Автор Тема: Щоденник селянина,або конюх в відставці. Життя Зорі.  (Прочитано 30618 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Milady

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3512
    • Просмотр профиля
До речі Валя як виганяла,до вас дзвонити хотіла,щоб ви мене підібрали,типу вам конюха треба

Та в мене всього чотири коня, що там їх прибирати? :hehe: Та й мені зайвий фітнес :sarcastic:
А напиши мені в приват, скільки тобі платили, і скільки годин на день ти можеш працювати (з якої до якої), може, щось і надумаємо ;)


Оффлайн Lembergpferdman

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 99
    • Просмотр профиля
Давно не писав тут, Зоря моя пасеться майже постійно,я переробляв і перескладував всьо в стайні. Стайня моя судячи з усього австро- угорська дубово- модринна пізніше солом'яне покриття даху було замінене на шифер,дубовий брус підлоги,який погнив за 100 з лишнім років на стяжку замінили. решта конструкції незмінна балки і дошки (шкода де не де нєхіло короїдом пожрані), глина і полова. Стелимось поки соломою,деколи тисою і старим сіном, солома вже (слава Богу) закінчується тому переходим повністю на тирсу, тирса до речі для коней краща тим,що вбирає вологу,запах, її менше розходує кінь,на ній не гниють копита, нею не засирається вся територія,як соломою. Маю пів гектара запущених сусідських городів,класне пасовисько. є ще яблуні,які Зоря спустошувати любить одне погано,коли щипалка в яблуку сидить за мордаху щипає,навіть людям така шняга попадаяться,не то,що коням

Оффлайн Antaxe

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3651
    • Просмотр профиля
А почему в отставке-то? Я вроде тебя вчера с тачкой видела.  :unsure:

Оффлайн Darkchylde

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2864
  • Hearts On Fire Burning with desire
    • Просмотр профиля
на ній не гниють копита,

гниють, аж дрантя летить...на всьому гниють, як не прибирати гарно.

Оффлайн Lembergpferdman

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 99
    • Просмотр профиля
на ній не гниють копита,

гниють, аж дрантя летить...на всьому гниють, як не прибирати гарно.

на соломі гірше,вона в копито влазить і тяжко звідтам вилазить,тяжко кручкується,а тирса легко випадає

Оффлайн Criminal Mind

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 5975
  • ниии...чего не понимаю...
    • Просмотр профиля
Прекрасный рассказ....я прямо вернулась туда...в Карпаты и представила как предки моей пегой гуцулки там жили....Тося...моя Тося....

Оффлайн Darkchylde

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2864
  • Hearts On Fire Burning with desire
    • Просмотр профиля
на ній не гниють копита,

гниють, аж дрантя летить...на всьому гниють, як не прибирати гарно.

на соломі гірше,вона в копито влазить і тяжко звідтам вилазить,тяжко кручкується,а тирса легко випадає

але ж якщо вона суха, то яка різниця, влазить чи ні? І солома, мабуть, мілка в вас була?

Оффлайн Lembergpferdman

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 99
    • Просмотр профиля
Солома різна,поки з роботи прийду,вже не суха точно

Оффлайн Lembergpferdman

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 99
    • Просмотр профиля
А почему в отставке-то? Я вроде тебя вчера с тачкой видела.  :unsure:
Та то помогаю людям  ;) одне діло майже офіційно вкалувати,як дідько на "Мон Шері " ,а друге прийти пару тачок викинути і фсьо і то тепер,перше 2 місяця і не заходив на СКА фіру ще тож доварюю, А на Одинця робити,то срака 10- 15 коней ще волонтерами управляти ще на кордах ганяти і так далі. Забагато коней на одного хлопа + не раз мав свою роботу,то або коні в срач брудні,або,я прилітаю,як на пожар свою роботу кидаючи. Тепер Маша свій клуб на себе і записала,то і всьо інакше і 3 конюха - інструктора Ігор, Настя снігурка, і я як треба щось зроблю так ще Юровні помагаю тай так. 

Оффлайн Lembergpferdman

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 99
    • Просмотр профиля
Прекрасный рассказ....я прямо вернулась туда...в Карпаты и представила как предки моей пегой гуцулки там жили....Тося...моя Тося....
  Дякую ну історія трохи тупа і заполітизована,але,що є,зараз легенди і сторії про коней в "поезія і проза" пробую публікувати,не знаю,як буде.А  фоточку Тосі скиньте,цікаво.

Оффлайн Criminal Mind

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 5975
  • ниии...чего не понимаю...
    • Просмотр профиля
Умерла моя Текила...скоро год....Это была самая чудесная лошадь,моя,любимая....Фото старые есть...

Оффлайн Lembergpferdman

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 99
    • Просмотр профиля
Шкода її :cry: