Результати випробувань чистокровної верхової та рисистих порід коней (Одеський іподром, 03.07.2016)
1 СКАЧКА
НА ЧЕСТЬ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
Коні 2-х років чистокровної верхової породи
Дист. 1200 м
4 група
ПІРАНЬЯ – гн.коб.2014р.н.(Чавсар-Пєрвая Флєйта) Приватний власник Налбатов О., Клочинський А. 1.26,12 - 1 місце
МІДІЯ - сір.коб.2014р.н.( Маджестік Альфабет-Данара) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України», Женчук Ю. 1.27,18 - 2 місце
ТРІАДА – гн.коб.2014р.н.(Тахока Принц-Дужа) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України», Гринчак Р. 1.28,90 - 3 місце
РАЛЬТА - т-гн.коб.2014р.н.(Топджер-Ремерія) Приватний власник Береговий П.М., Логвіненко О. 1.28,91 - 4 місце
2 ЗАЇЗД
КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ
Коні 2-х років рисистих порід
Дист. 1600 м
КОРОЛЄВСКИЙ ФАВОРИТ – гн. жер.орл.2014р.н.(Фрагмент-Конкурентка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України», Гаврилюк О. 2.54,7 - 1 місце
КАБРІОЛЕТ – руд.жер.рос.2014р.н.(Бальзак-Корона) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України», Гайченя Т. 2.55,5 - 2 місце
БАГІРА – т-гн.коб.рос.2014р.н.(Гоготун-Біоліта) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України», Кузьменко О. 2.55,9 - 3 місце
ОНЄГА - гн.коб.рос.2014р.н.(Гоготун-Осєтія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України», Буткевич С. 3.34,0 - 4 місце
3 СКАЧКА
НА ЧЕСТЬ МАЙСТРА-ТРЕНЕРА, МАЙСТРА-ЖОКЕЯ ДВОРНИКА МИКОЛИ ФЕДОРОВИЧА
Жеребці 2-х років чистокровної верхової породи
Дист. 1200 м
4 група
ЛІССАБОН - гн.жер. (Сарем-Ледея) ПП "Мустанг" "Конезаводчик Федоров", Кірніс Є. 1.24,84 - 1 місце
ДОНБАС СТАР – гн.жер.2014р.н.(Пілотинг Сігнал-Еквестрія) Приватний власник Налбатов О., Клочинський А. 1.25,02 - 2 місце
ШЕРГАРТ - гн.жер.2014р.н.(Шамус-Далайма) ТОВ «Дельфін», Женчук Ю. 1.26,21 - 3 місце
ЛАУРЄАТ – гн.жер.2014р.н. (Ахелес-Лайтінг Скайєр) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України», Северін О. 1.27,52 - 4 місце
ВЗЛЬОТ - вор.жер.2014р.н.(Узурпатор-Власть) Філія «Стрілецький кінний завод №60» ДП «Конярство України», Бричак Ю. 1.30,80 - 5 місце
4 СКАЧКА
ВЕЛИКИЙ ПРИЗ ДЛЯ КОБИЛ
Кобили 2-х років чистокровної верхової породи
Дист. 1200 м
2 група
ТАВРІДА – т-гн.коб. 2014р.н.( Ратібор -Троя) ПП «Кінний завод «Мілленніум», Бебешко А. 1.22,06 - 1 місце
ВАЛЕНСІЯ - гн.коб. 2014р.н.(Купєц-Вівідлі) ПП «Кінний завод «Мілленніум», Сергієнко А. 1.22,65 - 2 місце
ЕРІДА – т-гн.коб.2014р.н.(Рігодон-Ексцентріка) ПП «Мустанг», Кирніс Є. 1.23,61 - 3 місце
ДЖАКАРТА – гн.коб.2014р.н.( Нотрдам – Дейзі) ПСП «ім.Шевченка», Ткаченко О. 1.25,40 - 4 місце
БІРМА – сір.коб.2014р.н.(Маджестік Альфабет-Брахма) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України», Женчук Ю. 1.27,61 - 5 місце
НЄФЄРТІТІ - гн.коб.2014р.н.( Нотрдам – Лагуна) ПСП «ім.Шевченка», Кучеренко Р. 1.30,58 - 6 місце
РУФЬ - руд.коб.2014р.н.(Гімн-Рангуна) Приватний власник Береговий П.М., Москаль Д. 1.32,78 - 7 місце
5 СКАЧКА
ВЕЛИКИЙ СПРИНТЕРСЬКИЙ ПРИЗ
Коні 3-х років і старше чистокровної верхової породи
Дист. 1200 м
2 група
ДАМІР - т-гн.жер. 2012р.н.( Дарк Енджел-Синк) ПП «Кінний завод «Мілленніум», Бебешко А. 1.20,63 - 1 місце
ЕЛЛІПС - т-гн.жер.2012р.н. (Есулан-Ембарда) ПП «Мустанг», Керніс Є. 1.20,67 - 2 місце
ОШТЕН ЕЛЬ – сір.жер.2009р.н.(Ель Прадо-Юнікумберт) Приватний власник Дигало О.В., Ілієнко М. 1.22,59 - 3 місце
ГОЛДЕН СТОРІ - гн.коб.2013р.н.(Топджер-Гормона) Приватний власник Підгорний М.І., 1.23,52 - 4 місце
ДОМБАЙ – руд.жер.2013р.н.(Мачо-Дейзи) ПСП «ім.Шевченка», Ткаченко О. 1.23,62 - 5 місце
АТЛАНТ - гн.жер.2014р.н.(Жазафна-Атлантік Пєрл) Приватний власник Рикова В.Ю., Москаль Д. 1.24,81 - 6 місце
БРАМА – т-гн.коб.2013р.н.(Мадамєр-Блискавка) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України», Клочинський А. 1.27,13 - 7 місце
