Автор Тема: Історії з аматорського життя  (Прочитано 64423 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн tigra

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1067
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #132 : Апрель 17, 2016, 09:25:37 »
История о жизни пятен

Периодически то в полях, то прям за манежем Надя кричит громким голосом разные слова ,типа: "Смотри, аист!!!".
Я хорошо реагирую на глаголы: честно смотрю в указанную сторону, но всегда оказывается, что Надя неправду говорит. Никакой там не аист ,а обычное пятно. Для близорукого человека все пятна по-своему разные. Есть черные пятна - их Надя авторитетно называет воронами. Есть серые, и такие вот, чёрно-белые.

Происхождение темных пятен схоже с появлением кругов на полях или развалинами Стоун-Хэнджа. Вот есть они - и всё. Перемещаются по-всякому.
А начитанные умные люди вроде Нади находят этому свои объяснения ,с научной же точки зрения.

А они правда пятна :yes: Не верите?


Если за пятнами долго и целенаправленно ходить, они превращаются в летающие пятна!


А аисты всякие - не более ,чем миф! Это любой близорукий знает :sarcastic:


Оффлайн tigra

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1067
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #133 : Апрель 17, 2016, 09:32:37 »
Укротительница тигров Гуцы
Опытным путём было выяснено, что из лошадей Гуцулка троллит только тех , кто боится ,когда его троллят. Манюню, там.  А всякие наглые дети вводят её, мудрую женщину, в ступор. И даже лирические воспоминания.

Кнопочка "выключения" Гуцулки находится сразу за холкой. И если туда нажать, то в Гуце просыпается добрая бабушка с яблоками, тока без яблок. Но и без пенделей :yes: Честно-честно.


Оффлайн Nadiya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1250
  • nadiya_dp@mail.ru
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #134 : Апрель 17, 2016, 18:27:14 »
Ооо, дочекалась фото! До речі, Знайшли ще одну кнопку в Гуци: як її одразу з Манюнею в леваду не вивести, а дати поскніти на самоті з півгодини, то вона ладна всіх любити, аби вже вивели. Перевірено моїм чоловіком, коли він лишився на хазяйстві, а я командувала по телефону.

Оффлайн Nadiya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1250
  • nadiya_dp@mail.ru
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #135 : Апрель 17, 2016, 18:30:40 »
Цитата: tigra
в Гуце просыпается добрая бабушка с яблоками, тока без яблок.
як це без яблук? А це що? (Тицяю пальцем Гуці по дупі) ось, ось вони, яблука!

До речі, я не начитана, а просто лупата:)

Оффлайн tigra

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1067
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #136 : Апрель 17, 2016, 20:17:47 »
Хм... Если б у добрых бабушек яблоки были на ж...пе, считались бы они такими  добрыми? :unsure:

Надо же, а со стороны интеллигентно выглядишь :sarcastic: Ну сорь ,ежели обшиблась!

Оффлайн Nadiya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1250
  • nadiya_dp@mail.ru
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #137 : Апрель 29, 2016, 08:49:35 »
Історія №30
Про молодість

Хтіла дочекаться фото, але вже наступного разу, бо терпець уривається.
Манюня молода кобилка, й те, що побігати вона любить, я знала. Та воно й корисно молодій кобилці бігать, то всякий дурень вам скаже. А я ж-бо не дурень, тому, перш ніж в сідло лізти, беру її на корду.

По первах все було добре, кобилка ліньки навертала кола, намагаючись хапнути травички. Потім ми додали жменьку вівса. Потім вона погуляла тиждень без сідла. І ось наступної суботи я беру її на корду. А збоку теля пасеться. Манюня мовчки дійшла до хвіртки, а від хвіртки рвонула так, що корда захурчала в мене в руках. Мінус один обпечений палець. Тої миті я її вдержала, сусідські городи лишилися живі (як же я мрію, ой людоньки, аби всі сусіди позагороджали свої кабачки хоч абияким перелазом! Безнадійно, вони споконвіку жили з городами нарозхрист, ще як вони доходили до старого лісу з зайцями та лисицями, що їм мої коні!). Попобігали ми, потеліпкалась я трошки, а кобила, здається, зовсім не пітніє, чи не вміє, чи дефект шкіри такий. Не може ж здорова коняка так бігать і не впрівать!

