Автор Тема: Как становятся берейторами?  (Прочитано 50683 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн lara

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1663
    • Просмотр профиля
Re: Как становятся берейторами?
« Ответ #132 : Апрель 06, 2011, 05:48:31 »
... весьма упорные возрастные жирафы особенно с инертной нервной системой  -  врагу не сдаеться наш гордый варяг жираф :sarcastic:

 у нас на зарплату берейтора прожить бы ,а уж тренера нанять ...
клиент врядли захочет платить больше только потому что берейтор хочет типа саморазвиваться :sarcastic:
Та да... Проще поменять возрастного инертного жирафа на нормальную лошадь или берейтора на более опытного.
Кстати, взгляд со стороны не обязательно должен быть тренерским. Два берейтора вполне могут посмотреть друг за другом ;).



Оффлайн Destrie

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 10934
    • Просмотр профиля
Re: Как становятся берейторами?
« Ответ #133 : Апрель 06, 2011, 11:02:41 »
lara я вас разочарую ,опытные и именитые  в течении годков  семи  особо не парились с этим  конкретным жирафом - скользяк напялили и вроде все ок  :sarcastic:
на маршрут сняли и ...ну вобщем не выездка и так пойдет  :sarcastic:

та гдеж там,  другой бирейтор  это самый страшный враг ,он же по определению все делает не так  :rolf:
особенно если в поле зрения есть потенциальный клиент  :sarcastic:
можете смеяться ,но подобный идиотизм встречаеться и часто  :(

пс  надеюсь  вы перешли на русский не изза меня ...я спокойно понимаю украинский

Оффлайн lara

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1663
    • Просмотр профиля
Re: Как становятся берейторами?
« Ответ #134 : Апрель 06, 2011, 11:54:56 »
lara я вас разочарую...
Ни в коем случае! :)
Цитировать
пс  надеюсь  вы перешли на русский не изза меня ...я спокойно понимаю украинский
Тоже нет: я переходила на украинский из-за Тимбукту.

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Re: Как становятся берейторами?
« Ответ #135 : Апрель 06, 2011, 14:38:33 »
Лара, навіть Філліс казав, що людина повинна знати, як може проявляти непокору кінь і що при цьому треба робити. І скажіть будь-ласка, де ви бачили навіть не берейтора, а просто вершника, який НЕ хоче, щоб кінь не козлив, а сів і чекає "ну козлони, ну козлони"? :sarcastic: А якщо такий "козлявих" коней - цілий конвеєр? От берейтор класний, він приводить до тями самик "козлястих" коней. Тому йому тільки таких і ведуть. Він їх виховав, коней забрали для подальшої, уже безпечної і тонкої роботи спортсмени, яким не хочеться псувати посадку на козлах, та і дурнею такою заморочуватись лінь.  А цей класний берейтор не бачить великопризних коней, бо він працює з "козлястими".
Тімбукту уже сказала, що не треба плутати божий дар з яєшнею. Усі хочуть, щоб берейтор був, як у вірші, але так не буває. Он Гал теж не захоче працювати на проблемному коні, він теж скаже
Проще поменять возрастного инертного жирафа на нормальную лошадь
А наші працюють з тим, за що платить власник.
І Destrie каже сумну правду. Берейтор не заробляє стільки, щоб "просто так" наймати тренера і гарно сидіти. Ви бачили, як сидять конкуристи? Такі собі буковки зю. З точки зору виїздки - фееее. А чому вони так сидять? Бо польова посадка, і ніхто не каже, що це "порушення ТБ" і "так же важко справитись з конем". А коли кінь молодий і ненавчений, то інакше, як "заглядувати йому в рота" берейтор не може. Бо власник платить за коня, а не за амбіції і красу берейтора. А при заглядуванні в рота теж виробляється "особлива" посадка. Звісно, 2 берейтори можуть бути одночасно в манежі. Але коли один з них на землі - йому за це не платять, бо він "по доброті душевній" приглядає за посадкою іншого. А їсти всім хочеться, і за "спасибі" дітей не нагодуєш.
Цитировать
У нас, як правило, берейтор - це колишній спортсмен. І якщо він береться учити або виправляти чужі помилки, то мається на увазі, що сам він помилок не робить, принаймні азами професії, до яких належить хороша посадка, володіє.
І ніхто не каже, що берейтор мотається в сідлі, як гімно у ополонці. :sarcastic: Але "голова рівно, погляд уперед, легка посмішка вітається" при роботі непотрібна.

Оффлайн Кешенька

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1554
  • PKZ team
    • Просмотр профиля
Re: Как становятся берейторами?
« Ответ #136 : Апрель 06, 2011, 19:12:16 »

Цитировать
пс  надеюсь  вы перешли на русский не изза меня ...я спокойно понимаю украинский
Тоже нет: я переходила на украинский из-за Тимбукту.
[/quote]

Я благодарна ребятам что пишут по-русски
Решила пролистнуть темку и застопорилась на 10 постах выше:)
Пойду за мужем, пусть переведет:(

Timbuktu

  • Гость
Re: Как становятся берейторами?
« Ответ #137 : Апрель 06, 2011, 19:20:53 »
Я вдячна людям, які люб'язно переходять заради мене на українську.
Я, українка, спілкуюся на українському форумі про український кінний спорт.
І попри те, що я сама україномовна, я в жодній темі, де пишуть російською (а їх більшість), не скаржуся, що мені потрібен перекладач.

