Автор Тема: Дводенний кінний похід з Тернополя  (Прочитано 17039 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Ілона

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1537
    • Просмотр профиля
Шановне товариство!
А чи не бажаєте підняти сраченЯтка та піти у дводенний кінний похід? h:hi: http://www.tourclub.com.ua/uk/tours/get/winter-hose-riding-tour
Мені вже другий раз обламується - бо через  нестабільну політичну ситуацію та казки перепуджених вар"ятів, деякі  люди бояться їхати на Західну Україну  :glare:
Відпочинемо, поїмо справжніх гуцульских страв, поспіваємо сороміцьких коломийок, покатаємося на кониках, я вам покажу як гуцули трембітами атакують супутники ...  :sarcastic:


Оффлайн Mar Go

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4478
  • Осенний ветер заиграл на саксофоне...
    • Просмотр профиля
Дводенний кінний похід з Тернополя
« Ответ #1 : Март 16, 2014, 18:16:33 »
блин. я бы с удовольствием)) до Луганска дойдете??)))

Оффлайн Paloma

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 216
    • Просмотр профиля
Дводенний кінний похід з Тернополя
« Ответ #2 : Март 16, 2014, 18:28:12 »
И я бы с удовольствием, но тоже, блин (пардон муа) - только в апреле могу, никак не в марте :(

Оффлайн Ілона

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1537
    • Просмотр профиля
Дводенний кінний похід з Тернополя
« Ответ #3 : Март 16, 2014, 18:41:57 »
Paloma, ну коли група в чоловік п"ять збереться, то вони дату перенесуть коли нам буде вигідно...  :yes:
Mar Go, обіцяю твій рюкзак тягнути, коли наважишся приїхати.
Треба терміново знайомитися з Гуцульщиною, щоб не думали що у нас на кожній порядній гілляці по  москалеві  гойдається  :hehe:

Оффлайн Paloma

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 216
    • Просмотр профиля
Дводенний кінний похід з Тернополя
« Ответ #4 : Март 16, 2014, 18:51:32 »
Я про конный поход бредила с подросткового возраста. То на Алтай, то в Карачаево-Черкесию меня мечты (безнадежно) забрасывали. Итого, я нигде не была. Вдруг хоть сейчас что-то сложится.

Оффлайн ---Белый Конь---

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3457
  • Любая дорога начинается с первого шага
    • Просмотр профиля
Дводенний кінний похід з Тернополя
« Ответ #5 : Март 16, 2014, 18:59:00 »
Я б с радостью.Держите меня в курсе дела,если надумаете ;)

Оффлайн Ілона

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1537
    • Просмотр профиля
Дводенний кінний похід з Тернополя
« Ответ #6 : Март 16, 2014, 19:10:31 »
ТаНімаБазару - я завтра телефоную на фірму і домовлюся про наше товариство!
Я вже і так їм в печінкАх сиджу, так що вони і верблюду приженуть - тільки щоб я відчепилася  :tong:
Зустрічають на вокзалі в Тернополі, не потрібно кудись їхати та морочити собі "другі дев"яності"...
Вранці в суботу  зустрілися і на наступний вечір (неділя) наші втомлені та пахнючі  тільця погрузять до потяга додому!

Оффлайн Ultra

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1593
    • Просмотр профиля
Дводенний кінний похід з Тернополя
« Ответ #7 : Март 17, 2014, 15:02:36 »
Илонка, как это ты своей тезке з Тернополя первой не написала?  :sarcastic: Милости прошу в личку со всеми подробностями что\где\когда и тогда, возможно, я это прощу :sarcastic:

Оффлайн Ілона

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1537
    • Просмотр профиля
Дводенний кінний похід з Тернополя
« Ответ #8 : Март 17, 2014, 15:19:21 »
 h:blush то я від щастя здУріла!
До речі, на ці вихідні вже є четверо бажаючих, але в мене Максимка їде до Києва з повісткою розібратися та й з грошима зараз сумно... :glare:
Ні-фіга я його в армію не відпускаю, я десять років як квочка з дітьми сиділа - тепер нехай він дома буде, я йду воювати!  %|
Про похід - я розмовляла з Турклубом,  якщо є п"ятеро бажаючих, то вони під нас організують!
Ось дівчата планують у квітні зібратися!
Бо я планую на наступні вихідні поїхати - у п"ятницю приїду в Тернопіль, там переночую і в суботу вранці буду акі штик на вокзалі.
Ultra, там по ссилочці все описано і фотки є...
Мені подобається  :yes:

Оффлайн Ultra

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1593
    • Просмотр профиля
Дводенний кінний похід з Тернополя
« Ответ #9 : Март 17, 2014, 15:54:15 »
Цитировать
Ultra, там по ссилочці все описано і фотки є...
Мені подобається
Уже изучила ссылочку, слышала и говорила с этими ребятами (они как-то к нам в гости на иппо приезжали). Ну что сказать - места эти красивые, но меня смущает "колхозный" подход к лошадям и езде. Например я спрашивала почему у них люди без каски ездят, на что было отвечено: "Когда предлагаешь каску, у людей появляются "нехорошие" мысли о небезопасности наших лошадей. А у меня кобылы спокойные как танки, не нужны мне каски". Мои заверения, что это все-таки животное и случится может что угодно они не восприняли как что-то серьезное и отмахнулись, да и вообще смотрели на нашу обычную тренировку с удивлением  :sarcastic: . Поблагодарили за гостеприимство и сказали, что учится им у нас нечему, они и так знают как все должно быть, ну это их право.
Вообщем кто не заморачивается такими вещами, то вариант отличный, только бы погода не подкачала. Зато теперь у меня появилась идея организовать наш собственный поход (точнее она была давно, только как-то все времени не было на ее осуществление), правда хочется более теплой погодки.
Цитировать
Бо я планую на наступні вихідні поїхати - у п"ятницю приїду в Тернопіль, там переночую і в суботу вранці буду акі штик на вокзалі.
Не хочу отнимать драгоценное время, но в гости приглашаем :) . Тем более, что у нас совсем редко кто-то из форумчан бывает

Оффлайн Ілона

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1537
    • Просмотр профиля
Дводенний кінний похід з Тернополя
« Ответ #10 : Март 25, 2014, 14:25:00 »
Ну що, шановні - може б через 12 днів (на 5 квітня) -  йшли весну зустрічати на Тернопільщину?
Я за цей час схудну щоб мені верблюда не шукали...
Якраз тепленько буде, не хролоно і не жарко, ну і мошкара ще не розліталася!  :madgirl:
Ultra, я зателефоную на фірму і запитаюся чи є у них каски, у крайньому випадку шолом мотоциклетний візьму...
Прикиньте скільки шашличників кине пити, коли я у такому видОсі з-за дерев на коні  вигулькну  :sarcastic:
Ну шо - вперед за пригодами на "другі дев"яносто"!  :glad:



Оффлайн Пташка

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1470
  • Пособник карателей :)
    • Просмотр профиля
Дводенний кінний похід з Тернополя
« Ответ #11 : Март 25, 2014, 14:34:41 »
Ой! И я! И меня...! ХОЧУ!!! :)))
Есть места еще для Киевских бандеровцев ? :)))