Автор Тема: мій кохний коник Град  (Прочитано 68867 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Натаха

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2089
    • Просмотр профиля
моє життя з кониками...
« Ответ #156 : Июнь 08, 2012, 18:54:19 »



завтра ще пофоткаю коники зараз дуже гарно виглядають і це далеко не всі)))
Только мне кажется, что Геля не "дуже гарно виглядає"?  :unsure:


Оффлайн liliya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1335
    • Просмотр профиля
моє життя з кониками...
« Ответ #157 : Июнь 08, 2012, 19:20:25 »
Це Геля вже дуже гарно виглядає після попередньої  власниці+ноги зійшли,рпнки позаживали...Геля звичайно не може прийти в ідеальну форму після того як ми її капельницями відкачали але вже гарно досить виглядає...

Оффлайн Milady

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3512
    • Просмотр профиля
моє життя з кониками...
« Ответ #158 : Июнь 10, 2012, 16:54:10 »
Це Геля вже дуже гарно виглядає після попередньої  власниці+ноги зійшли,рпнки позаживали...Геля звичайно не може прийти в ідеальну форму після того як ми її капельницями відкачали але вже гарно досить виглядає...
Ну, после того, что с ней было, она реально стала выглядеть гораздо лучше, но еще пока в не очень хорошей форме. Какие она нагрузки несет?

Оффлайн Texs

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3158
  • Без любви к ним ,жизнь будет не полной.
    • Просмотр профиля
моє життя з кониками...
« Ответ #159 : Июнь 10, 2012, 18:50:17 »
Наташа, кобыла может еще и не в форме, но выглядит Намного лучше того что было.Ліля молодець що викупили Гелю і привели в норму, Коли її тільки прмвезли на "Буревісник" це був жах.
Колись, а xто щe має приіxати!
Фотки суперові! Портос такий цікавий. Треба до вас в гості зїздити. h:yes:

Оффлайн Натаха

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2089
    • Просмотр профиля
моє життя з кониками...
« Ответ #160 : Июнь 11, 2012, 10:29:24 »
Ну, после того, что с ней было, она реально стала выглядеть гораздо лучше, но еще пока в не очень хорошей форме.

Наташа, кобыла может еще и не в форме, но выглядит Намного лучше того что было.Ліля молодець що викупили Гелю і привели в норму, Коли її тільки прмвезли на "Буревісник" це був жах.

Нууу, это вы, там на месте, знаете, что с ней было и как она выглядела...
Я только мельком от Вали слышала, что Геля и еще какой-то жеребенок у кого-то пытались умереть, пока она не забрала их оттуда...
Сейчас Геля выглядит не очень хорошо, но если это она так приходит в форму то - отлично :)

Оффлайн Texs

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3158
  • Без любви к ним ,жизнь будет не полной.
    • Просмотр профиля
моє життя з кониками...
« Ответ #161 : Июнь 11, 2012, 18:31:24 »
лиль xочу щe  фоток :glad:

Оффлайн liliya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1335
    • Просмотр профиля
моє життя з кониками...
« Ответ #162 : Июнь 12, 2012, 03:55:07 »
Геля почуває себе прекрасно!!Нагрузки вона не має сильної  бо ножки у неї не дуже здорові але вона молодчинка!!!Катає риссю власницю але не довго бо власниця старша і довго їздити не може+розуміє що Гелю тре берегти)До нас їдуть кобили з Львівського іподрому 2 ЧК кобилки з лошатками +жеребні і одна УВП кобилка))ми взяли Рєнту,Дождєвіку і Адель)))а які у нас чудові дітки яким от по 2 місяці виповнилось)))фото зроблю в середу))

А сьогодні ми їздили в ліс Я,власниця Гелі теж Ліля,і дівчинка Таня))Покатались класно краса ліс,поле...ех краса жаль що не мала фотіка з собою...але нічого ще є час поіоткаю просто треба буде зібрати компанію...Чесно кажучи дуже рада що ми переїхали на цю конюшню..хоч вона і далеко але тут краса,природа))Рай як для коней так і для людей)Для нас вже роблять кімнату,душ і туалет))а для коників доробляють решітки на другу половинку конюшні і звичайно манеж якого поки не вистачає....але нічого головне що роблять і це мені подобається)))
-це мій брат Макс з Пегасом)) 
-а це Таня і Кузя))

Оффлайн liliya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1335
    • Просмотр профиля
моє життя з кониками...
« Ответ #163 : Июнь 12, 2012, 03:56:41 »
Texs ласкаво просимо)))Так портос насправді цікавий не лише мастю але й характером)) h:DD

Оффлайн liliya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1335
    • Просмотр профиля
моє життя з кониками...
« Ответ #164 : Июнь 15, 2012, 06:21:03 »
І моя сестра Катька на Сократі
 

Оффлайн liliya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1335
    • Просмотр профиля
моє життя з кониками...
« Ответ #165 : Ноябрь 10, 2012, 04:25:13 »
Так зараз виглядають наші коники)
-так виглядає Павлінчик)) 
-Олімпія
-малишка Венеція
-це наше групове фото поїздка в ліс))
-тренування на нашій Цьомці))
-наш блондинчик Принцип

Оффлайн liliya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1335
    • Просмотр профиля
моє життя з кониками...
« Ответ #166 : Ноябрь 10, 2012, 04:26:56 »
а це я тіпа тренер  h:blush

Оффлайн liliya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1335
    • Просмотр профиля
моє життя з кониками...
« Ответ #167 : Ноябрь 10, 2012, 04:38:51 »
І знову закинула свій дневничок бо знову переїхали і стали на базі в Бартатові неподалік Львова 8 км) маю дуууже багато роботи на конюшні ,тепер 20 коней це багато і треба за ними дивитись і використовувати час раціонально бо в 6 вечора вже дуже темно,єдине що рятує це бочка зі світлом де можна хоча б на корді з кониками працювати)по вихідним часто робимо прогулянки на конях в ліс)) :yes:якщо є бажаючі можна приєднуватись)доречі треба буде пофотографувати Гіперболу і показати яка вона стала гарна і поправилась))
-Принц працює)
-Наша кобилка Ретра з Донецької області дуже гарна і чемна коблка,покрили ми її Павліном)