Автор Тема: Философ, мамонт и кузнечик. А также другие обитатели "Круга друзей".  (Прочитано 652575 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Eli

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 7260
  • Я - українка
    • Просмотр профиля
Девочки, давайте свой электронный адрес, я перешлю вам письма. Хочу просить, кто сможет файл "Коммерческое предложение", в котором должно быть описание продукта, перевести в вордовский формат, вышлите мне его. А то у меня файл в присланном формате не читается (ну, скажем, я не умею прочитать эти загогулины).


Оффлайн Хорс

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2592
    • Просмотр профиля

Оффлайн Хорс

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2592
    • Просмотр профиля
Я навряд ли что-то смогу сделать с файлом. :unsure:

Оффлайн Eli

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 7260
  • Я - українка
    • Просмотр профиля
Просто в коммерческом должно быть грамотное описание продукта. Я изложила то, что услышала от менеджера по телефону. Ещё могу только добавить, что продукт изготовлен из натуральных компонентов на основе алюмосиликатов и органических кислот. Это я успела законспектировать. Хотелось бы прочитать поподробнее.

Девочки, как, получили?

Оффлайн Хорс

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2592
    • Просмотр профиля
Я получила, у меня открылось в ворде.Там немного, я сюда скопирую:

КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ

Презентуємо високоефективний препарат-адсорбент «Атоксорб» (сорбент-модіфікатор), призначений для зв’язування та дезактивації мікотоксинів, бактеріальних токсинів, патогенної мікрофлори та інших факторів. Ефективно посилює апетит і оптимізує конверсію корму, забезпечує приріст ваги молодняку.
Препарат може бути використано для виготовлення преміксів, комбікормів або безпосередньо для додавання до раціонів годівлі перепелів, іншої свійської птиці, поросят, свиней, дрібної та великої худоби.
Основу сорбенту «Атоксорб» складають алюмосилікатні цеолітовмісні препарати природного походження. Крім того, препарат слугує джерелом органічних кислот та йоду, що покращують процеси травлення та позитивно впливають на загальний метаболізм.
Властивості препарату при застосуванні, як добавки до корму, дозволяють ефективно попереджувати або запобігати наслідки гострих, хронічних та субхронічних мікотоксикозів, а також токсикозів іншого ґенезу у тварин, перепелів та іншої сільськогосподарської птиці.
Також відомо, що шар Атоксорба ефективно вилучає з води бактерії та віруси. Введення невеликої кількості Атоксорба призводить практично до повного вилучення з води бактерій coli
Рекомендації до використання:

Використовувати в раціоні годівлі після введення до складу кормів, комбікормів, вітамінних преміксів та ін. Рекомендовано дотримуватися рівномірного змішування.
Протипоказань або особливих застережень під час використання препарату, в тому числі під час вагітності, лактації, несучості, не має. Може застосовуватись одночасно з такими компонентами кормів та преміксів, як вітаміни, амінокислоти, вуглеводи.
Залежно від рівня контамінації мікотоксинами та ступеню клінічного прояву токсикозу, застосовують від 1 кг до 3 кг препарату на 1 тону корму.
Ефективна профілактична доза 0,2 – 0,5 кг на 1 тону кормів.

Зберігати 12 місяців з дати виготовлення, в оригінальній упаковці. Уникати зберігання розкритої упаковки та зберігання в місцях з підвищеною вологістю.

Ціна за 1 кг – 28 грн


Оффлайн Хорс

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2592
    • Просмотр профиля
Надо бы у ветов знающих спросить насчет него.

Оффлайн Eli

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 7260
  • Я - українка
    • Просмотр профиля
Ну да. Насколько я помню, цеолит - природный минерал. Его в своё время продвигали в медицине для очищения крови у людей. Но для нашей медицины он слишком дёшев, поэтому не интересен.

Оффлайн inSpirit

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1612
  • Я знаю,где-то есть земля,где ждут нас умершие кони
    • Просмотр профиля
Описание мне очень понравилось, наверное, буду пробовать. Лена, а Вы для кого-то их своих будете брать?

Оффлайн Eli

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 7260
  • Я - українка
    • Просмотр профиля
Я бы скинулась с кем-то. Мешок 20 кг мне не нужен. Килограмм пяток взяла бы.

Оффлайн inSpirit

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1612
  • Я знаю,где-то есть земля,где ждут нас умершие кони
    • Просмотр профиля
Мы думаем брать где-то через недельку. Можем скооперироваться  :yes: Только там разные есть. Есть с витаминно-минеральным комплексом, так он 300 грн за 1 кг, вроде..

Оффлайн Eli

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 7260
  • Я - українка
    • Просмотр профиля
Да, даже 333 грн/кг. Мне менеджер будет звонить в пятницу, могу задать вопросы, формулируйте.

Оффлайн Eli

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 7260
  • Я - українка
    • Просмотр профиля
Момент глубокой медитации.