Автор Тема: Лошади нападают на человека.  (Прочитано 33843 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Лошади нападают на человека.
« Ответ #108 : Март 11, 2012, 12:02:15 »
Ну, перше, що кинулось в очі - це мужик в майці та з відром. Незрозуміло, кому і ким він там приходиться, але міг би і смикнути баришню собі за спину, а не ухмилятись весело, рррицарь. :glare:
А так ППКС, Дофа. :yes:

Гармонь, я от теж бездітна, і зараз тих дітей не шибко люблю, але щось мені підказує, що материнський інстинкт буде сильнішим за любов до будь-якої тваринки. :pardon:


Garmata

  • Гость
Лошади нападают на человека.
« Ответ #109 : Март 11, 2012, 15:15:54 »
Гармонь, я от теж бездітна, і зараз тих дітей не шибко люблю, але щось мені підказує, що материнський інстинкт буде сильнішим за любов до будь-якої тваринки. :pardon:

Вообще-то научить ребенка нормально сосуществовать со всем живым в этом мире - лучшее проявление материнского инстинкта в его защитнической и оберегательной функции  :max: Ибо ходить и лупить всех тех, кто справедливо и заслуженно дает сдачи твоему ребенку за хамское поведение гораздо сложнее и НЕПРАВИЛЬНЕЕ, чем научить ребенка правильно обходится с окружающими животными и людьми -)

ПыСы. Могу дописать, что меня все детство взрослые (не родители) в истерике отдирали ото всех попадающихся мне самых злобных и агрессивных цепных сельських собак, которых боялись даже их хозяева, но которые никогда не проявляли агрессии по отношению ко мне. Никогда в детстве я не была покусана собаками, поцарапана котами, заклевана курами, закусана кроликами и забодана козами - хотя ввиду сельського детствопровождения постоянно возле них околачивалась и лезла обниматься и целоваться.

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Лошади нападают на человека.
« Ответ #110 : Март 11, 2012, 17:44:12 »
Якщо дійсно справедливо і заслужено - це одне. :yes: Але, обговорюючи конкретне відео, я не можу з впевненістю сказати, що перша почала дівчинка, може не все в кадр потрапило. :sarcastic:

Garmata

  • Гость
Лошади нападают на человека.
« Ответ #111 : Март 11, 2012, 17:48:57 »
я не можу з впевненістю сказати, що перша почала дівчинка, може не все в кадр потрапило. :sarcastic:

Ну, тут согласна. Хотя выглядело это со стороны девочки все равно - беее...  :glare:

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Лошади нападают на человека.
« Ответ #112 : Март 11, 2012, 17:57:30 »
Ти знаєш, коли мені клята кобиляка кованим копитом наступила на ногу і довго на ній стояла, перенісши вагу на МОЮ НОГУ, то я зробила приблизно те саме і з тим же виразом обличчя. :sarcastic: А хотілось бігти за лопатою. $:)

Оффлайн Vikusya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 9522
    • Просмотр профиля
Лошади нападают на человека.
« Ответ #113 : Март 11, 2012, 17:58:08 »
Абсолютно согласна с Гарматой.
Думаю начала таки девочка, иначе кульбит она совершила бы до начала съемки :sarcastic:

Timbuktu

  • Гость
Лошади нападают на человека.
« Ответ #114 : Март 11, 2012, 18:11:13 »
Але, обговорюючи конкретне відео, я не можу з впевненістю сказати, що перша почала дівчинка, може не все в кадр потрапило. :sarcastic:

Людині природа не даремно дала розвинений мозок, який здатен оцінювати ситуацію і передбачати події. Людина знає (чи, принаймні, може вивчити) повадки тварин, розуміє, як вони мислять і якими інстинктами керуються. Тому це справа людини не допускати конфліктних ситуацій і тим більше не опускатись на примітивний рівень "а цей коник/песик/алігатор перший до мене поліз!". Тварини не "починають перші", вони вміють тільки реагувати на певні події. Тому своїх дітей треба виховувати так, щоб вони знали, як можна мирно співіснувати з іншими живими істотами, і розуміли, що їхній розвинений мозок - це велика відповідальність.

Garmata

  • Гость
Лошади нападают на человека.
« Ответ #115 : Март 11, 2012, 18:21:49 »
Але, обговорюючи конкретне відео, я не можу з впевненістю сказати, що перша почала дівчинка, може не все в кадр потрапило. :sarcastic:

Людині природа не даремно дала розвинений мозок, який здатен оцінювати ситуацію і передбачати події. Людина знає (чи, принаймні, може вивчити) повадки тварин, розуміє, як вони мислять і якими інстинктами керуються. Тому це справа людини не допускати конфліктних ситуацій і тим більше не опускатись на примітивний рівень "а цей коник/песик/алігатор перший до мене поліз!". Тварини не "починають перші", вони вміють тільки реагувати на певні події. Тому своїх дітей треба виховувати так, щоб вони знали, як можна мирно співіснувати з іншими живими істотами, і розуміли, що їхній розвинений мозок - це велика відповідальність.

 :yes: Спасибо, присоединяюсь -)

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Лошади нападают на человека.
« Ответ #116 : Март 11, 2012, 18:30:52 »
Відповім улюбленим анекдотом:

Дети приходят из детского сада и ругаются матом. Родители, возмущенные требуют объяснения от заведующей. Та, оправдывается: "Воспитатели все со специальным образованием, такого себе не позволяют. У нас работают сварщики, спросим у них. " "Ну что Вы, разве мы не понимаем, что вокруг дети" - горорят свращики. "И даже когда Вася варил наверху и раскаленным оловом мне на голову капнул, я ему сказал: "Вася, ты был не прав!!!"
 :sarcastic:

Пи.Си. Я щось сьогодні на все анекдотами відповідаю. Заздріть мені, у мене настрій гарний. :tease1:

Garmata

  • Гость
Лошади нападают на человека.
« Ответ #117 : Март 11, 2012, 18:35:39 »
Пи.Си. Я щось сьогодні на все анекдотами відповідаю. Заздріть мені, у мене настрій гарний. :tease1:

Давно тебе кованным копытом на ногу не наступали  $:)

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Лошади нападают на человека.
« Ответ #118 : Март 11, 2012, 18:39:50 »
Давно тебе кованным копытом на ногу не наступали  $:)
Патамушта не куємось.  :sarcastic: І не тому, що ми прихильники натуралізЬму, а тому, що грошей на підкови шкода, та і знущатись над некованими кіньми безпечніше, судячи з відео. :manikur:

Garmata

  • Гость
Лошади нападают на человека.
« Ответ #119 : Март 11, 2012, 18:44:13 »
Давно тебе кованным копытом на ногу не наступали  $:)
Патамушта не куємось.  :sarcastic: І не тому, що ми прихильники натуралізЬму, а тому, що грошей на підкови шкода, та і знущатись над некованими кіньми безпечніше, судячи з відео. :manikur:

Судячи з відео безпечніше знущатися над беззубими кіньми  :sarcastic: