Автор Тема: Мої кінні пригоди. Львівський іподром. Фото ©  (Прочитано 87947 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
А що не подобається?  :blush:
Нравится, но с тобой больше нравилась  ;)
Усьо, змінила :)


Оффлайн Натаха

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2089
    • Просмотр профиля
Усьо, змінила
О, эта еще прикольнее  :yes:

Оффлайн ИНТРИГА

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4278
  • жизнь одна, обстоятельства разные...
    • Просмотр профиля
Прошу прощения   :thank:    у хозяйки дневника за то, что вот так врываюсь…

Диана спряталась за вашими спинами, и здесь она герой, знает, что будут  её защищать.
А в конференц-зале, в ветеринарии молчит? 
Цитировать
Света, ИНТРИГА, мне очень приятно, что мне уделяется ТАКОЕ внимание 

Да после того что ты сделала,  я с тобой на одном гектаре ср…  не сяду! 
Если бы мне уделяли ТАКОЕ внимание, то я от стыда сгорела бы!
А твоя подлая душонка,  держится как ни в чём не бывало…..
Цитировать
Может быть, тут придет понимание того, что, если не справился с лошадью,
У нас абсолютно разные понимания слова справился с лошадью. 
У меня на первом месте накормить, напоить, опилок насыпать, что б мягче было и в моче не стояли ….   

Цитировать
не нужно сваливать с больной головы не здоровую по поводу болезней-некормленных лошадей?   

Вот видео , на улице полная тишина, а звук, будто молотком кто стучит.  Этот звук издаёт конь при движении.   Ты всё ещё утверждаешь что конь здоров? 

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ziQhQb1IwJ4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ziQhQb1IwJ4</a>

Вот как ты не боишься за свою репутацию?  Она у тебя уже изрядно подмокла, и не первый раз…
Зачем так позоришься?  Или ты думаешь, что люди, которые тебя окружают слепцы?
Ты, закрывая тему о продаже Гурмана, писала
Цитировать
Лошадь снимается с продажи до окончательного выяснения настоящими ветеринарами, а не виртуальными, его диагноза

Каково заключение настоящих ветеринаров?  Прошла неделя, а ты молчишь и морозишься как всегда!!!!

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Ще один щоденник на форумі став місцем особистих розборок і негативу. Ну скільки ж можна...  :madgirl:

Оффлайн Milady

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3512
    • Просмотр профиля
Прошу прощения у хозяйки дневника, придется ответить здесь, ибо все темы, где  ИНТРИГА вспоминает обо мне, сразу закрывают  :max:
Про ''не справились'' - это вывод одного из ваших ветов  :sarcastic:
А про нормы кормления - когда твой муж спрашивал у нас, сколько кг овса и сена получают наши лошади, пришел в состояние шока - сказал, что это очень много  ;)
Наш вет сказал, что причин для снятия с работы он не видит, и конь и дальше работает, как и прежде. Замечу, что работает, как и все лошади, каждый день, в карете, под седлом или на корде. А не только тогда, когда на него есть свободное время  :yes:


Оксанка, приходь, коли буде час, зробимо фото з Гурманом, на манежику та верхи, а то про нього говорять в твому щоденнику, а фото з ним -  :(

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Інтернет обіцяє сонячну погоду на тиждень, треба ловити момент і збирати в купку фотографів, а то вони мені вже самі нагадують (шкода втрачати нагоду фотосетів коли є халявні фотографи) і нарешті вибратись на конюшню за містом чи хоча б на іподром... Не знаю як я все і всюди встигну но постараюсь!

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
  Їхала я вчора на СКА, а попала в Бартатів. Конюшня там така що око милується, а душа радується - велика, тепла, в коней автопоїлки, крита бочка з освітленням, заводиш коня і корди не треба, стоїш з бічиком посередині і тільки підганяєш коника, а манеж ммм з біленьким пісочком, ліс зовсім близько, всі удобства для людей. Коней багато, всі такі ласкаві і спокійні, після того як я трошки пороздавала яблука одна кобилка вирішила попросити в мене ще - висунула голову і тягнулася до мене, я підійшла поблище, а вона почала так акуратно щупати губами мою руку і відкривати рот, це напевно в неї означало "дай"  :sarcastic: Самий головний там жеребець-мачо Павлін, вилітає з конюшні до кобил як ошпарений. Вживу він ще ефектніший ніж на фото, просто красень.
  А як ми в ліс їздили, після першої поїздки я була просто шокована, в очах блимало, в голові туман, серце скакало  :shocked: Почистили, посідлали і поїхали в ліс, погода якраз була сонячна, в лісі красота. Спочатку я ужасно відставала, їхала тримаючись за ручку в сідлі, поводи тільки так між пальцями зажала, ну їхала на автопілоті, куда кінь туди і я :)  В лісі обійшлось без пригод, а от коли виїхали в поля о тут я відчула і страх і паніку і шок :) Автопілот вже не спрацював і кінь почав крутити мене в різні боки, якісь мужички в полі ржали і підкрикували "вйо", а я згадувала що не їздила ще галопом. Мене пересадили на іншого коня і тут я відчула себе жокеєм, кобила як понесла мене галопом по полю по прямій  :kon1:, шапку мені здуло, а я тільки думала щоб не випасти бо би так і залишилась лежати в тому полі  :sarcastic: Але все Ок якимось чудом я зупинила кобилу, адреналін в той момент зашкалював і я починала розуміти що це було. Ніколи б не подумала що перший раз галопом поїду в полі. Після галопу в полі я вже набралась сміливості і взяла поводи в руки, про тримання за ручку забула. Назад по лісі їхала тримаючись тільки за поводи. Наступний виїзд в ліс також не обійшовся без втрати шапки, але вже не в полі, а на гіляках дерев і не без галопу, але вже в лісі, тоді в мене паніки не було, я трималась за поводи і старалась зловити темп. Ось так несподівано збулось ще одне моє бажання і я стільки вражень за один день получила, напевно більше ніж за всі заняття взяті разом, зато тепер вже нічого не боюсь і знаю що галоп не такий страшний.

Оффлайн Orzo

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 144
    • Просмотр профиля
Поздоровляю!!!!!!!! :kon19:
А де конюшня знаходиться?які ціни?можна в лс.

Оффлайн Натаха

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2089
    • Просмотр профиля
О, круть, поздравляю!!! И с галопом и с полем и с лесом, короче, со всем вместе взятым  :sarcastic:

Будешь еще у Кристины на конюшне - передавай всем привет от Наташи и Айчика  :yes:
На ком ездила? А фоток, наверное, нет?

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
О, круть, поздравляю!!! И с галопом и с полем и с лесом, короче, со всем вместе взятым  :sarcastic:

Будешь еще у Кристины на конюшне - передавай всем привет от Наташи и Айчика  :yes:
На ком ездила? А фоток, наверное, нет?
Спасибі :yes: На фото часу не було і фотографа під рукою  :sarcastic: Імен коней на яких їздила не пам"ятаю, в мене погана пам"ять на імена, знаю що одну кобилу звати Дождєвіка якщо не помиляюсь :)

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Нарешті я сьогодні знайшла час і бажання і помила своє болото акваріум. Рибки кайфують від чистої води :sarcastic:


Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Ще одна хороша подія в моєму житті відбулась - я написала свій дипломний проект, залишилось тільки здати на рецензію і чекати дня захисту ну і випускного звичайно  :balalaika:
Наразі є вільний час, можна знов шукати кінні пригоди на свою попу голову  :sarcastic: Тому кому потрібна допомога я зрадістю можу зависнути на конюшні на цілий день.