Автор Тема: о чём вы думаете в данную минуту ;)  (Прочитано 1896355 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

KRASAVA

  • Гость
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #4236 : Август 06, 2012, 16:35:22 »
Жарища....................... :8):


YT

  • Гость
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #4237 : Август 06, 2012, 16:51:42 »
Для заграничных сайтов тырят фотографии с русских... в этом что-то есть...
зы. не забывайте об авторских правах...

А можна посилання на те, хто що поцупив? Цікаво ж тепер :max:

Авторські права порушуються скрізь і часто, особливо в Росії та Україні...

http://edoras.forumactif.org/ - у шапці фото Каті Друзь, на сторінці фото різних фотографів, у тому числі і моє. Там, до речі, є копірайт, що автор фото Вікторія Макарова, але жодних її робіт нема...

http://sidabras.lithuanianforum.net - це взагалі "моє улюблене". Якийсь іноземний форум. Шкода, що я не знаю, як хостеру написати...

Подібних прикладів багато. Я постила лише те, що стосується мене. Ще часто цуплять фото на форуми, у щоденники, блоги без попередження і вказування автора. Добре, що хоч копірайти не затирають. А є такі, що затирають...
Окрема тема - різні групи вконтакті...
А ще книжки нашого та російсього видавництва. Хоча, в Росії це явище починає потроху зникати...

YT

  • Гость
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #4238 : Август 06, 2012, 17:10:39 »
Тімбукту, а ще ось http://www.hc263.net/pic/shijiemingma/2012/0627/12638.html
Якщо вірити гугулу, то сайт китайський. Там навіть підписано, що то за кінь, кому він належить і вказано автора. Хоча, знову ж таки, без дозволу не мали право. Особливо той старшний напис поверх копірайту  :glare:
Тішить лише те, що мене назвали 著名摄影师  :sarcastic:

Timbuktu

  • Гость
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #4239 : Август 06, 2012, 17:37:27 »
Ого :8):. Знаєш, на твоєму місці (і на місці інших фотографів, чиї знімки мають художню цінність) я б викладала роботи тільки на сайтах, де не працює "правий клік". Бо інакше так і будете знаходити свої фотографії на латвійських, китайських і інших сайтах :8):. Тому що коли людям хочеться на форумі в розмові щось проілюструвати, вони ідуть у Гугл-Картинки і витягують які-небудь фотки (будь на них відомі вершники чи якісь конкретні породи або масті коней і т.д., і т.п.).
П.С. А Адажіо бачила, що її Бентлі прославився в Китаї? :sarcastic:
 

YT

  • Гость
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #4240 : Август 06, 2012, 17:50:18 »
П.С. А Адажіо бачила, що її Бентлі прославився в Китаї? :sarcastic:

Ні, я сама лише сьогодні це побачила :)
Тут все банальніше. Витягують не в гугл-картинках, а з конкретних сайтів по принципу "сподобалась фотка"
А ще "правий клік" це дрібниця. По-перше, є сайти на яких він не працює, але фото можна відкрити іншим способом із-за маленького прорахунку, або нюансу. По-друге, якщо скачати взагалі ніяк не можна, то є один чудовий спосібдля цього :) і щастя, що не всі його знають.
Єдиний вихід - величезні копірайти і водяні знаки, що не естетично, або підвищення самосвідомості громадян. В окремих випадках можна подати в суд, коли вже йде серйозне порушення і фото використовують у комерційних цілях.

Timbuktu

  • Гость
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #4241 : Август 06, 2012, 18:00:32 »
По-друге, якщо скачати взагалі ніяк не можна, то є один чудовий спосібдля цього :) і щастя, що не всі його знають.

Якщо це те, про що я думаю, то від цього якість зображення падає. Відповідно, на якусь шапку, чи тло, чи ще щось подібне фото принаймні вже не піде.

підвищення самосвідомості громадян.

Нереально, на жаль :(. У мене з порушенням авторських прав уже був неприємний досвід, і неодноразово (правда, не з фото, бо фото в мене не професійні, і я за них не сильно переймаюсь). Реакція громадян (не причетних до крадіжки) була приблизно така: "ну і чого ти шумиш, це інтернет, тут крадіжки - це нормально" :8):

YT

  • Гость
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #4242 : Август 06, 2012, 18:09:47 »
Якщо це те, про що я думаю, то від цього якість зображення падає. Відповідно, на якусь шапку, чи тло, чи ще щось подібне фото принаймні вже не піде.

Я не помічала, щоб якість втрачалася :)

Timbuktu

  • Гость
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #4243 : Август 06, 2012, 18:17:01 »
Можливо, це залежить від того, яка початкова якість викладеного фото :pardon:. Ну, тоді такий вихід - робити фотки водночас маленькими і неправоклікабельними :) (для прикладу, як фотки на Євродресажі: www.eurodressage.com). І водяний знак, само собою. Бо чекати, доки у всіх користувачів інтернету прокинеться совість - це нереально. І судитись з усіма теж нереально.

YT

  • Гость
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #4244 : Август 06, 2012, 18:27:24 »
Ми мабуть про різні способи. Бо якщо користуватися тим, що я знаю, то фото залишається такої ж якості, як і на сайті.
І то не вихід. Зрештою, від цього нікуди не дітися  :pardon:
Я на такому етапі подібне сприймаю, як чудові відгуки моїй творчості  :boast:

Оффлайн Адажио

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 9882
  • мудрый ничего не делает против своей воли
    • Просмотр профиля
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #4245 : Август 06, 2012, 18:29:50 »
Ми мабуть про різні способи. Бо якщо користуватися тим, що я знаю, то фото залишається такої ж якості, як і на сайті.
І то не вихід. Зрештою, від цього нікуди не дітися  :pardon:
Я на такому етапі подібне сприймаю, як чудові відгуки моїй творчості  :boast:
Вот и я сижу и думаю..злиться мне или гордиться тем,что китайцы фотографию Бентли сперли...

Timbuktu

  • Гость
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #4246 : Август 06, 2012, 18:33:45 »
Скоріше, пишатись :). Вони ж написали, кому належить кінь і де знаходиться. "Кінний Острів" завойовує міжнародну аудиторію :)

Оффлайн Michiru

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1051
    • Просмотр профиля
о чём вы думаете в данную минуту ;)
« Ответ #4247 : Август 06, 2012, 20:35:25 »
Бо якщо користуватися тим, що я знаю, то фото залишається такої ж якості, як і на сайті.
Угу, я теж знаю, як зберегти фото чи малюнок без втрати якості. Причому мінімум двома способами. Ех.
Можна зробити як на девіантарті: маленька картинка (десь 400 пікселів по довгій стороні) видна з маленьким копірайтом, а ось збільшена - з величезною псевдооб'ємною ватермаркою на самому помітному місці. Наприклад, в випадку з фотографією Бентлі - на всю голову і шию. Там фотошопом не скористаєшся як на полі чи небі. А якщо й скористаются, то непоправно спотворять фотографію.

До речі, на цьому сайті:
http://sidabras.lithuanianforum.net/login
внизу є кнопочка  Report an abuse. Може, спробувати нею скористатись?

Облін, я підписалася ще на одну флудотему. Т_т