А що в мене є! Це те, заради чого я не можу дочекатись фотоапарата, аби похвалитись, така гарна штука! Пад для їзди без сідла. Ще треба стремена під нього купить, перші спроби сідала без нього, трохи боязно.

Що я  можу сказать: це саме для їзди без сідла. Сидиш і відчуваєш під собою конячу спину, як вона занадто струнка, то й хребет буде чутно. Але на відміну від звичайного голого коня ти нікуди не з'їжджаєш, нікому не тиснеш (пад товстенький), ще й маєш добрячі упори. І коню в плечі ніщо не давить. Але ця штука не на повсякдень, як не крути, кінь має бути добре прокачаний.

Ось. На чому я зупинилась? А! Поки я впрівала на корді, Манюня прохолоджувалась навколо мене. А потім ми помінялись ролями: я залізла впрівати в новенький пад (стремен ще немає, та й лячно, тож трималась обома ногами), а Манюня катала мою тушку кроком. І наскільки вона весело бігала в мене в руках, настільки слухняно вела себе піді мною. Що дуже порадувало.

В неділю приїхали друзі з дітьми. Бо як є свої коні в близької подруги, то нащо катати дітей в парку п'ять хвилин коло, як можна приїхати до мене й покатати їх годину? Беру я Манюню, кажу: зараз вона трохи вибігається, а потім все буде добре. Картина в нас була десь отака:


Уявіть очі батьків  :sarcastic: сьогодні Манюня наплювала на теля й вибрала собі інший страшний об'єкт - сусідську дітлашню. Я їх ще попрохала гвалтувать погаласніше, тож Манюня в якусь мить таки залишила мені ще один обпечений палець і втекла на сусідьську пашню. Зате потім ми спокійно до дітей підійшли, погладились і пішли працювать. Я вручила її татові, дитину закинула кобилі на пад, маму поставила збоку на підхваті й пішла спокійно працювать з Гуцулкою. Ото вже батьки находились, й діти накатались!

Оффлайн tigra

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1067
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #138 : Апрель 29, 2016, 12:30:58 »
в качестве средства для борьбы с обожжёнными пальцами используется мягкая корда))) У меня теперь только такие - у Зорьки была бурная молодость))) Бооооже упаси - обычную ленту, так пальцы не только пекутся, а ещё и режутся. Да-да. :(



Оффлайн Nadiya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1250
  • nadiya_dp@mail.ru
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #139 : Апрель 29, 2016, 12:54:51 »
А я наступного дня знала, що мені треба вдягти рукавички. Знала.. але забула :)

Оффлайн tigra

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1067
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #140 : Апрель 29, 2016, 13:01:37 »
Слюшай ,а это на уздечке такой дирижабль получается? Если на недоуздке - то может, того: одеть уздечку раз и испортить ей веру в себя? А то раз-два, три - привычка.

Оффлайн Nadiya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1250
  • nadiya_dp@mail.ru
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #141 : Апрель 29, 2016, 13:04:29 »
На вуздечці. На недовуздку навіть не уявляю :)

Оффлайн tigra

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1067
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #142 : Апрель 29, 2016, 13:05:28 »
Хм... И уходит передом. Дашь попробовать?)) Тут надо подумать мозгами.

Оффлайн Nadiya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1250
  • nadiya_dp@mail.ru
    • Просмотр профиля
Історії з аматорського життя
« Ответ #143 : Апрель 29, 2016, 13:33:21 »
Дам ))
Я сама зробила помилку, наступного разу буду одразу підтягувать та переводити в крок, поки не навчиться пристойно себе поводити на корді. А тут хотілось дати спустити пару..