Автор Тема: temp  (Прочитано 6743315 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Anka

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2759
  • Если безобразие не остановить его надо возглавить!
    • Просмотр профиля
Re: temp
« Ответ #33636 : Декабрь 02, 2010, 18:37:21 »
И ночуешь на работе? :unsure:


Оффлайн Dofina

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 11061
  • Зная ваши ценности нет желания вам нравиться.
    • Просмотр профиля
Re: temp
« Ответ #33637 : Декабрь 02, 2010, 18:37:31 »
И весь тур верхом на лошадях
нинада... один п... уже съездил - лошадь сдохла.  :unsure:

Ау! Народ!
а)
б)
в)
Это сложно - очень большой выбор...  :8):

а деловой попойки нет??
Вот Сушка в корень зрит адназначна!
Мне все равно куда, но там должно быть в ассртименте хорошее пиво, потому что хоть я его и не люблю, а люблю коньяк, но коньяк не располагает к долгому общению без жертв.  :sarcastic:

Оффлайн Чтотыделаешьпрекрати

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Печеньки equiua.com
    • Просмотр профиля
Re: temp
« Ответ #33638 : Декабрь 02, 2010, 18:38:57 »
Мне все равно куда, но там должно быть в ассртименте хорошее пиво, потому что хоть я его и не люблю, а люблю коньяк, но коньяк не располагает к долгому общению без жертв.  :sarcastic:
Дофыч, это пяць :rolf: :rolf: :rolf:

Garmata

  • Гость
Re: temp
« Ответ #33639 : Декабрь 02, 2010, 18:39:38 »
И ночуешь на работе? :unsure:

Ночую дома, но начинаю задумываться - а смысл? все равно утром идти сюда же  :sarcastic:

Оффлайн Anka

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2759
  • Если безобразие не остановить его надо возглавить!
    • Просмотр профиля
Re: temp
« Ответ #33640 : Декабрь 02, 2010, 18:42:28 »
А чё, было б забавно приходить каждый день на какую-то другую работу :sarcastic:

Garmata

  • Гость
Re: temp
« Ответ #33641 : Декабрь 02, 2010, 18:43:25 »
А чё, было б забавно приходить каждый день на какую-то другую работу :sarcastic:

И каждый раз - в день зарплаты  :sarcastic:

Оффлайн Little_Pony

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3490
  • Я вижу, когда вы врете
    • Просмотр профиля
Re: temp
« Ответ #33642 : Декабрь 02, 2010, 19:09:18 »
Цитировать
Мне все равно куда, но там должно быть в ассртименте хорошее пиво, потому что хоть я его и не люблю, а люблю коньяк, но коньяк не располагает к долгому общению без жертв. 

свой человек проснулся!  h:D

Timbuktu

  • Гость
Re: temp
« Ответ #33643 : Декабрь 02, 2010, 20:32:06 »
Що стосується мене, то, скоріше за все, від цих вихідних і до наступного понеділка мене не буде в Києві :(. Завтра повідомлю точно, але скидається на те, що я і "Гімалаї" прогуляю...
А взагалі я, мабуть, антиресторанна істота :unsure:. Для мене поїдання шашликів на конюшні, в умовах, наближених до антисанітарних, виглядає привабливіше за посиденьки в різного штибу закладах. Мабуть, це пережитки панківського минулого :sarcastic:

Добі, а що, у Вінниці тепер є КСК? Мені якось довелося доволі тривалий час мешкати у Вінницькій області. Ясний перець, я відразу почала шукати, де там можна займатися ВЇ, щоб не втратити навичок, але так нічого й не знайшла. Щоправда, це було вже років 6-7 тому...

Оффлайн Dobi

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1032
    • Просмотр профиля
Re: temp
« Ответ #33644 : Декабрь 03, 2010, 08:21:26 »
Що стосується мене, то, скоріше за все, від цих вихідних і до наступного понеділка мене не буде в Києві :(. Завтра повідомлю точно, але скидається на те, що я і "Гімалаї" прогуляю...
А взагалі я, мабуть, антиресторанна істота :unsure:. Для мене поїдання шашликів на конюшні, в умовах, наближених до антисанітарних, виглядає привабливіше за посиденьки в різного штибу закладах. Мабуть, це пережитки панківського минулого :sarcastic:

Добі, а що, у Вінниці тепер є КСК? Мені якось довелося доволі тривалий час мешкати у Вінницькій області. Ясний перець, я відразу почала шукати, де там можна займатися ВЇ, щоб не втратити навичок, але так нічого й не знайшла. Щоправда, це було вже років 6-7 тому...
Так є, проте не у Вінниці, а за 30 км від неї. 6-7 років тому ще нічого не було. Він з'явився 3 роки тому, а я про нього дізнався лише цього травня, чому так пізно (якби 3 роки назад, то міг би вже щось вміти, напевно  h:hi:). Зараз будується ще один, за 20 км від Вінниці, десь до нового року його мають запустити, натрапив на оголошення про те що буде 2-й зовсім випадково, шукав де можна знайти собі для ВЕ одежу та взуття у нас, а ніде  :cry: зараз лажу по секондам шукаю собі бриджі, навіть у 1 було 2 пари, но не мого розміру. Якщо зареєстрована вконтакті то ось тут http://vkontakte.ru/club8226497  группа мого КСК.

Оффлайн Homak

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 15534
    • Просмотр профиля
Re: temp
« Ответ #33645 : Декабрь 03, 2010, 08:26:44 »
А по ходу потеплело. Мож вставляем Дофе пальцы в дверь и едем в ХЦП?  :sarcastic:

Оффлайн Чтотыделаешьпрекрати

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Печеньки equiua.com
    • Просмотр профиля
Re: temp
« Ответ #33646 : Декабрь 03, 2010, 08:28:22 »
На вызодные обещают +3 и осалки. РомантИк

Timbuktu

  • Гость
Re: temp
« Ответ #33647 : Декабрь 03, 2010, 08:28:51 »
Якщо зареєстрована вконтакті то ось тут http://vkontakte.ru/club8226497  группа мого КСК.
Принципово не реєструюся в жодних соціальних мережах :pardon: (якщо, звісно, не вважати цей форум соц.мережею).