ПОРІД КОНЕЙ 12.06.2016
1 заїзд
ВЕЛИКИЙ ТРИРІЧНИЙ ОРЛОВСЬКИЙ ПРИЗ
коні 3-х років орл. рис. пор. 1600 м
1гіт
ПЛЮЩ - т.-сір. жер. орл. (Іл-Помощь) ФГ «Голд-Сад», Красношлик О. 2.11,7 - 1 місце
КОФЕІН - т.-сір. жер. орл. (Фінал-Кармеліта) ПВ Курганов Р., Красношлик М. 2.12,9 - (гал. до ст.)
ДУЕЛЬ - св.-гн. коб. орл. (Уклон-Дарніца) Запорізький к.з., Гайченя Т. 2.13,4 - 2 місце
ПЛАТИНА - чер.-сір. коб. орл. (Флоріано-Палатка) Лимарівський к.з., Савчиц К. 2.15,2 - 3 місце
БАШНЯ - сір. коб. орл. (Шквал-Біосфера) Запорізький к.з., Авдемірець А. 2.15,6 - 4 місце
ПЛАТА т. - сір. коб. орл. (Арарат-Піхта) Дібрівський к.з., Оборін М. 2.23,2 - 5 місце
АВСТРІЯ - сір. коб. орл. (Вулкан-Алушта) Дібрівський к.з., Юркевич Ю. 2.23,4 - 6 місце
2 скачка
НА ЧЕСТЬ ПАМ’ЯТІ МАЙСТРА-ЖОКЕЯ АКІМОВА А.Є. (ГРУПА IV)
коні 2–х років чистокровної верхової породи 1000 м
НЕФЕРТІТІ – гн. коб. (Нотрдам-Лагуна) ПСП "Ім. Шевченка", Ткаченко О. 1.24,80 - 1 місце
ЕРІДА – гн. коб. (Рігодон – Ексцетрика) ПП "Мустанг" "Конезаводчик Федоров", Кирнес Є. 1.26,09 - 2 місце
ДЕ ЛЯ ФЕР – вор. жер. (Ламінат – Домінантная) ТОВ "Агрофірма Корнацьких", Бричак Ю. 1.26,43 - 3 місце
ДЕКАДА – руд. коб. (Дуел Ет Дон – Дуката) ПВ Гладких А.Ф., Думан О. 1.26,55 - 4 місце
ДІЛЕР – т.гн. жер. (Лаайєк – Дордань) Дніпропетровський к.з., Северін О. 1.28,42 - 5 місце
СІНДІ – гн. коб. (Санніз Флорида – Де Марсіта) Онуфріївський к.з., Женчук Ю. 1.28,89 - 6 місце
ТРАКТ – гн. жер. (Тахока Принц – Рагдаль) Онуфріївський к.з., Гринчак Р. 1.32,53 - 7 місце
3 заїзд
ПРИЗ БАРСА
коні 4-х років орл. рис. пор. 1600 м
1 гіт
БАХМАЧ - вор. жер. орл. (Чардаш-Баккара) Запорізький к.з., Трубецькой А. 2.05,2 - (гал. до ст.)
УРОВЕНЬ - сір. жер. орл. (Вулкан-Упаковка) Запорізький к.з., Авдемірець А. 2.15,6 - 1 місце
ПОРОШОК - т.-сір. жер. орл. (Шалун-Пікарда) Дібрівський к.з., Оборін М. 2.16,5 - 2 місце
ПЛАНШЕТ - т.-сір. жер. орл. (Шалун-Пальба) пр.вл. Албул Д., Красношлик М. 2.19,6 - 3 місце
РЕШКА - сір. коб. орл. (Шквал-Розетка) Запорізький к.з., Тальянський В. 2.24,0 - 4 місце
4 скачка
ПРИЗ ЛІТНІЙ (ГРУПА ІІ)
коні 2–х років чистокровної верхової породи 1200 м
СТРАДІВАРІ – руд. жер. (Трю Стар – Сваммі Моммі) ПП "Кінний завод "Мілленніум", Клочинський А. 1.24,44 - 1 місце
БАТИР – гн. жер. (Нотрдам – Балгена) ПСП "Ім. Шевченка", Ткаченко О. 1.24,46 - 2 місце
АЛЬКАСАР – т.гн. жер. (Жазафна – Атлантік Пірл) ПВ Рикова В., Москаль Д. 1.24,99 - 3 місце
СІАМ – руд. жер. (Санніз Флорида – Магія) Онуфріївський к.з., Женчук Ю. 1.25,48 - 4 місце
ТАВРИДА – вор. коб. (Ратібор – Троя) ПП "Кінний завод "Мілленніум", Бебешко А. 1.25,97 - 5 місце
