Автор Тема: "Конный остров"...перемены светлые и радостные))))  (Прочитано 1009063 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Michiru

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1051
    • Просмотр профиля
Тімбукту, дякую! :)

Мне тоже понравилось, как девочка остановилась по звоночку подождать. В принципе, оправданное очень решение: олениха-мама могла бы расценить лошадь как угрозу, кинулась бы еще защищать детей (разъяренные мамы в принципе редко обращают внимание на такие несущественные вещи как размер предполагаемого противника), лошадь бы испугалась, понесла, девочка могла бы пострадать.


Timbuktu

  • Гость
Олениха б діток своїх не привела туди, якби думала, що коні чи люди представляють загрозу. Це ж Америка, там олені нелякані, і навіть нахабні :hehe:. Вони і в садочки приходять, і на газонах перед будинками пасуться. Мені здається, олениха чисто з цікавості і дружніх почуттів прибігла подивитись, що там таке відбувається :). Типу, "а все бегут-бегут-бегут, и я бегу" :).

Оффлайн Michiru

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1051
    • Просмотр профиля
Мені здається, дикий звір - він і в Америці дикий. Можливо це я занадто сильно переймаюся, але з дикими тваринами я завжди дуже обережно поводжуся. Навіть з вивіркою та їжачком. Передбачити їх поведінку на сто відсотків дуже важко.
Свійскі тварини також можуть утнути таке, що на голову не налізе, але у диких шансів все-таки більше. :8):

Ніхто ж не може передбачити, в яку саме мить олениха побачить бозна-яку загрозу і надумає дати рішучу відсіч, рятуючи дітей.

Timbuktu

  • Гость
Може, це я занадто оптимістично мислю, але мені здається, що олениха скоріше накиває п'ятами, якщо відчує загрозу, ніж буде атакувати. Мене, якби я була в сідлі, скоріше тривожило б, як відреагує кінь на таку дивну компанію :sarcastic:. Кінь теж міг би сказати "боюсь-боюсь, це, мабуть, конеїди" і захотіти накивати п'ятами, заодно розмазавши по чомусь вершника...
Але, очевидно, коні, вершники і судді там були звичні до таких гостей, тому що все так спокійненько перечекали і продовжили їзду, наче нічого й не було :)

Оффлайн Anastasia

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 993
  • Мы пашем как кони,чтоб наши лошади жили как люди.
    • Просмотр профиля
Видео супер)))
На счёт реакции лошади  - я довольно часто у нас в лесу на прогулках вижу косуль, и поодиночке, и парами, и моя лошадь вообще их не воспринимает, абсолютно 0 реакциии, хотя она достаточно эмоциональная сама по себе, далеко не флегмат. А однажды мы увидели двух косуль совсем близко да еще и на открытом пространстве, я припустила к ним галопом и единственной реакцией лошади были настороженные уши в их сторону когда они забежали в лес (ветки захрустели у них под ногами).
Ну, наверно им видно, что это не лошади, а так, ничего интересного.

Оффлайн Michiru

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1051
    • Просмотр профиля
Тімбукту, я десь на ютубі неодноразово бачила, як олениха лупцює чималеньких собак (хижаків, хочу зауважити). Причому лупцює мало не до смерті. А все через те, що ті мали необережність зацікавлено подивитись в сторону плямистого чада.
Так що "за курча і курка - лютий звір"(с).

Оффлайн Sonadora

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 449
  • Белая и пушистая, чесслово)))
    • Просмотр профиля
*и вот вылез еще один молчаливый читатель* :hehe:
Скажите, у меня глюк, или коняшка на видео "с оленями" прихрамывает на заднюю?

Оффлайн Michiru

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1051
    • Просмотр профиля
Ура, я первая!  :glad:
Поздравляю команду "Конного Острова" с замечательным выступлением на соревнованиях в Жашкове! Девочки все умницы, три призовых места, причем конкуренция была сооовсем не слабенькая.
Отдельное спасибо Кравцам Ирине Юрьевне и Игорю Николаевичу за создание душевнейшей атмосферы праздника.  :glad:
У меня восторг полный.  :sarcastic:

Timbuktu

  • Гость
О, вітаю з успішними стартами! :glad:
А фото будуть? Чи дощ завадив пофотографувати виступи?..
І чи буде детальна розповідь про те, як з'їздили? :)

Оффлайн Michiru

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1051
    • Просмотр профиля
Від мене тільки відео, можливо, буде. :)
Фотографувати приіздила Таня Юрковська, тож фото у неі або у Адажио.
Дощ місцями завадив - хмари застили нормальне освітлення. Наші дівчата трохи промокли, але це не завадило результату: наприклад, посмішку Даши було видно під зливою аж з того кінця манежу. :sarcastic:
Більш цікаву та многослівну розповідь я лишаю Адажио - треба ж мати совість, це іі щоденник же. :)
Та якщо вона буде не проти та я буду мати час та натхнення, то постараюся викласти коротку розповідь. :)

Оффлайн Asja

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 9974
    • Просмотр профиля
Поздравляю! Искренне рада за вас! Жду фото и рассказа!

Max T

  • Гость
Поздравляю  :blue_baloon:!