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #107 : Декабрь 21, 2015, 13:42:51 »
Була неприємно вражена тим, що в старої прокатної конячки з'являється власна думка. Щодо калюжі, яка в один бік не варта уваги, а в інший - стає сметрельно небезпечною. Чи щодо вершника, коли за вітром його можна слухатись, а проти вітру - треба закусювати й летіти. Якось приємніше, коли тварина в похилому віці спокійно трюхає й не звертає уваги на людей, собак чи машин, і не вдає з себе скаковика.

Після такої прогулянки випустила обох в садок і ще попоганяла. Галактика зіпріла, а в Гуци навіть дихалка не збилась. Чухаю голову.