БРОКЕР – гн. жер. (Експект – Багряная) Дніпропетровський к.з., Северін О. 1.26,63 - 6 місце
БІРМА – сір. коб. (Маджестік Альфабет-Брахма) Онуфріївський к.з., Гринчак Р. 1.26,89 - 7 місце
МІЛОРД – гн. жер. (Ламінат – Марі-Авель) ТОВ "Агрофірма Корнацьких", Бричак Ю. 1.27,18 - 8 місце
МАЕСТРО – гн. жер. (Трю Стар – Мірра) ПП "Кінний завод "Мілленніум", - знята
5 заїзд
ЛІТНІЙ ПРИЗ
коні 3-х років рис.пор. 1600 м
1 гіт
ОЧАГ - вор. жер. рос. (Гоготун-Опала) Лимарівський к.з., Красношлик М. 2.05,4 - 1 місце
БРИФІНГ - гн. жер. рос. (Графік-Блажь) Запорізький к.з., Тальянський В. 2.07,6 - 2 місце
ГАНГ - гн. жер. рос. (Гоготун-Гіпотеза) Лимарівський к.з., Красношлик О. 2.16,9 - 3 місце
ВОРКУТА - св.-гн. коб. рос. (Карфаген-Волга) Дібрівський к.з., Оборін М. 2.18,2 - (гал. на ст.)
РЕГАТА - св.-гн. коб. рос. (Графік-Рулада) Запорізький к.з., Бауров В. 2.18,5 - 4 місце
6 скачка
ПРИЗ ДЄРЗКОГО (ГРУПА ІІ)
коні 3–х років і старше чистокровної верхової породи 1600 м
КЛІВЕР – гн. жер., 2013 р.н. (Торнадо Лайт – Клюква) Дніпропетровський к.з., Клочинський А. 1.52,40 - 1 місце
ЕЛІПС – гн. жер., 2012 р.н. (Есулан – Ембарда) ПП "Мустанг" "Конезаводчик Федоров", Москаль В. 1.52,62 - 2 місце
ФЛАЙ ПРОДЖЕКТ – руд. жер., 2012 р.н. (Санніз Флорида – Філлі Бергере) ПП "Кінний завод "Мілленніум", Сергієнко А. 1.53,12 - 3 місце
ДАМІР (IRE) – т.гн. жер., 2012 р.н. (Дарк Енджел – Синк) ПП "Кінний завод "Мілленніум", Бебешко А. 1.53,15 - 4 місце
ДІНАМА – гн. коб., 2012 р.н. (Мадамер – Діавона) Деркульський к.з., Северін А. 1.57,85 - 5 місце
ОШТЕН ЭЛЬ (CAN) – сір. жер., 2009 р.н. (Ел Прадо – Юнінкумберт) ПВ Дигало О.В., Ілієнко М. 1.59,63 - 6 місце
РОЛЕКС – т.гн. жер., 2013 р.н. (Ламінат – Регілана) ТОВ "Агрофірма Корнацьких", Бричак Ю. 2.09,92 - 7 місце
7 заїзд
ПРИЗ ВІТРА
коні 2-х років орл.рис.пор. 1600 м
ДУЕТ - гн. жер. орл. (Уклон-Дарниця) пр.вл. Красношлик М., Красношлик М. 2.24,0 - 1 місце
КАРМЕН - вор. коб. орл. (Есмінець-Кібітка) Лимарівський к.з., Красношлик О. 2.24,5 - 2 місце
РАЗГУЛЯЙ - вор. жер. орл. (Уклон-Романтика) Запорізький к.з., Авдемірець А. 2.29,8 - 3 місце
УРЕНГОЙ - чер.-сір. жер. орл. (Фестиваль-Україна) Дібрівcький к.з., Оборін М. 2.31,1 - 4 місце
ДИКА КІШКА - гн. коб. орл. (Крестовий Поход-Джулія) Лозівський к.з., Гаврилюк А. 2.31,5 - 5 місце
АНТАЛІЯ - сір. коб. орл. (Афоризм-Артистка) Дібрівський к.з., - знята
8 скачка
ПРИЗ ВЕЛИКИЙ ЛІТНІЙ (2000 GUINEAS) (ГРУПА І)
коні 3–х років чистокровної верхової породи 1600 м
ТАХІОН – сір. жер. (Узурпатор – Трю Тайм) ПП "Кінний завод "Мілленніум", Сергієнко А. 1.54,20 - 1 місце
ЛІМІТ – гн. жер. (Морфеус – Лайтнінг Скіер) Дніпропетровський к.з., Клочинський А. 1.54,89 - 2 місце
ЛЮКС – гн. жер. (Сарем – Леріда) ПП "Мустанг" "Конезаводчик Федоров", Москаль В. 1.55,51 - 3 місце
УСАРІЯ (POL) – гн. коб. (Фореве Бонд – Усалія) ПП "Кінний завод "Мілленніум", Бебешко А. 1.55,83 - 4 місце
БРАСЛЕТ – гн. жер. (Гар Джет – Бальгена) ПСП "Ім. Шевченка", Ткаченко О. 1.55,84 - 5 місце
ШАЙДАР – вор. жер. (Шамус – Далайма) ТОВ "Дельфин", Женчук Ю. 1.58,33 - 6 місце
ЗУХДІЯТ (RUS) – т.гн. коб. (Ху Дрю Тэйтум – Зіфааф) ПП "Мустанг" "Конезаводчик Федоров", Кирнес Є. 2.01,54 - 7 місце
ОРФЕЙ – сір. жер. (Гар Джет – Ескапада) ПВ Дигало О.В., Ілієнко М. 2.03,96 - 8 місце
ТІТУЛ – гн. жер. (Ламінат – Торі-Топ) ТОВ "Агрофірма Корнацьких", Бричак Ю. 2.04,43 - 9 місце
АТЛАНТ – гн. жер. (Жазафна – Атлантік Пірл) ПВ Рикова В., Кучеренко Р. 2.04,84 - 10 місце
9 заїзд
ВЕЛИКИЙ ТРИРІЧНИЙ ОРЛОВСЬКИЙ ПРИЗ
коні 3-х років орл.рис.пор. 1600 м
2 гіт - знято
10 скачка
ПРИЗ ЗАПОВІДІ (1000 GUINEAS) (ГРУПА ІІ)
кобили 3–х років чистокровної верхової породи 1600 м
УСТЕРА (POL) – гн. коб. (Фореве Бонд – Урода) ПП "Кінний завод "Мілленніум", Сергієнко А. 1.55,03 - 1 місце
ЛЮБЛЯНА – гп. коб. (Рігодон – Лунга) ПП "Мустанг" "Конезаводчик Федоров", Думан О. 1.56,06 - 2 місце
ГЕРБЕРА – руд. коб. (Гар Джет – Гординя) ПВ Дигало О.В., Ілієнко М. 1.56,15 - 3 місце
РАЗНІЦА – гн. коб. (Ахелес – Рангуна) Дніпропетровський к.з., Клочинський А. 1.56,76 - 4 місце
КАСАНДРА – гн. коб. (Купец – Естреліна) ПП "Кінний завод "Мілленніум", Ткаченко А. 1.57,07 - 5 місце
11 заїзд
ПРИЗ БАРСА
коні 4-х років орл.рис.пор. 1600 м
2 гіт
ПОРОШОК - т.-сір. жер. орл. (Шалун-Пікарда) Дібрівський к.з., Оборін М. 2.13,8 - 1 місце
БАХМАЧ – вор. жер. орл. (Чардаш-Баккара) Запорізький к.з., Трубецькой А. 2.20,9
ПЛАНШЕТ - т.-сір. жер. орл. (Шалун-Пальба) пр. вл. Албул Д., Красношлик М. 2.22,3 - 2 місце
УРОВЕНЬ - сір. жер. орл. (Вулкан-Упаковка) Запорізький к.з., Авдемірець А. 2.26,6 - 3 місце
РЕЗУЛЬТАТИ РОЗІГРАШУ ПРИЗУ БАРСА
ПОРОШОК - т.-сір. жер. орл. (Шалун-Пікарда) Дібрівський к.з., Оборін М. - 1 місце
УРОВЕНЬ - сір. жер. орл. (Вулкан-Упаковка) Запорізький к.з., Авдемірець А. - 2 місце
ПЛАНШЕТ - т.-сір. жер. орл. (Шалун-Пальба) пр.вл. Албул Д., Красношлик М. - 3 місце
РЕШКА - сір. коб. орл. (Шквал-Розетка) Запорізький к.з., Тальянський В. - 4 місце
БАХМАЧ - вор. жер. орл. (Чардаш-Баккара) Запорізький к.з., Трубецькой А. - 5 місце
12 заїзд
ЛІТНІЙ ПРИЗ
коні 3-х років рис.пор. 1600 м
2 гіт - знято