Оффлайн Кешенька

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1554
  • PKZ team
    • Просмотр профиля
Re: Как становятся берейторами?
« Ответ #138 : Апрель 06, 2011, 19:54:36 »
Ну, я например большую часть жизни прожила за границей, ну а  украинский для меня вообще проблематичен - хоть одно из моих образований и филологическое, в четыре изучаемых мною языка украинский не входит:)
Кто слышал как я говорю по украински меня поймет :sarcastic: Подпольная кличка у меня Азаров :rolf:
Западная Укр может и говорит вся на украиском, но я не оттуда, а из Днепропетровска, украинского у нас не слыхала, разве что суржик, ито в Петриковке, у нас коноводы на нем общаются. Поэтому большого опыта не имею, украинское тв не смотрю, психую, не понимаю что происходит в фильмах, а теперь еще и русские фильмы украинским языком дублировать начали, это вообще извращение какое-то... :madgirl:
Вернемся к теме берейторства, в чем суть вопроса который обсуждают мои украиноязычные друзья? Я все время не въезжаю :rolf:

Оффлайн Кешенька

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1554
  • PKZ team
    • Просмотр профиля
Re: Как становятся берейторами?
« Ответ #139 : Апрель 06, 2011, 19:57:06 »
Кстати, форум не совсем украинский - тут все ссылки на русском подписаны типа "отправить", "о лошадях", "предварительный просмотр"....
Я б тут физически не сидела если б он реально был настолько украинским насколько вы сейчас его назвали :rolf:
Как выучить украинский чтобы нормально жить в Украине? Преподавателя нанимать будет смешно

Поэтому попрошу не обижаться и не язвить если я буду просить мне вкратце переводить о чем идет речь
Просто я думаю вы вполне нормально владеете русским языком чтобы мне все перевести! :) Может, когда-нибудь и я смогу помочь вам с немецким, английский, турецким или ивритом

Timbuktu

  • Гость
Re: Как становятся берейторами?
« Ответ #140 : Апрель 06, 2011, 20:05:22 »
Дякую, я прекрасно володію англійською і німецькою :). А ось через постійні прохання перекладати мої пости починаю вже почуватись дискримінованою у рідній країні. Прошу на мене теж не ображатись, але я люблю свою мову, і доки правилами форуму не заборонено нею висловлюватись, залишаю за собою право не перекладати своїх постів :).

Перепрошую, це був мій останній офтоп :blush:

Оффлайн Homak

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 15534
    • Просмотр профиля
Re: Как становятся берейторами?
« Ответ #141 : Апрель 07, 2011, 08:15:45 »
Кстати, форум не совсем украинский - тут все ссылки на русском подписаны типа "отправить", "о лошадях", "предварительный просмотр"....
В настройках есть возможность переключить язык форума - это в профиле.
И давайте закроем оффтоп ;)

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Re: Как становятся берейторами?
« Ответ #142 : Апрель 07, 2011, 12:21:47 »
В настройках есть возможность переключить язык форума - это в профиле.
Хома, дай я тебе поцалую! :love: А то я не знала, що так можна. h:blush
Всьо, мовчу-мовчу. :hehe:

Оффлайн lara

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1663
    • Просмотр профиля
Re: Как становятся берейторами?
« Ответ #143 : Апрель 08, 2011, 06:02:40 »
Лара, навіть Філліс казав, що людина повинна знати, як може проявляти непокору кінь і що при цьому треба робити.
Так і я ж про це
Цитировать
Отправлено: Апрель 06, 2011, 08:41:36
Автор: lara ...хороший вершник не повинен чекати від коня козлів або задраної голови, - навпаки, він має впливати на коня таким чином, щоб цього не сталося.
Цитировать
І скажіть будь-ласка, де ви бачили навіть не берейтора, а просто вершника, який НЕ хоче, щоб кінь не козлив, а сів і чекає "ну козлони, ну козлони"? :sarcastic: А якщо такий "козлявих" коней - цілий конвеєр? От берейтор класний, він приводить до тями самик "козлястих" коней. Тому йому тільки таких і ведуть.
Де ви бачили таку кількість "козлястих" коней? :hehe:
Насправді, я казала про впевнену і невимушену посадку, завдяки який нормальний берейтор може почуватися добре і впевнено на будь-якому коні та впливати на нього. Знати, що потрібно робити, за Філлісом, - недостатньо: треба мати змогу це зробити. А змогу дає тільки міцна, впевнена, розкута посадка. Уважно почитайте, що про це каже Філліс (не хочу цитувати цілий розділ). 
Цитировать
Він їх виховав, коней забрали для подальшої, уже безпечної і тонкої роботи спортсмени, яким не хочеться псувати посадку на козлах, та і дурнею такою заморочуватись лінь.
 Не можу погодитися, що їзда на будь-якому дурноїжджому коні псує посадку (якщо вона є, звичайно).
Цитировать
...не треба плутати божий дар з яєшнею.
:scratch:Не второпала, що з чим я переплутала?
Цитировать
Он Гал теж не захоче працювати на проблемному коні, він теж скаже
Проще поменять возрастного инертного жирафа на нормальную лошадь
По-перше, я б не стала говорити за Гала, а по-друге, впевнена, що він у своєму житті мав справу з різними кіньми, інакше не став би Галом.
Цитировать
А наші працюють з тим, за що платить власник.

Ви будете здивовані, але й Гал - теж :yes:.
Цитировать
Звісно, 2 берейтори можуть бути одночасно в манежі. Але коли один з них на землі - йому за це не платять, бо він "по доброті душевній" приглядає за посадкою іншого. А їсти всім хочеться, і за "спасибі" дітей не нагодуєш.
Ви хочете від мене рецептів на всі випадки?
Упевнена, було б бажання, а змогу можна знайти.
Цитировать
І ніхто не каже, що берейтор мотається в сідлі, як гімно у ополонці. :sarcastic: Але "голова рівно, погляд уперед, легка посмішка вітається" при роботі непотрібна.
Ще раз уважно перечитайте Філліса :)