Автор Тема: Два чистокровных жеребца и один полукровный жеребец получили новую жизнь  (Прочитано 195747 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Велике прохання до Валідової Олександри (я так розумію, це і є Гаргоша?) прокоментувати ситуацію і вказати, звідки взялись кобили на обмін, що це за кобили, на яких підставах вони, а не гроші, були передані Баркому за жеребців, а також куди поділась решта коштів на постій?
Я думаю, що моє питання підтримають всі учасники цієї теми.


saracin

  • Гость
Вопросов очень много, но будут ли ответы?...

Оффлайн Алльо:)

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3462
    • Просмотр профиля
куди поділась решта коштів на постій?
з постоєм уже з*ясували. Вони або вже внесені. Або ж будуть внесені.
 Принаймні, директор іподрому запевнив, - Любара до моменту переїзду будуть годувати.
7 квітня ми оплатимо наступний місяць перебування Любара.
 

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Вопросов очень много, но будут ли ответы?...
Враховуючи, що на цьому форумі здійснюється комерційна діяльність даної особи, вона мабуть не захоче, щоб покупці, які здійснюють передплату перед посилкою, втратили довіру... Тому, сподіваємося, відповіді будуть.  :unsure:

Оффлайн tilimilitryamdiya

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 660
    • Просмотр профиля
Вопросов очень много, но будут ли ответы?...
Враховуючи, що на цьому форумі здійснюється комерційна діяльність даної особи, вона мабуть не захоче, щоб покупці, які здійснюють передплату перед посилкою, втратили довіру... Тому, сподіваємося, відповіді будуть.  :unsure:
Мабудь, це теж була комерційна діяльність. Тільки ми всі про це не знали. Шкода.

Оффлайн Алльо:)

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3462
    • Просмотр профиля
Скажений_Равлик, при всьому негативі цієї історії, видається, що Гаргоша щиро переживала за Любара і щиро прагне йому добра.
Однак, ще раз, - ці переживання не є підставою для участі у таких оборудках.
Переказаючи кошти, люди не лише допомагають коням, але й  "купують" право на правдиву інформацію.


Оффлайн Eli

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 7260
  • Я - українка
    • Просмотр профиля
Не скажу, что сильно поражена подобным развитием событий.  Были разные штришки и детали, которые нарушали гармонию общей картины. Кстати, на Любара деньги передавали не только за постой, но и за расчистку, за прививку (лично через меня переданы были 200 грн.) Уверена, что это далеко не единственная сумма, переданная для коня.
По поводу коммерческой деятельности Гаргоши: получив один раз от неё недоброкачественный товар, больше не обращаюсь.

Оффлайн Алльо:)

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3462
    • Просмотр профиля
Не скажу, что сильно поражена подобным развитием событий.  
А я поражена...

Хотя  после истории с Фьордом приятно наблюдать геометрическую прогрессию в "толпе гламурных баб", искренне бегущих в банки...

Оффлайн tilimilitryamdiya

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 660
    • Просмотр профиля
А кто-нибудь знает такую спортсменку, как Наталья Лищук? Ведь именно ей Гаргоша отдавала, по ее словам, деньги и Лищук дальше с ними все "химичила".

Оффлайн Адажио

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 9882
  • мудрый ничего не делает против своей воли
    • Просмотр профиля
а ник у Лищук здесь на форуме есть?

Оффлайн tilimilitryamdiya

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 660
    • Просмотр профиля
[Хотя  после истории с Фьордом приятно наблюдать геометрическую прогрессию в "толпе гламурных баб", искренне бегущих в банки...

Мы ж со своими табунами (образовавшимися после нескольких спасательных операций) по селам рванули, а гламурные остались в городе... Так что, эта песня уже не о нас. :(

Лищук на форуме нет, я уже интересовалась. Надо среди спортсменов искать, во Львове.

Оффлайн Milady

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3512
    • Просмотр профиля
А кто-нибудь знает такую спортсменку, как Наталья Лищук? Ведь именно ей Гаргоша отдавала, по ее словам, деньги и Лищук дальше с ними все "химичила".
Я подозреваю, что Наталья Лещий  :yes: