Автор Тема: Чоловіки та жінки. Стосунки ;)  (Прочитано 1062995 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

KRASAVA

  • Гость
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7044 : Апрель 26, 2014, 07:48:57 »
Откуда ей знать! Это ж тундра непроцарапанная!
СлУш.)))МЭгаполис мля)))Я девушка скромная.))Слова на три буквы не знаю.)))))))))))))


KRASAVA

  • Гость
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7045 : Апрель 26, 2014, 07:49:53 »
Это что ж это получается, люди добрые?!?! Наша КРАСАВА - вуайеристка????? :g_shock:
Отож.)))Можешь за мужа не боятся.))Я токмо посмотреть.))))))))))))))))

KRASAVA

  • Гость
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7046 : Апрель 26, 2014, 07:50:22 »
А без рубашечки то красивше было...Да и в одной рубашечке..да ещё если водичкой полить..
Упс.. :unsure: h:blush
я очень пряталась от водички :sarcastic:
От блин!Зря.)))Такие фото спортила!

Оффлайн Antaxe

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3651
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7047 : Апрель 26, 2014, 08:10:58 »
Я токмо посмотреть.))
Пой, птичка, пой. ))) В смысле: НЕ ВЕРЮ!!!!

KRASAVA

  • Гость
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7048 : Апрель 26, 2014, 08:54:44 »
От блина.)))

Garmata

  • Гость
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7049 : Апрель 29, 2014, 14:00:39 »
Блин, аж хрюкала от смеха -))

Татуся Бо
Антологія будуна

В цій жизні я знаю тіки двох людей, які не підозрюють про шкоду алкоголю. Один із них це Оззі Осборн, а друга, то Ірочка із города Ирг. Непросвєщонні мужчини чомусь думали шо от стоїть тендітну і всю таку некрасовську дєвочку Ірочку напоїть як всьо у них случицця. І вони всі такі ісполнєнні чувством собственного превосходства вели Ірочку в бар і щедро заказували їй коктейлі. І Ірочка пила. І тіки тоді коли їм самим становилось уже невиносімо тяжко, вони починали шото подозрєвать, тіпа шото тут таки не чисте, чо оця дєвочка замість того шоб уже гикать після 7 коктейля, свободно цитірує Ніцше, льогко виговарює слово "фіолєтовєнькій" і льогкой походкой діфілірує куда угодно. В той момент коли мужчини впадали в алкоголіческу кому - вони понімали шо ізначально був вибраний нєвєрний путь.

От шо робить людина послє бутилки водки, бутилки вина і чуть-чуть шампанського?

Після такого обична людина на утро помирає і просить оточуючих водички і добить. А Ірочка співала на ранок арію Кармен, танцювала пасадобль і так бодро махала віником, шо хотілось її сильно вбить і потом іще поіздівацця.

Знайомі медики поглядали на Ірочку підозріло і как бе намікали шо Ірочкина пєчєнь унікальна і дуже їм хочеться взглянуть на такий інтірєсний орган, як то кажуть, вблізі.

Однажди в город Ирг приїхав із гастролями Полтавський лікьоро-водочний завод. Гастролі состояли із кількох показатєльних виступлєній. І сопровождала їх на всіх етапах Ірочка. Конфєрансьє в том концерті був один із технологів Анатолій, який відразу оцінив Ірочкини принади, і рішив во что би то не стало зламать Ірочкину волю...

Сначала він казав - "Іриночко, а спробуйте келишок ось цього настою, ту такі трави, настаящій Тібєт, хоть і з-під Машівки".

Ірочка пробувала, хіхікала і казала "Ну право же, яка ж то Машівка, я чотко чую тут Карлівський полин". Потом вони дєгустірували водочку, і він їй казав "Ірушечка, ну оценіть же ж еті верхні ноти, мягкі як подушечка..." Ірушечка на то отвічала "Мммм - це ж вкусно, но то ви не пробували водочку у моєї тьоті з Охтирки".

І от коли вона вже дойшли до рарітєтних і красівих бутилочок, всі хто питався йти з ними в ногу давно погиб і мічтав про алказельцер або хотя би про аспірін, ну ілі евтаназію на крайняк.

Ірочка і Анатолій провели ту ночь вмєстє, але шо там було ні він, ні вона не помнять вперше в своїй жизні. Бо Анатолій прокинувся в коридорі укритий дбайливо ковриком із ванни, а Ірочка спала на кухні комфортно підложивши під голову віничок. А вкривалася вона полотенечком кухонним із зайчиком.

Вони прокинулися дуже романтічно під крик Ірочкиной мами:

- Іра, шо це за мужчіна валяїцця в калідорі? Іра, шо такоє? Іра чем воняє в квартірі? Мужчіна ви хто такий? Ірка, твою мать, убю заразу!

Іра в цей момент придумувала отмазку і шоб отмазацця мила голову Галою під краном на кухні. Мужчина поправляв галстук і питався сказать "Здрасті".

- Ірка ану дивися де твої сірьожки, може це якийсь вор і прахадімєц. Мужчіна, стоять щас прийде участковий! Ірка в тебе чо мокра голова скатіна, гайморіту захотілось?! Шо значить це Анатолій? Іра який нахєр Анатолій, я щас папі позвоню! Шо знач любов? Іра, яка любов к бомжу под ковріком із калідора?

Коли все затіхло і Іру з Анатолієм і диким будуном, лишили, мама, тато, участковий, случайні свідєтєлі, вони заказували із аптєки таблєтки од почок з вітамінами для печінки і намагались восстановить в памяті безпамятні 2 години.

- Ну как же так? Я нікада нє напіваюсь... - воскліцали вони в унісон...

Garmata

  • Гость
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7050 : Апрель 30, 2014, 06:14:16 »

Garmata

  • Гость
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7051 : Май 21, 2014, 07:44:52 »
Единственный 100% метод контрацепции  :sarcastic:


Оффлайн Antaxe

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3651
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7052 : Май 21, 2014, 09:00:49 »
 :no:

Garmata

  • Гость
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7053 : Май 21, 2014, 09:04:44 »
В каждой шутке лишь доля шутки  :max:

Оффлайн Елена24

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 5238
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7054 : Май 21, 2014, 09:21:26 »
Единственный 100% метод контрацепции  :sarcastic:



 :rolf: :rolf: :rolf:

 100% :yes:

Оффлайн Чтотыделаешьпрекрати

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Печеньки equiua.com
    • Просмотр профиля
Чоловіки та жінки. Стосунки ;)
« Ответ #7055 : Май 21, 2014, 12:17:23 »