Автор Тема: I этап кубка Дарлинга 24 мая на территории КЗ Тракен в Чутово !  (Прочитано 19828 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Masha S.

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2377
  • Horseland
    • Просмотр профиля
24 го мая на территории Тракена - будет проводиться первый этап кубка Дарлинга по конкуру !
Положения по данному мероприятию можно скачать на главной странице сайта  :yes:


Оффлайн Tunchik

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 7175
    • Просмотр профиля
А из форумчан кто-нибудь будет участвовать? Признавайтесь!

Оффлайн Masha S.

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2377
  • Horseland
    • Просмотр профиля
Я и Фабиола  :sarcastic:
в качестве тогровых представителей и прессы  :sarcastic:

Оффлайн Masha S.

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2377
  • Horseland
    • Просмотр профиля
ПРОГРАММА СОРЕВНОВАНИЙ
Маршрут № 1 (1 лига)
высотой до 90 см, табл. А с перепрыжкой
         ст. 238.2.2
Маршрут № 2 (2 лига)
высотой до 105 см, табл. А, с перепрыжкой
         ст. 238.2.2
Маршрут № 3 (3 лига)
высотой до 115 см, табл. А; с перепрыжкой
         ст. 238.2.2
Маршрут № 4 (4 лига)
высотой до 130 см, табл. А; с перепрыжкой


Оффлайн Tunchik

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 7175
    • Просмотр профиля
Маши, рассказывайте и показывайте ;)

Fabiola

  • Гость
вже матеріал у Асі...ввечері чекайте  ;)

... мої особисті враження ... на таких ємоціях шо не знаю про шо розказувати  h:blush  :glad:  ... може моє бачення всього дещо субьєктивне так як я добре знаю Алєксєєвих і дівчата з бази - мої близькі подруги (хоча знайомі ми порівняно недовго) ... але тримати такий рівень змагань і не втрачати при цьому дружню атмосферу - потрібно мати неабиякий талант і потяг до справи, яка робиться ... мій низький уклін Олександру Богдановичу і Маринці, вони для мене в багатьох моментах є прикладом для наслідування ... я не писала цього в статті,але в темі хочу все-таки сказати, що я ще не бачила такого керівництва, яке під час підготовки змагань не тільки вказівки роздає кому і шо робити,але й разом з усіма паше, щоб встигнути по максимуму забезпечити комфортне перебування і спортсменів, і коней, і організаторів і заохотити глядачів подивитись змагання ... проблеми є  завжди і вони вирішуються, але на період змагань це все просто відсікається і влаштовується ну просто якесь свято  :glad: ... враховуються всі категорії любителів коней - кожен знайде собі місце, хто пофотати ( h:DD це я не тільки про себе), хто потанцювати, хто по сто грамів культурно випити, розслабитись та в компанії друзів відпочити ... наскільки я зараз скептично відношусь до кінного спорту в цілому, але гадаю, що в цієї бази багатий потенціал ...  :yes: ТАК ТРИМАТИ!!!!


... ну а за недоліки фіг його зна шо казати ... я мабуть в рожевих окулярах ходила, або діапазон мого обьєктива не дозволив мені побачити їх протягом цих двох днів :)  h:D

... перед Машунькою дуже вибачаюсь ...  h:blush ... я знаю шо свинюка ... наступного разу спробую встигнути все і фотки людям показати і тобі допомогти  ;)

Оффлайн Florochka

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 4
    • Просмотр профиля
Привет!!!!!!! Кто-нибудь подскажите пожалуйста где можно достать фотки с этих соревнований, очень-очень хочется взглянуть!!!!!!!! :unsure:Они вообще будут выложены на этом сайте???? Короче ПОМОГИТЕ КТО МОЖЕТ!!!!!!

Оффлайн Unison

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 5963
    • Просмотр профиля
Привет!!!!!!! Кто-нибудь подскажите пожалуйста где можно достать фотки с этих соревнований, очень-очень хочется взглянуть!!!!!!!! :unsure:Они вообще будут выложены на этом сайте???? Короче ПОМОГИТЕ КТО МОЖЕТ!!!!!!

спокойнее-спокойнее. Всё будет! :) Фабиолка ж написала выше  ;)

Оффлайн ФКСХО

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 23
    • Просмотр профиля
Фоторепортаж с соревнований есть на сайте ФКСХО http://horses.kharkov.ua/gallery/pervyjj-jetap-kubka-darlinga-24.05.2009/

Fabiola

  • Гость
http://www.uahorses.com/index.php?option=com_content&view=article&id=303:i--q-q&catid=2&Itemid=31

стаття вийшла дещо із запізненням на тиждень по "причинческим технинам"  :hehe: ... забагато новин одразу того тижня довелось освітити адміністраторам сайту і все ж хочеться головною новиною вставити :) ... фотографії будуть за дві години  :yes:

Fabiola

  • Гость
http://www.uahorses.com/gallery/thumbnails.php?album=70

просю всіх сюди :) ... 98 фотографій з Дарлінга ... гадаю ображених не буде  :yes: ... якщо хто знає тих, кого я не підписала пишіть сюди - буде дописано ... я зараз просто заліки здаю ... вішаюсь ... стартові протоколи "по діагоналі" вивчала ... часу не вистачає  h:DD

Оффлайн Masha S.

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2377
  • Horseland
    • Просмотр профиля
Очень интересная статья  :yes: и фотки достойные  :yes: Машуль.. - ну ты в курсе .. кого мне - и в каких ракурсах.. - чем больше тем лучше  :sarcastic: Харьковчан могу идентифицировать.. Ася появится - я ей сброшу ф.и. и клички лошадей.