Автор Тема: среди лошадников есть собачники???  (Прочитано 18194 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Black Unicorn

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • A scattered dream that's like a far-off memory
    • Просмотр профиля
Re: среди лошадников есть собачники???
« Ответ #12 : Апрель 12, 2010, 15:50:49 »
Ну не так все мрачно. Щенков вообще не рекомендуется раньше 3 месяцев отлучать от матери. Мы свою брали именно в этом возрасте, до этого собак не было. Ничего, справилась ) Отлично выполняет елементарные команды типа ко мне, сидеть-лежать-стоять, рядом, жди, фу-нельзя и так далее. Чисто по своей прихоти научила её лет в 6 делать поклон, так что нет ничего невозможного  ;) Но я кое-какой опыт имела. А в случае автора темы лучше все-таки обратиться к опытному инструктору. Возраст абсолютно не критичный, ИМХО, это же 8 месяцев, а не 8 лет.


Оффлайн Марусик

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1164
  • Мы, всадники...
    • Просмотр профиля
Re: среди лошадников есть собачники???
« Ответ #13 : Апрель 12, 2010, 15:55:20 »
ну элементарные команды типо "фу" "рядом" она выполняет а вот остальное пока не... да и её боязнь людей...

Timbuktu

  • Гость
Re: среди лошадников есть собачники???
« Ответ #14 : Апрель 12, 2010, 18:04:18 »
Нічого особливо жахливого в тому, що собаці вже 8 місяців, немає. Дресирувати ніколи не пізно, навчити елементарним командам собаку можна у будь-якому віці. Погано те, що в господарів немає досвіду. Практикуватися на своїй собаці методом проб і помилок - не раджу. Можна "випадково" закріпити небажані навички, які потім не викоріниш. Найкращий варіант - це ходити з собакою на дресирувальний майданчик. Це виключить варіант, коли інструктор бере собаку, десь чомусь її вчить, і в результаті інструктора вона слухається, а господаря - ні. На майданчику з собакою займається її господар під керівництвом досвідченого інструктора.

Що стосується страху перед людьми, то важко з"ясувати причину заочно. Якщо собака в сім"ї недавно, а до того жила у великому пітомнику, то її страх може пояснюватися елементарною нестачею досвіду спілкування з людьми. Часто господарям пітомників бракує часу на всіх своїх собак, тому більшість часу тварини проводять у товаристві собі подібних, а досвід спілкування з людьми зводиться до видачі корму та гігієнічних процедур. Якщо вся проблема полягає тільки в цьому (ключове слово - якщо), то скоро собака звикне до "своїх" людей, і, можу сказати, буде дуже прив"язаною до них, бо пітомниківські собаки (як і собаки з притулку) вміють цінувати увагу, якої раніше були практично позбавлені.

Оффлайн Elena 74

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 758
    • Просмотр профиля
Re: среди лошадников есть собачники???
« Ответ #15 : Апрель 13, 2010, 11:51:10 »
В любом случае уже поздно брать в руки самоучители по дрессировке. Тут нужен опытный инструктор. Тем более что похоже собака проблемная.
  Поддерживаю!!!
 У меня 2 алабая, малому 3,5 месяца. Воспитывать нужно с детства поддерживая с собакой плотный контакт..
А боится видимо от ипуга в детстве..нужен опытный интструктор рядом . :yes:

Оффлайн Марусик

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1164
  • Мы, всадники...
    • Просмотр профиля
Re: среди лошадников есть собачники???
« Ответ #16 : Апрель 13, 2010, 12:21:14 »
ну я предложу им посетить пару уроков с инструктором, но не факт еесчё что не согласятся...

Оффлайн Phoenix

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1667
  • Хорошо, когда хорошо! В противном случае противно.
    • Просмотр профиля
Re: среди лошадников есть собачники???
« Ответ #17 : Апрель 13, 2010, 13:20:24 »
А вы в каком городе находитесь??? могу очь хорошего инструктора посоветовать именно по овчаркам h:hi:

Оффлайн Марусик

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1164
  • Мы, всадники...
    • Просмотр профиля
Re: среди лошадников есть собачники???
« Ответ #18 : Апрель 13, 2010, 13:50:42 »
А вы в каком городе находитесь??? могу очь хорошего инструктора посоветовать именно по овчаркам h:hi:
Я в Киеве

Timbuktu

  • Гость
Re: среди лошадников есть собачники???
« Ответ #19 : Апрель 14, 2010, 07:49:34 »
У Києві є дуже хороший дресирувальний майданчик "Зотер". Там, звісно, дресирують собак різних порід, але так вийшло, що там зібралося найбільше спеціалістів і любителів саме по німецьким вівчаркам. Там не тільки допоможуть навчити собаку необхідним командам, але й допомагатимуть надалі порадами на всі випадки життя)). Дуже дружня атмосфера на майданчику, майже "сімейна" :yes:. Відразу скажу, що я не власник чи працівник "Зотера", тому розхвалюю їх без усякої задньої думки. Просто я один час тісно спілкувалася з "вівчаристами" і відвідала кілька занять на майданчику в якості глядача. Дуже приємне враження.

Я вам дам посилання на портал, присвячений німецьким вівчаркам. Там ви зможете подивитися сторіночку "Зотера", а ще там є форум, де люди, які спеціалізуються на вівчарках, вам теж можуть щось підказати та допомогти порадою щодо виховання.

http://zwinger.borda.ru/   (посилання прямо на форум)

Оффлайн Phoenix

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1667
  • Хорошо, когда хорошо! В противном случае противно.
    • Просмотр профиля
Re: среди лошадников есть собачники???
« Ответ #20 : Апрель 14, 2010, 12:21:52 »
А вы в каком городе находитесь??? могу очь хорошего инструктора посоветовать именно по овчаркам h:hi:
Я в Киеве
написала в личку)

Оффлайн Марусик

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1164
  • Мы, всадники...
    • Просмотр профиля
Re: среди лошадников есть собачники???
« Ответ #21 : Апрель 14, 2010, 13:08:42 »
Огромное спасибо за предоставленную информацию Phoenix и Timbuktu

Оффлайн Марусик

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1164
  • Мы, всадники...
    • Просмотр профиля
Re: среди лошадников есть собачники???
« Ответ #22 : Апрель 14, 2010, 13:18:32 »
а вот фотографии собаченции :sarcastic::

Лада с любимым обьектом


Оффлайн Andria

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1006
    • Просмотр профиля
Re: среди лошадников есть собачники???
« Ответ #23 : Апрель 15, 2010, 11:20:39 »
mery,

Как собачник, который профессионально занимается дрессировкой, могу порекомендовать вам дресс площадку Зотер. Действительно, одна из лучших площадок Киева  :yes: