Автор Тема: История моей конной жизни  (Прочитано 74455 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Kosichka

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 500
  • Разные бывают лошади,но каждая из них прекрасна!
    • Просмотр профиля
История моей конной жизни
« : Июнь 22, 2008, 17:05:24 »
Привет, народ! Читала читала ваше и захотелось завести своё. Ну я в смысле дневник.  8)


Оффлайн Kosichka

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 500
  • Разные бывают лошади,но каждая из них прекрасна!
    • Просмотр профиля
Re: История моей конной жизни
« Ответ #1 : Июнь 22, 2008, 17:07:36 »
Болею лошадиной болезнью сколько себя помню. Все игрушки, рисунки – лошади. Но записалась в конно-спортивную школу только в 12 лет. И не как все нормальные люди в сентябре. Нет. Меня туда припёрло в холодную дождливую суботу первого ноября. Как сейчас помню: противный моросящий дождик, манеж, а на нём ЛОШАДИ. В конюшню заходила с благоговением, как в самый священный храм.
Взяла у тренера заявление и пошла домой. (Перед этим просидев на манеже добрый час, любуясь лошадьми.)
Вот так и начиналась моя конная жизнь – весело и беззаботно. И кто мог представить, что впереди меня ждёт столько подводных камней.

Fabiola

  • Гость
Re: История моей конной жизни
« Ответ #2 : Июнь 22, 2008, 17:08:01 »
Привет, народ! Читала читала ваше и захотелось завести своё. Ну я в смысле дневник.  8)

Хє-хє... аби я тобі піджопник не дала словами "я в твій щоденник фоти викладу" до сих пір би возькалась  :girl_haha: ...вітаю ... ну шо, давай колись, як ти докатилась до такого життя :) а я поки що підготую шось спешиал фор ю:)

Оффлайн Kosichka

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 500
  • Разные бывают лошади,но каждая из них прекрасна!
    • Просмотр профиля
Re: История моей конной жизни
« Ответ #3 : Июнь 22, 2008, 17:12:39 »
Ну - ну. Я конечно знаю, что ёж - птица гордая... Но и самой давно хоталось. Хотя плной искренности не получится.

Fabiola

  • Гость
Re: История моей конной жизни
« Ответ #4 : Июнь 22, 2008, 17:17:30 »
А от шо згадалося мені - таке маленьке дівчисько, з косою більшою за свій зріст, дуже рідко катаючуюся на коні (до сих пір не знаю на кому ти тоді їздила), але завжди шось ковиряючуся біля коней ... і гребеться і гребеться собі тихенько так ...  :sarcastic: ... а потім я пішла зі стайні і шо далі з тобою було не знаю, поки ти в СНАУ не перейшла ... в нас теж і греблась і греблась ...  :girl_haha: зате хоть Катюха завжди чистенька стояла :) ... короче Бобрик в твоїй особі заробив собі нормального "гребщика"  :girl_haha:

Оффлайн S'pain

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 711
  • New start
    • Просмотр профиля
Re: История моей конной жизни
« Ответ #5 : Июнь 22, 2008, 17:23:42 »
с открытием))) 8)
историю "болезни"в студию

Оффлайн Kosichka

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 500
  • Разные бывают лошади,но каждая из них прекрасна!
    • Просмотр профиля
Re: История моей конной жизни
« Ответ #6 : Июнь 22, 2008, 17:25:56 »
Хи-хи. А ты злючечка. Ну свой первый розряд я хотя-бы чесно выгребла. (В отличии от некоторых). Я не о тебе конечно.

Оффлайн Kosichka

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 500
  • Разные бывают лошади,но каждая из них прекрасна!
    • Просмотр профиля
Re: История моей конной жизни
« Ответ #7 : Июнь 22, 2008, 17:33:53 »
Продолжение.
Заполнила заявление – прилетела на конюшню. И посадили маня на первую в моей жизни лошадь. Звать Сенатор (Сеня).

Фотка с моего первого лета на конюшне. Я и Сеня.
Жаль фоток с ним больше нет, хоть и проездила на нём всю зиму и весну.

Fabiola

  • Гость
Re: История моей конной жизни
« Ответ #8 : Июнь 22, 2008, 17:38:58 »
Я не о тебе конечно.

Шоб ти знала,свій другий мені написали,коли за три дні до змагань посадили на Єквілібра (я на стайню випадково нарисовалася)  :girl_haha: ... я його потім на Віолі підтвердила аж через рік,але факт є фактом ... так шо мій другий тепер теж чесний, тим більш, шо на кобилу крім мене рідко хто сідав ... гадаю, що маю право говорити про те, що підготовка Віоли - це було моїх рук справа... а то вже як я її готувала - зараз плоди пожинаю  :glare:

ммм....фотка не відкривається шось

Сєнька дуже класний коник ... був ...

Оффлайн Дарьюшка

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 652
    • Просмотр профиля
Re: История моей конной жизни
« Ответ #9 : Июнь 22, 2008, 19:20:54 »
Очень интересно)  8) продолжайте, пожалуйста))  :yes:

Оффлайн Сергій

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 97
    • Просмотр профиля
Re: История моей конной жизни
« Ответ #10 : Июнь 22, 2008, 20:13:18 »
Тут і мені приємно буде згадати  :yes: Як раз це був один з перших разів, коли я прийшов на Веретинівку просто пофотати коней, одразу помітив маленьку дівчинку з довгою косою, про це вже кожен може сказати та й майже друге прізвище вже, але дійсно тобі пасує і до нинішнього часу !  :smile3:  ( якщо знайду, то в мене десь і фотка повинна бути з тих часів )... І кожного наступного разу, я помічав, що Оленка постійно піклувалась про коней, як вже казала Маша, "греблася" поруч : то пасла, то гуляла... Як на мене це невід'ємна частина від усієї цієї справи !!! Сам спорт просто нічого не вартий, якщо людина не приділяє уваги та почуттів, якщо не вибудує дружби ! Я постійно помічаю, що в спортивному середовищі, хочеш не хочеш, але люди забувають про свої стосунки з конем, часто амбіції заполоняють всю увагу, і втрачається саме важливе... Але це зовсім не стосується Оленки "Косички", просто повторюсь - небагато я зустрічав на стайнях людей з таким гарним відношенням, і тому так вже запам'яталась серед багатьох !
ПС : фотка з Сенатором просто супер, такі щирі кадри бувають дуже і дуже рідко, приємно дивитись на обличча, що сяє наче Сонечко !  :smile3:
Чекаємо розповідей !  :yes:

Fabiola

  • Гость
Re: История моей конной жизни
« Ответ #11 : Июнь 22, 2008, 20:17:42 »
 :glare:  обрізала Лєнка косу ...трошки правда ... але вбити мало  :aggressive: :girl_haha: ...я так нею (косою) пишалась  :rolf: