Автор Тема: Дневник фотографа и воспитателя лошадей. А я не закрою дневник) Из принципа)  (Прочитано 2603772 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Poni

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 17658
  • Школа общения с лошадьми "Экви-Вита"
    • Просмотр профиля
Дневник фотографа и воспитателя лошадей.
« Ответ #18924 : Октябрь 08, 2015, 15:35:19 »
І книжку не пише, двійка тобі.
О, мені подобається цей підхід. Мене так і треба. Без будь-якого співчуття. :sarcastic: Я буду розповідати, що неможу, що сил намає, що нема матеріалу. А потім все одно погоджуся та почну діяти.


Оффлайн Жидобандерівка

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Жидобандерівка
    • Просмотр профиля
Дневник фотографа и воспитателя лошадей.
« Ответ #18925 : Октябрь 08, 2015, 17:04:43 »
навіть не знаю. от Рашид каже, що можна змусити коня щось зробити силою, але йому не буде важливо робити це якісно і він робитиме рівно настільки, щоб ти відчепився.
ще почнеш писати без натхнення. і окрім того, в тебе собака-убивець в будь-який момент може в кармані виявитись.

Оффлайн Poni

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 17658
  • Школа общения с лошадьми "Экви-Вита"
    • Просмотр профиля
Дневник фотографа и воспитателя лошадей.
« Ответ #18926 : Октябрь 08, 2015, 18:01:30 »
навіть не знаю. от Рашид каже, що можна змусити коня щось зробити силою, але йому не буде важливо робити це якісно і він робитиме рівно настільки, щоб ти відчепився.
ще почнеш писати без натхнення. і окрім того, в тебе собака-убивець в будь-який момент може в кармані виявитись.
Вот о собаке ты правильно подумала. Это куда как опаснее моей апатии :sarcastic:

Оффлайн Жидобандерівка

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Жидобандерівка
    • Просмотр профиля
Дневник фотографа и воспитателя лошадей.
« Ответ #18927 : Октябрь 08, 2015, 18:33:47 »
ну дик... прочитала на фейсбуці про відгризену руку, нервуюся.

Оффлайн Poni

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 17658
  • Школа общения с лошадьми "Экви-Вита"
    • Просмотр профиля
Дневник фотографа и воспитателя лошадей.
« Ответ #18928 : Октябрь 09, 2015, 18:27:29 »
Снимала практически в темноте. Поэтому качество фото ужасные. Но эти три фотографии очень точно характеризуют Молли. Они с Даной играли, когда Капитошка на них побежал. Дана предпочла мигом ретироваться, а Моль кинулась за пони.








Оффлайн Жидобандерівка

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Жидобандерівка
    • Просмотр профиля
Дневник фотографа и воспитателя лошадей.
« Ответ #18929 : Октябрь 10, 2015, 16:39:13 »
Не боїшся за собаку? Моє чудовисько ганяло все живе, кішку один раз об стінку шмякнуло. Сподіваюсь, без яєць буде краще, але Моль я б до нього ніколи не підпустила.

Оффлайн SpanishHorse

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2266
    • Просмотр профиля
Дневник фотографа и воспитателя лошадей.
« Ответ #18930 : Октябрь 10, 2015, 16:51:34 »
ой а я прямо мечтаю, к моему Моль подпустить и пофоткать :) Он у меня такой добряк, так любит все живое  и с таким интересом относится ко всем)) Жалко, у нас тут почему-то совсем нет собачек, ну ни у кого, аж прямо странно и удивительно...

Оффлайн Poni

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 17658
  • Школа общения с лошадьми "Экви-Вита"
    • Просмотр профиля
Дневник фотографа и воспитателя лошадей.
« Ответ #18931 : Октябрь 10, 2015, 17:06:45 »
Не боїшся за собаку? Моє чудовисько ганяло все живе, кішку один раз об стінку шмякнуло. Сподіваюсь, без яєць буде краще, але Моль я б до нього ніколи не підпустила.
Моль то мій собака. Вона шарить який кінь по собі є. Якщо агресивнний, то ніколи не підійде близько. А якщо добрий, то лащиться до нього, робить "цьомки". Сидить на конях, їздить у седлі з іншими людьми. Грає в доганялки лише з понями та з віслюками. А ще вона знає команду "Пошла вон!". Це значить, що у мене в руках кінь, біля якого небезбепечно, тому треба тікати без роздумів найшвидче. Моллі виросла на стайні. У 2,5 місяці її Бєлка випадково вдарила передом коли та до мене бігла. Не сильно вдарила, Моль навіть не скавчала. Алле з першого разу для себе зробила висновки - коні то є небезпечна тварина.

ой а я прямо мечтаю, к моему Моль подпустить и пофоткать :) Он у меня такой добряк, так любит все живое  и с таким интересом относится ко всем)) Жалко, у нас тут почему-то совсем нет собачек, ну ни у кого, аж прямо странно и удивительно...
Так заведи себе собачонку. Того же пинчера. Такой друг чудесный. И тебе и коню будет. Молли с такими ласковыми лошадьми обожает лизаться-целоваться. В носик лижет, прижимается к морде. Это милота. Вот они с Красавчиком милуются.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=JOca0-_w_Zw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=JOca0-_w_Zw</a>

Оффлайн Жидобандерівка

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Жидобандерівка
    • Просмотр профиля
Дневник фотографа и воспитателя лошадей.
« Ответ #18932 : Октябрь 10, 2015, 17:10:11 »
Он як. Ну то розумна дівка. А у нас загалом хлопці були, а вони ж дурнуваті з дитинства. Скільки б разів під коня не потрапили - все одно полізуть.

Оффлайн Poni

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 17658
  • Школа общения с лошадьми "Экви-Вита"
    • Просмотр профиля
Дневник фотографа и воспитателя лошадей.
« Ответ #18933 : Октябрь 10, 2015, 17:24:47 »
Он як. Ну то розумна дівка. А у нас загалом хлопці були, а вони ж дурнуваті з дитинства. Скільки б разів під коня не потрапили - все одно полізуть.
Нє, це не про Моллі. Вона дуже обережна, але зовсім не боягузка.

Оффлайн Pechivo

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3347
  • Любовь к лошадям - не имеет границ ...
    • Просмотр профиля
Дневник фотографа и воспитателя лошадей.
« Ответ #18934 : Октябрь 10, 2015, 17:27:18 »
Молли вообще звездочка  :glad: ей табуны водить  h:wink

Оффлайн SpanishHorse

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2266
    • Просмотр профиля
Дневник фотографа и воспитателя лошадей.
« Ответ #18935 : Октябрь 11, 2015, 17:02:28 »

Так заведи себе собачонку. Того же пинчера. Такой друг чудесный. И тебе и коню будет. Молли с такими ласковыми лошадьми обожает лизаться-целоваться. В носик лижет, прижимается к морде. Это милота. Вот они с Красавчиком милуются


Дык я жеж мечтаю собачку завести, нравятся очень испанские борзые, да и вообще многие, люблю собак, жду не дождусь, когда заведу, но пока что это очень сложно, я жеж живу на чемоданах, все время где то езжу, конь на Менорке, у меня пмж в Одессе, по крайней мере пока, с кошкой обожаемой и то куча проблем, вечно нужно куда то пристраивать на период разъездов. Решила, что нет, никакой собачки, пока я уже не осяду стабильно))) ну хотя бы относительно стабильно))) А если все таки привезу своего в Украину, так мы вас с Молью в гости пригласим h:wink