Автор Тема: Просьба модераторов удалить тему.  (Прочитано 20533 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн злата78

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 64
    • Просмотр профиля
Адекватная ли цена на лошадь?
« Ответ #12 : Июнь 25, 2015, 16:51:43 »
у лошади задние копыто торцовые,передние копыта ламинитные.кондиции оставляют желать лучшего,эта лошадь не стоит 25000,и даже 12000 как на мясо, на ней просто мяса нет!ламинит серьезная болезнь,очень дорогое и кропотливое лечение,не излечимое в данной стадии.ездить на такой лошади нельзя,может она имеет плем. ценность?но опять же кобыль не может из за постоянной боли в ногах набрать вес,что она даст жеребенку если самой не хватает?


Оффлайн ---Белый Конь---

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3457
  • Любая дорога начинается с первого шага
    • Просмотр профиля
Адекватная ли цена на лошадь?
« Ответ #13 : Июнь 25, 2015, 16:59:58 »
а как Вы так ламинит определили?
у лошади задние копыто торцовые,передние копыта ламинитные.кондиции оставляют желать лучшего,эта лошадь не стоит 25000,и даже 12000 как на мясо, на ней просто мяса нет!ламинит серьезная болезнь,очень дорогое и кропотливое лечение,не излечимое в данной стадии.ездить на такой лошади нельзя,может она имеет плем. ценность?но опять же кобыль не может из за постоянной боли в ногах набрать вес,что она даст жеребенку если самой не хватает?
:unsure:

Оффлайн Алльо:)

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3462
    • Просмотр профиля
Адекватная ли цена на лошадь?
« Ответ #14 : Июнь 25, 2015, 18:15:07 »
загалом, адекватність чи неадекватність ціни визначає ринок. Якщо знайдеться покупець - ціна адекватна. Не знайдеться - продавець зменшить ціну чи зніме з продажі.
Мінімім, - неетично обговорювати чужі ціни на чужих тварин.

Оффлайн WWF

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 459
    • Просмотр профиля
Адекватная ли цена на лошадь?
« Ответ #15 : Июнь 25, 2015, 18:21:13 »
можливо і не етично, але ж я підняв це питання не у темі продажу це поперше, а по друге, може власник якось прийме до уваги думку ін людей і якщо він дійсно хоче знайти їй гарні руки то передивится ціну до більш реальних розмірів. Бо складається враження що мета у господаря стоїть зовсім інша. А з таким підходом шансів потрапити до мясників в неї набагато більше, якщо дійсно немають можливості утримувати.

Ну то моя власна думка, і сподіваюсь що це так.

Garmata

  • Гость
Адекватная ли цена на лошадь?
« Ответ #16 : Июнь 25, 2015, 18:27:03 »
KyDecHukу предупреждение за политическое сообщение.

Оффлайн Алльо:)

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3462
    • Просмотр профиля
Адекватная ли цена на лошадь?
« Ответ #17 : Июнь 25, 2015, 18:35:48 »
можливо і не етично, але ж я підняв це питання не у темі продажу
і виставили фото з конкретного оголошення. Ви вважаєте це нормою?


KyDecHukу предупреждение за политическое сообщение.
а де політика? Гривня знецінюються. Це - фінансово-економічний факт і аж ніяк не політичний. 

Оффлайн WWF

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 459
    • Просмотр профиля
Адекватная ли цена на лошадь?
« Ответ #18 : Июнь 25, 2015, 18:49:02 »
можливо і не коректно, а як ще передати стан, щоб дізнатись що думають ін участники форуму с приводу формування данної ціни? Та й шкода кобилу, тут здорових за 8-16 продають і теж не особливо розбирають...

П.С. Якщо автор оголошення проти, то хай повідомить - я закрию тему і вилучу фото. В принципі я вже зробив висновки стосовно адекватності ціни. Але хотілось би дізнатись думки і ін користувачів по можливості, це ж не перший і нажаль не останній випадок коли ціну просят дещо завищену розраховуючи на щось  і в кінці кінців рук так і не знаходять і закінчуються все не дуже добре.
  Та й час зараз такий що мало хто собі може дозволити крім того що купити за таку ціну та й ще витратити купу часу і грошей щоб привести все до ладу.

Оффлайн stakantin

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 375
    • Просмотр профиля
Адекватная ли цена на лошадь?
« Ответ #19 : Июнь 25, 2015, 18:52:37 »
С ногами таки проблемы большие. Ламинит или нет достоверно по одной фотке не скжешь, но вероятность высокая. Однозначно можно сказать, что на копытах очень большой клеш, который вертикально запилили, чтобы они не выглядели ластами. С задними тоже самое. Вряд ли там торцовость.  А так же обратите внимание на толжину плюсны и пута - кажется слоновость. Это все большой гемморой.

Оффлайн Алльо:)

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3462
    • Просмотр профиля
Адекватная ли цена на лошадь?
« Ответ #20 : Июнь 25, 2015, 19:03:54 »
можливо і не коректно, а як ще передати стан, щоб дізнатись що думають ін участники форуму с приводу формування данної ціни?
проводьте особисте опитування, оскільки інших учасників форуму це так само не стосується як і Вас.
Виходячи з Вашої логіки, у конференц-зал можна (і етично) влаштовувати громадські слухання щодо продажі кожного коня чи трензеля.
Хтось продає коня. Хворого чи здорового - справа десята. Вас не влаштовує ціна. То не купуйте. Здається, гаманець з рук у Вас не видирали.

Оффлайн WWF

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 459
    • Просмотр профиля
Адекватная ли цена на лошадь?
« Ответ #21 : Июнь 25, 2015, 19:12:15 »
почнемо з того що я тут тему не создавав, а написав повідомлення у розділлі офтоп, в темі Темп якщо це так важливо. Сюди винесли в окрему тему модератори, отже на то була причина. Так гроші в мене не забирають, але коня дійсно шкода, погодтесь шанси знайти господара в неї дуже низькі, а хотілось би їх трохи підняти. Вибачте що намагаюсь щось покращити саме таким чином....як виходить.
 І я не розумію чому у вас така реакція на моє запитання, я особисто вас не чіпав, якщо людина яка виставила обьяву напише я тему закритую, я вже написав про це раніше.

Оффлайн Алльо:)

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3462
    • Просмотр профиля
Адекватная ли цена на лошадь?
« Ответ #22 : Июнь 25, 2015, 19:21:03 »
Сюди винесли в окрему тему модератори, отже на то була причина.
"не сотвори собі кумира!" (с)

коня дійсно шкода, погодтесь шанси знайти господара в неї дуже низькі, а хотілось би їх трохи підняти.
це не привід публічно влазити у питання чужого "ціноутворення". Ані щодо коней, ані щодо майна, речей і т.д.



Оффлайн WWF

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 459
    • Просмотр профиля
Адекватная ли цена на лошадь?
« Ответ #23 : Июнь 25, 2015, 19:24:01 »
що ж тоді давайте не хаяти наш уряд, і будим робити вигляд що нас все влаштовує, хліб подорожчав - не привід обговорювати ціноутворення значить так треба, росте комуналка - значить так теж треба..... Ось так і будем жити?