ТІТУЛ - гн.жер.2014р.н.(Ламінат-Торі Топ) ТОВ «Агрофірма Корнацьких», Бричак Ю. 1.28,99 - 8 місце
6 ЗАЇЗД
Коні 2-х років рисистих порід
Дист. 1600 м
СЬОГУН – руд.жер.рос.2014р.н.(Голос-Субсідія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України», Савчиц В. 2.30,2 - 1 місце
ДІКАЯ КОШКА – гн.коб. орл.2014р.н.(Крестовий Поход-Джулія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України», Гаврилюк О. 2.37,1 - 2 місце (н\х)
ОКРАЇНА - гн.коб.рос.2014р.н.(Київград-Ольха) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України», Заставнюк О. 2.38,8 - 3 місце (2)
ОГАЙО - вор.жер.рос.2014р.н.(Гоготун-Огласка) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України», Сауляк А. 2.45,6 - 4 місце (3)
ДУБРАВА – т-сір.коб.орл.2014р.н.(Рубікон-Декада) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України», Косюк М. 2.56,10 - 5 місце (4)
7 ЗАЇЗД
Коні 3-х років рисистих порід
Дист. 1600 м
РЕГАТА - св-гн.коб.рос.2013р.н.(Графік-Рулада) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України», Тальянський В. 2.14,1 - 1 місце
ОРЄГОНА – вор.коб рос.2013р.н. (Гоготун-Одіссєя) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України», Кузьменко О. 2.15,3 - 2 місце
КОРЮШКА - сір.коб.орл.2013р.н.(Шквал-Капєлька) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України», Заставнюк О. 2.30,6 - 3 місце
РАСТОРОПША - сір.коб.орл.2013р.н.(Шквал-Радуга) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України», - знята
8 СКАЧКА
НА ЧЕСТЬ ТОВ "ДЕЛЬФІН"
Коні 3-х років чистокровної верхової породи
Дист. 1800 м
4 група
ШАЙДАР - вор.жер.2013р.н.(Шамус-Далайма) ТОВ «Дельфін», Женчук Ю. 2.08,35 - 1 місце
ТІБЕРІЙ - сір.жер. 2013р.н.(Ратібор -Тізгінал) ПП «Кінний завод «Мілленніум», Сергієнко А. 2.09,06 - 2 місце
ТАДОРКА – т-гн.коб.2013р.н.( Тахока Принц-Рагдаль) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України», Гринчак Р. 2.11,05 - 3 місце
РАЗНИЦЯ – т-гн.коб.2013р.н.(Ахелес-Рангуна) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України», Северін О. 2.11,48 - 4 місце
МАГДА - т-гн.коб.2013р.н.(Мадамєр-Мєтрія) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України», Москаль Д. 2.17,06 - 5 місце
9 СКАЧКА
ПРИЗ ЕЛАСТИ
Кобили 3-х років чистокровної верхової породи
Дист. 1800 м
3 група
МОДА – т-гн.коб.2013р.н.( Маджестік Альфабет-Де Марсіта) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України», Женчук Ю. 2.08,58 - 1 (2) місце (кросинг)
КАССАНДРА - гн.коб. 2013р.н.(Купєц-Естреліна) ПП «Кінний завод «Мілленніум», Ткаченко О. 2.08,60 - 2 (1) місце
РАБІГУЛЬ - гн.коб. 2013 р.н. (Гелій-Руганда) ПП "Мустанг" "Конезаводчик Федоров", Москаль В. 2.08,70 - 3 місце
ЛЮБЛЯНА – гн.коб.2013р.н.(Рігодон-Лунга) ПП "Мустанг" "Конезаводчик Федоров", Кирніс С. 2.08,81 - 4 місце
БЕЛЛАТРІСА - т-гн.коб. 2013р.н.(Ратібор -Бірєтта) ПП «Кінний завод «Мілленніум», Сергієнко А. 2.08,86 - 5 місце
ГЕРБЕРА - руд.коб.2013р.н.( Гар Джет -Гординя) Приватний власник Дигало О.В., Ілієнко М. 2.09,22 - 6 місце
ПОЕТІКА - сір.коб. 2013р.н.(Ратібор-Палс) ПП «Кінний завод «Мілленніум», Бебешко А. 2.10,72 - 7 місце
УСАРІЯ - гн.коб. 2013р.н.(Фореве Бонд-Усалія) ПП «Кінний завод «Мілленніум», Клочинський А. 2.10,75 - 8 місце
НЕНАГЛЯДНАЯ – вор. коб.2013р.н.( Ламінат -Навігація) Приватний власник Дигало О.В., Ілієнко Н. 2.19,81 - 9 місце
10 СКАЧКА
ПРИЗ ЕЛІТИ
Коні 4-х років і старше чистокровної верхової породи
Дист. 2400 м
2 група
ЯНГ БОЙ - гн.жер. 2009р.н.(Баратея-Язмін) ПП «Кінний завод «Мілленніум», Бебешко А. 2.53,46 - 1 місце
ФЛАЙ ПРОДЖЕКТ - руд.жер. 2012р.н.(Морфєоз-Лайтінг Скайєр) ПП «Кінний завод «Мілленніум», Сергієнко А. 2.55,79 - 2 місце
ДІНАМА - гн.коб.2012р.н.(Мадамєр-Діавона) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України», Клочинський А. 3.00,58 - 3 місце