Автор Тема: Мої кінні пригоди. Львівський іподром. Фото ©  (Прочитано 87875 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Milady

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3512
    • Просмотр профиля
Оооо! Тут мене не було, а говорять тільки про мене та наших коників. Дякую, приємно  :glad:
Я дуже добра тьотя, того всім і все дозволяю  :yes:
Елегія ходить в парі зі Златою, вони дуже похожі  ;) Але Елегія трохи вища  h:hi:
Фортунка поки що на доращуванні в селі, ще гуляє, жирок нарощує, а то раптом в нас перестануть годувати  :hehe:
Так склалося, що працюю я кожен день, тому завжди рада гостям, приходьте-приїжджайте, годуйте-гуляйте-чистіть-сідлайте, допомозі завжди рада  :glad:
Оксана, приходь, фотографуй, тільки для фото прийдеться моделей почистити  :sarcastic:

Цитировать
У этих лошадей, адекватность имеется ( она у них в крови) но высшая степень адекватности от банального недоедания!!!
Ось таке пишуть про наших коників  :max:


Оффлайн Orzo

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 144
    • Просмотр профиля
О,точно -Злата!
Коли буде час і натхнення з дозволу автора теми і Діани викладу фото симпатичної "трійці"-Злати,Елегії та Космоса)(космос посередці-дивне,але хороше чудо)

Оффлайн Milady

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3512
    • Просмотр профиля
Ну, Космоса звуть Феєрія  ;) І вона тоже з Фортункою поки що в селі. Але вже така монстряка  h0.0 Найбільша серед лошат. Буде суперпара для Хартії  :glad:
Якщо Оксанка не проти, я тільки за  h:hi:

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Я не проти, я тоже добра, пишіть і закидайте фото, буду тільки рада що мій щоденник буде наповнюватись...

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Оооо! Тут мене не було, а говорять тільки про мене та наших коників. Дякую, приємно  :glad:
Оксана, приходь, фотографуй, тільки для фото прийдеться моделей почистити  :sarcastic:
Цитировать
У этих лошадей, адекватность имеется ( она у них в крови) но высшая степень адекватности от банального недоедания!!!
Ось таке пишуть про наших коників  :max:
Фото з моделькою Азазелькою привернули увагу тому всі й говорять  h:blush
Моделей звичайно буду чистити я  :sarcastic:
Дурниці пишуть!

Оффлайн Orzo

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 144
    • Просмотр профиля
Ой,я хоча із запізненням) :sarcastic:,але прошусь в ПЧ.

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Як кажуть - завжди welcome  ;)

Оффлайн Марфа

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 37
    • Просмотр профиля
Жаль СКА далеко. я б наверное тож к вам присоеденилась.

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Фортуну я не забуду,бо вона мені на ногу ..наступила :sarcastic: :sarcastic:
А Елегія була першим конем у моему житті,якого я чистила)Це чудові відчуття..)
Також з неї я ледве не впала.  :8): Це теж чудові відчуття) :sarcastic:
І саме її досі не можу забути..
На СКА є ще одна "Елегія"-вони майже однакові,але на фото,які переглядаю,завжди впізнаю ту саму.. :max:Ех...
В мене також багато різних чудових відчуттів залишилось, на СКА я також вперше почистила коня, вперше ганяла на корді, вперше сама їздила по манежу. Аза наступила мені на ногу, Аурітка казявка вкусила мене за руку і це називається дяка за те що я їм яблука таскаю  :sarcastic:

Оффлайн Марфа

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 37
    • Просмотр профиля
Ого. травматично. А кусаются и наступают на ногу все? или есть исключения?

Оффлайн Milady

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3512
    • Просмотр профиля
Жаль СКА далеко. я б наверное тож к вам присоеденилась.
Да, жаль, но я уверена, что найдется именно ВАШЕ место, где будет хорошо и комфортно ;)
Лошадки часто могут куснуть в ответ на чистку, они пытаются "почухать" человека в ответ  :hehe: А на ногу наступать - так это и я могу, если мне неосторожно под ноги попасть  h:blush

Оффлайн Orzo

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 144
    • Просмотр профиля
Куснуть могут и из-за дурных привычек..)Пытаються показать характер):tong::tong:
Не все конечно)